Бербатов разхожда беройското екипче

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот sandi74 » 26 юни 2017 22:52

С този гол с екипчето на Берое макар и в контролка Бербатчето може и да успее да направи някое не лошо трансферче и да изкара още някой лев в някое средняшко отборче :idea: :!: 8-)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 юни 2017 23:29

bsz1916 написа:Може и да е само за една контрола , но след най - великите за времето си централни нападатели ( Петър Жеков и Петко Петков ) и най - великият за всички времена български централен нападател ( мое лично мнение ) облече зелената фланелка . .. .

"България, момчета, е имала само трима централни нападатели. Единият е Гунди. Вторият - Киро Миланов. И третият съм аз!" (Петър Жеков)
Към това авторитетно мнение на Петър Жеков скромно бих добавил Божин Ласков, който щеше да стане първият българин - носител на "златната топка", ако по негово време тази награда съществуваше. :)
П.П. На изброените по-горе великани Бербатов би могъл достойно да носи тренировъчните сакове... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 26 юни 2017 23:40, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот favaca8888 » 26 юни 2017 23:40

Санде,
да вземеш да отидеш на мач, автограф от Бербатката да вземеш ,пък най-накрая и ти да се докоснеш до футбола :mrgreen:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот dindan » 26 юни 2017 23:48

Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Може и да е само за една контрола , но след най - великите за времето си централни нападатели ( Петър Жеков и Петко Петков ) и най - великият за всички времена български централен нападател ( мое лично мнение ) облече зелената фланелка . .. .

"България, момчета, е имала само трима централни нападатели. Единият е Гунди. Вторият - Киро Миланов. И третият съм аз!" (Петър Жеков)
Към това авторитетно мнение на Петър Жеков скромно бих добавил Божин Ласков, който щеше да стане първият българин - носител на "златната топка", ако по негово време тази награда съществуваше. :)
П.П. На изброените по-горе великани Бербатов би могъл достойно да носи тренировъчните сакове... 8-)

Защо сравняваш Бербатов с футболисти играли преди 40-50 години?
Я ми кажи кой ней-добрия български футболист в последните 10-15 години?
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот bsz1916 » 27 юни 2017 05:27

Captain Stottlemeyer написа:
bsz1916 написа:Може и да е само за една контрола , но след най - великите за времето си централни нападатели ( Петър Жеков и Петко Петков ) и най - великият за всички времена български централен нападател ( мое лично мнение ) облече зелената фланелка . .. .

"България, момчета, е имала само трима централни нападатели. Единият е Гунди. Вторият - Киро Миланов. И третият съм аз!" (Петър Жеков)
Към това авторитетно мнение на Петър Жеков скромно бих добавил Божин Ласков, който щеше да стане първият българин - носител на "златната топка", ако по негово време тази награда съществуваше. :)
П.П. На изброените по-горе великани Бербатов би могъл достойно да носи тренировъчните сакове... 8-)

Само някое ПОДУЕНСКО ГОВЕДО може да сравнява Киро Миланов с Бербатов и Петко Петков . А тия " великани " ( без Петър Жеков ) едва ли и тримата общо имат толкова голове колкото Бербатов , да не говорим къде са играли те и къде Бербатов . Трябва да си изключително тъп за да не осъзнаваш , че дори Жеков някъде да е казал тая глупост , това е било преди да изгреят звездите на Петко Петков , Любо Пенев и Димитър Бербатов . А със самото причисляване на непостигналия нищо във футбола Киро Миланов , към останалите наистина велики нападатели , обиждате и вашите легенди Наско Сираков и Георги Иванов ( Гонзо ) .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот sandi74 » 27 юни 2017 07:07

Бербатчито сбъдна своята детска мечта да разходи по зеленото теренче беройското екипче.Сега вече спокойно може да окачи бутонките на пирона а на старини да се хвали че и той е отбелязвал гол Берое.Сам усети тежеста на зеления екип и с този исторически и паметен за него гол неимоверно вдигна акциите и цената си.Сега се очаква отбори от Танзания,Лесото,Никарагуа,Йемен и Пакистан да се редят на опашка зад него и да го затрупат с фантастични оферти.Много работа ще се струпа на главата на Емо Данчев докато избере най-добрата оферта за Митко беройчето.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот 7 е добро число » 27 юни 2017 07:31

а какво ли е мнението му за "Гмо - Цска - София" ?
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот bsz1916 » 27 юни 2017 08:51

7 е добро число написа:а какво ли е мнението му за "Гмо - Цска - София" ?

Фактът че тренира и поддържа форма в Берое , а не в Мутренското отборче от с. Микре , мисля че дава отговор и на този въпрос . А на вчерашните обвинения на някои заблудени фенове на бившия ЦСКА , че Бербатов е забравил кой отбор го е изстрелял към големия футбол , ще припомня , че той не е играл нито в Литекс , нито в Чавдар - Етрополе , за да има някакви сантименти към ГМО - то . Просто Бербатов показа че не е ПРИПОЗНАВАЧ , а тези които са на обратното мнение си е за тяхна сметка .

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот August Burns Red » 27 юни 2017 08:59

favaca8888 написа:Санде,
да вземеш да отидеш на мач, автограф от Бербатката да вземеш ,пък най-накрая и ти да се докоснеш до футбола :mrgreen:



Правилно гържиньо той на мачове не ходи само псува тука комплексар 45 годишен тъп. Да се съберем да го набие този образ. Бербатов иска 15 000 евро ама Берое не може да ги намери да му ги даде. По 15 бона на месец !!! Гръбиньо той хабен много

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Бербатов разхожда беройското екипче

Мнениеот loko1 » 27 юни 2017 11:00

15000 много скромно, той Божинов взимаше повече в Китай.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта