Славия-Берое-4 август от 18 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот sandi74 » 29 юли 2017 20:56

Държавната циркова трупа на Сашко Томаш ще гастролира за сефте през този шампионат в столицата.С оглед на това че Берое е един от изявените фаворити за отпадане а Славия си е Славия в този цирк зрелището и шоуто ще са гарантирани и само и единствено за ценители,стратези,корифеи и тънки познавачи на футболната материя :idea: :!: :mrgreen: :lol: Ще ни помогне ли класика бат Венци Стефанов измекярската да се почувстваме още по-близо да втория ни футболен ешалон :?: :mrgreen: :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот sandi74 » 29 юли 2017 21:10

Положението е грамофон свири-майка плаче :mrgreen: :lol: Баси пародията сме.Явно до 10 кръг ще се запознават,до 20 кръг ще се напасват и сработват а след 22 кръг вече ще са преуморени и във ваканционно настроение.В това естествено няма нищо лошо.Важното е че тези меко казано футболни аборигенчета са на държавна хранилка и заплатката си върви.Който го може си го може.Няма лошо.Нека.Ще.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот sandi74 » 30 юли 2017 07:44

На кой ли етап от Сашко томашевото развитие ще бъде отборчето ни в петък на Овча купел :?: :? :o :lol: :mrgreen:Новото поколение клети български треньорчета за нищо не стават но поне от към стойки,чалъми и донякъде философия се мъчат да я докарат :mrgreen: :lol:Иначе хубаво говори младежа Сашко Томаш и на стойки горе-долу го докарва,остава му почти невъзможната мисия-да научи и накара тези клоуни от подопечената му трупа поне по 2-3 минути на мач да се помъчат да поиграят футбол :mrgreen: На този етап мисията изглежда абсолютно невъзможна :mrgreen: 8-)

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот zara.1916 » 30 юли 2017 09:23

Уфффф
Санди за пореден път се мъчи да убеди другите форумци, че е безнадеждно глупав :mrgreen:

Потребителски аватар
milenkorak
Мнения: 578
Регистриран на: 29 апр 2010 09:28
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Контакти:

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот milenkorak » 30 юли 2017 14:45

zara.1916 написа:Уфффф
Санди за пореден път се мъчи да убеди другите форумци, че е безнадеждно глупав :mrgreen:

Sandi не е глупав, глупави са тези, които коментират в темите, които той пуска. Ето, той пуска тема и след 15 минути отново пуска коментарче, понеже никой не е налапал въдицата. На другия ден той отново коментира собственото си "творение". И чак тогава ти се включваш. Единственият лек срещу ,,сандювчетата" е - не влизайте с коментар в безсмислиците на Санди. Истинските фенове на Берое ще ме разберат. "Светът е Берое", а Санди е сам. Не му се връзвайте на акъла. А човек, който е сам, самотата го убива. Само Берое!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот Carl13 » 30 юли 2017 18:17

milenkorak написа:
zara.1916 написа:Уфффф
Санди за пореден път се мъчи да убеди другите форумци, че е безнадеждно глупав :mrgreen:

Sandi не е глупав, глупави са тези, които коментират в темите, които той пуска. Ето, той пуска тема и след 15 минути отново пуска коментарче, понеже никой не е налапал въдицата. На другия ден той отново коментира собственото си "творение". И чак тогава ти се включваш. Единственият лек срещу ,,сандювчетата" е - не влизайте с коментар в безсмислиците на Санди. Истинските фенове на Берое ще ме разберат. "Светът е Берое", а Санди е сам. Не му се връзвайте на акъла. А човек, който е сам, самотата го убива. Само Берое!



Sandi е Куче което като се и****е обърща се изяжда си го, и вика много е вкусно !! Това е той : Едно куче научили се да яде л***а то ги яде цял живот. Берое игра силно срещу дунав и пирин 6 точки изтървани, и заради други фактори като еуженио лакумия и егоистичен подход които имаше в ситуациите не ни донесе 6 точки така че ... Срещи Славия очаквам Матю Бонифейс Да започне на върха на атаката ,но тестовете показвали някакъв проблем с сърцето му доколкото ЧУХ. Дано не стане ГОЛЯМ ГАФ защото се изложим много жестоко !

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот bm16 » 04 авг 2017 15:24

Това че 6 дни след откриването на темата и то вече в деня на мача има само 6 коментара ( от които 3 от автора на темата ) e най - точното отражение на настроението на привържениците на Берое . Очевидно е че този НОВ СТИЛ на отбора не се харесва на никого , а и това непрекъснато пропадане към дъното вече втора година започва да ни омръзва . Да не говорим и за все по празните трибуни и то в началото на сезона , когато интересът винаги е бил по - голям .

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот nyketo » 04 авг 2017 16:33

ами не е очевидно че не се харесва,а и за какъв стил говориш след само 3 мача,на мен лично ми харесва това което е като идея,това че все още е далеч от изпълнението не означава че е очевидно че на никой не се харесва...аман от капацитети

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот bsz1916 » 04 авг 2017 17:10

nyketo написа:ами не е очевидно че не се харесва,а и за какъв стил говориш след само 3 мача,на мен лично ми харесва това което е като идея,това че все още е далеч от изпълнението не означава че е очевидно че на никой не се харесва...аман от капацитети

На мен лично също не ми харесва това непрекъснато подаване на топката назад , вместо напред . Особено връщането понякога по 10 пъти към вратаря преди някой от съперниците да я отнеме . Не само болшинството от феновете са забелязали тая негативна тенденция в стила на отбора . Направи ми впечатление изказването на Илиан Илиев веднага след мача между Берое и Верея , когато заяви че първото нещо което ще се опита бързо да промени във Верея , е топката да се подава по - често по посока на противниковата , а не към собствената врата . За съжаление при нас като че ли тенденцията е за промяна в обратната посока . Все пак да видим какво ще стане довечера . А иначе това че интереса на феновете намалява с всеки изминал ден , няма как да се отрече . Може би другата причина за това е и разочарованието от изключително слабата селекция , особено в предни позиции .

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Славия-Берое-4 август от 18 часа

Мнениеот nyketo » 04 авг 2017 17:26

нивото ни е такова,и не само нашето..налага се да потърпим,за хубаво или лошо,аз съм сигурен че след нова година ще изглеждаме по съвсем различен начин


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта