Берое-Пирин-1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот greeny » 27 юли 2017 15:24

има и обратни примери с футболисти които при нас играха, а другаде бързо залязоха (особено тези които отидоха в Левски), сега очаквам това да стане и с Мапуку. Но той пък точно е пример, че като има желание може да се получи дори и да те псува цял стадион и набързо затвори устите на всички с хетрика още в първия мач.
Все пак споделям мнението ти донякъде, и аз лично се чувствах тъпо на мача с Верея и освиркването на Почана.
I am the Lizard King, I can do anything!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 28 юли 2017 11:27

bsz1916 написа:
greeny написа:Майтапа на страни за изпадането, но ни очаква труден и много важен мач. Паднем ли нищо чудно да почнем да се борим за оцеляване, защото от психологическа гледна точка ще влизаме по съвсем друг начин в мачовете. Дано вкараме още в началото, че нашата публика е станала много претенциозна и ще почнат пак едни дудукания. Все пак очаквам равностоен мач, който с малко повече увереност и самочувствие можем да си го вземем.
Иначе гледах Пирин с/у Ботев, имат добри играчи, Костов е дигнал нивото доста, а и тактически стоят добре.

Не зная дали Костов си е вдигнал нивото или просто сега играта му се получава защото там няма лумпени които да започват да го освиркват още преди да е стъпил на терена . Защото освен Костов , още доста футболисти си тръгнаха от Берое заради отношението на олигофрените от трибуните - Делев , Иса , Зехиров , Почански и т. н. . А после виждаме че и на други играта се получава , когато не са в Берое и дори имаше случаи на отлични прояви и в " А " националния отбор .


Иса никой не го е гонил. Той си беше заявил предварително, че е само до края на сезона. Почански е освиркан за "цялостното му творчество", а Зехиров - непрекъснато нацупен, с претенции, "контузен" и т.н. Общо взето като не му се играе да си ходи! Жалко за Свети Спас!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот bsz1916 » 28 юли 2017 12:20

Някой знае ли нещо достоверно за ИСТИНСКАТА ВЪЗРАСТ на новия нигерийски централен нападател , че през последната седмица има много спекулации по тази тема , включително и от хора които са доста близо до кухнята на клуба . Слуховете варират от официално обявените 23 години до близо 40 . Наистина от снимките е видно , че едва ли е в младежка възраст , но чак да гони 40 също не звучи много правдоподобно .

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 28 юли 2017 14:12

bsz1916 написа:Някой знае ли нещо достоверно за ИСТИНСКАТА ВЪЗРАСТ на новия нигерийски централен нападател , че през последната седмица има много спекулации по тази тема , включително и от хора които са доста близо до кухнята на клуба . Слуховете варират от официално обявените 23 години до близо 40 . Наистина от снимките е видно , че едва ли е в младежка възраст , но чак да гони 40 също не звучи много правдоподобно .

R
И на мен не ми младее нещо ...
Дано вкарва голове .... другото не е толкова важно.

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 28 юли 2017 14:47

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
bsz1916 написа:Някой знае ли нещо достоверно за ИСТИНСКАТА ВЪЗРАСТ на новия нигерийски централен нападател , че през последната седмица има много спекулации по тази тема , включително и от хора които са доста близо до кухнята на клуба . Слуховете варират от официално обявените 23 години до близо 40 . Наистина от снимките е видно , че едва ли е в младежка възраст , но чак да гони 40 също не звучи много правдоподобно .

R
И на мен не ми младее нещо ...
Дано вкарва голове .... другото не е толкова важно.


Mathew Boniface Godson
По намерената инф. в нета ... може и да е на толкова години: 22-23.
40 не е със сигурност!

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот bsz1916 » 28 юли 2017 15:54

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
bsz1916 написа:Някой знае ли нещо достоверно за ИСТИНСКАТА ВЪЗРАСТ на новия нигерийски централен нападател , че през последната седмица има много спекулации по тази тема , включително и от хора които са доста близо до кухнята на клуба . Слуховете варират от официално обявените 23 години до близо 40 . Наистина от снимките е видно , че едва ли е в младежка възраст , но чак да гони 40 също не звучи много правдоподобно .

R
И на мен не ми младее нещо ...
Дано вкарва голове .... другото не е толкова важно.


Mathew Boniface Godson
По намерената инф. в нета ... може и да е на толкова години: 22-23.
40 не е със сигурност!

Защото още преди 4 - 5 дена имах информация от хора близки до клуба че сделката няма да стане , тъй като възрастта му е поне с 10 години над обявената . После и в пресата писаха че вероятно няма да бъде одобрен , но не споменаваха причината . Затова и разгледах по внимателно снимките му - едва ли е на 23 години , но дано не е много възрастен . Иначе при африканските футболисти доста често се случва да не са на официално обявената възраст . Ако съдим по показания клип - има качества за централен нападател . Разбира се от значение е и кога са заснемани тези кадри и срещу какви съперници .

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 28 юли 2017 16:42

bsz1916 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
bsz1916 написа:Някой знае ли нещо достоверно за ИСТИНСКАТА ВЪЗРАСТ на новия нигерийски централен нападател , че през последната седмица има много спекулации по тази тема , включително и от хора които са доста близо до кухнята на клуба . Слуховете варират от официално обявените 23 години до близо 40 . Наистина от снимките е видно , че едва ли е в младежка възраст , но чак да гони 40 също не звучи много правдоподобно .

R
И на мен не ми младее нещо ...
Дано вкарва голове .... другото не е толкова важно.


Mathew Boniface Godson
По намерената инф. в нета ... може и да е на толкова години: 22-23.
40 не е със сигурност!

Защото още преди 4 - 5 дена имах информация от хора близки до клуба че сделката няма да стане , тъй като възрастта му е поне с 10 години над обявената . После и в пресата писаха че вероятно няма да бъде одобрен , но не споменаваха причината . Затова и разгледах по внимателно снимките му - едва ли е на 23 години , но дано не е много възрастен . Иначе при африканските футболисти доста често се случва да не са на официално обявената възраст . Ако съдим по показания клип - има качества за централен нападател . Разбира се от значение е и кога са заснемани тези кадри и срещу какви съперници .


30-32 г., ако е във форма ще играе мн. добре. Има опит. Нека го видим първо. За какъв период му е Договора?

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот bsz1916 » 28 юли 2017 18:33

В материала " ПАРТИЗАНИ ТИРАНА . НАДИГАЩАТА СЕ АЛБАНСКА СИЛА " публикуван в ТОП СПОРТ на 19.06 . 2017 год. се прави характеристика на първия съперник на Ботев Пд. в квалификациите за Лига Европа , който е и последният отбор на Матю Бонифайс . Звезда на отбора е ганаеца Калеб Екубан който е отбелязал 17 гола в 34 мача . За Матю Бонифайс пише че има сериозни проблеми при отбелязването на голове . Взел е участие в 9 мача в които е отбелязал 3 гола ( тази статистика е от друга публикация ) . Това не ми звучи никак оптимистично , особено след като видяхме и " класата " на този отбор срещу Ботев . А Бонифейс дори не е бил титуляр в Партизани .

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 28 юли 2017 21:05

bsz1916 написа:В материала " ПАРТИЗАНИ ТИРАНА . НАДИГАЩАТА СЕ АЛБАНСКА СИЛА " публикуван в ТОП СПОРТ на 19.06 . 2017 год. се прави характеристика на първия съперник на Ботев Пд. в квалификациите за Лига Европа , който е и последният отбор на Матю Бонифайс . Звезда на отбора е ганаеца Калеб Екубан който е отбелязал 17 гола в 34 мача . За Матю Бонифайс пише че има сериозни проблеми при отбелязването на голове . Взел е участие в 9 мача в които е отбелязал 3 гола ( тази статистика е от друга публикация ) . Това не ми звучи никак оптимистично , особено след като видяхме и " класата " на този отбор срещу Ботев . А Бонифейс дори не е бил титуляр в Партизани .


Томаш не е глупав. Гледал го е все пак ... Има футболисти които разгръщат потенциала си при определени условия. Дано се получи! .... абе аз все си мисля, че Мапуко ще се върне пак при нас .... ей така ... вътрешно чувство ...

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Пирин-29 юли от 18:45 часа

Мнениеот bsz1916 » 28 юли 2017 21:25

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
bsz1916 написа:В материала " ПАРТИЗАНИ ТИРАНА . НАДИГАЩАТА СЕ АЛБАНСКА СИЛА " публикуван в ТОП СПОРТ на 19.06 . 2017 год. се прави характеристика на първия съперник на Ботев Пд. в квалификациите за Лига Европа , който е и последният отбор на Матю Бонифайс . Звезда на отбора е ганаеца Калеб Екубан който е отбелязал 17 гола в 34 мача . За Матю Бонифайс пише че има сериозни проблеми при отбелязването на голове . Взел е участие в 9 мача в които е отбелязал 3 гола ( тази статистика е от друга публикация ) . Това не ми звучи никак оптимистично , особено след като видяхме и " класата " на този отбор срещу Ботев . А Бонифейс дори не е бил титуляр в Партизани .


Томаш не е глупав. Гледал го е все пак ... Има футболисти които разгръщат потенциала си при определени условия. Дано се получи! .... абе аз все си мисля, че Мапуко ще се върне пак при нас .... ей така ... вътрешно чувство ...

Мапуку вече 2 пъти напуска отбора и вратата на Берое вече би трябвало да е затворена завинаги за него . Иначе се дава много лош пример - всеки може да се пробва , а след като се провали да се върне .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта