Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот Carl13 » 11 дек 2017 14:30

kamilata3 написа:Carl13 не си фактор че да казваш кое ЦСКА е истинското.



ХхАХА ЦСКА 1948 Е ОРИГИНАЛЪТ!! ВИЕ СТЕ ГМОО. КУПЕТЕ СИ ЕМБЛЕМАТА,ИСТОРИЯТА И ВСИЧКО И НЕ СТЕ ЦСКА А ЛИТЕКС-ЕТРОПОЛЕ-ЧАВДАР-ЦСКА-СОФИЯ !! ТАКА ЧЕ това е истината КОИ БИЛ ФАКТОР? УЕФА Е ФАКТОРА УЕФА !! А ТАМ ВИЕ СТЕ НИКОЙ СПОРЕД ТЕХНИТЕ ДИРЕКТИВИ !! НИИКООЙЙ !! тази година БЕРОЕ ЩЕ Е 3-4-ВЪРТИ А ВИЕ ЩЕ СТЕ НИКАДЕ ЗАЩОТО НЯМА ДА ВИ ПРИЗНАЯТ И НЯМА ДА ИГРАЕТЕ НИКАДЕ. !! БИЛИ НИ СЪС 6:0 ПО-ВАЖНО Е ЮНИ МЕСЕЦ ДАЛИ СИ В ЛЕ ИЛИ ШЛ !! МЪРСОЛКО ! ВИЕ ЩЕ СТЕ НИКАДЕ !!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот bsz1916 » 11 дек 2017 14:44

boabbb написа:
zara.1916 написа:
kamilata3 написа:Carl13 не си фактор че да казваш кое ЦСКА е истинското.

-------------------
а кой е факторът - БФС, УЕФА, кой :?:


Факторът е публиката :!: Левскито като са с автентичната фирма още от времената на "лопатата" - какво :?: Оня ден бяха 500 човека със Славия, дето и на тях им писна на дедовия от тая мизерна игра ...

А защо ЦСКА - СОФИЯ не е допуснат в ЕКТ , след като факторът е публиката . Разбира се грешна е и другата теза - че автентичния ЦСКА е ЦСКА 1948 . Защото тази " АВТЕНТИЧНОСТ " носи едни 30 - 40 милиона дългове , които очаквано никой не пожела да погаси . Поради това ЦСКА приключи историята си на 09 . 09 . 2016 год. и всичко останало са празни приказки . Разбира се феновете на БИВШИЯ ЦСКА са в правото си да подкрепят ЦСКА - СОФИЯ или ЦСКА 1948 или който си искат отбор и това право никой не може да им го отнеме .
Последна промяна от bsz1916 на 11 дек 2017 15:44, променено общо 1 път.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот niki.al » 11 дек 2017 14:46

Леко се понадупихме на гришата, голяма работа...

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот Carl13 » 11 дек 2017 15:04

Аз съм доволен от Томаш в началото на ноември започнахме да показваме по-добри игри,влезнахме в серия победи плюс равенства, БЕЗ ЗАГУБИ. Което ни вкара самочувствие,увереност повярвахме си,че можем да играем със настроение и да се забавляват момчетата на терена. Томаш изгражда стил на игра,начин на игра манталитет,облик на отбора, редува схемите тактиката,изпълнителите,пробва с едни после с други, Камен хаджев дълбок резерва на Павел Виданов сега Хаджиев е НЕСМЕНЯЕМ ТИТУЛЯР !!. Иван Иванов има още много да влиза във форма.Мартин Камбуров мм много добро попълнение за мен просто,надявам се през зимата да вземем поне3-4 човека освен вратар, и халофве и нападатели.В Защита Милен Желев и Матеус Леони несменяеми и те. Много хора не харесват как играем да вратаря играе доста често с топката но пък правим постепени атаки,защото нямаме толкова бързи крила да изнесат да атакув по крилата и от фаза '' ГЛУХА ЗАЩИТА МИНАВАМЕ НА ФАЗА '' КОНТРААТАКА '' и ставаме 4 от нашите срещу 2 от ПРОТИВНИКОВИЯ ОТБОР. !! На мен ми харесва ГОЛЯМО ИЗСРАСТВАНЕ ОТ ЮНИ 2017 ДО СЕГА . ТОВА което берое постигна за 7 месеца хубчев го постигне за 1,5 г !! така че Томаш трябва да остане поне 2-3 години и тогава ВСИЧКИ ВИЕ ЩЕ СТЕ С ПРЪСТ В Г**А. Такива елементи като санди манди са временно явление !!

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот kamilata3 » 11 дек 2017 15:06

Carl13 намали тона малко ,че тоя мърсол да не ти се завърти около главата няколко пъти.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот bsz1916 » 11 дек 2017 16:08

Carl13 написа:Аз съм доволен от Томаш в началото на ноември започнахме да показваме по-добри игри,влезнахме в серия победи плюс равенства, БЕЗ ЗАГУБИ. Което ни вкара самочувствие,увереност повярвахме си,че можем да играем със настроение и да се забавляват момчетата на терена. Томаш изгражда стил на игра,начин на игра манталитет,облик на отбора, редува схемите тактиката,изпълнителите,пробва с едни после с други, Камен хаджев дълбок резерва на Павел Виданов сега Хаджиев е НЕСМЕНЯЕМ ТИТУЛЯР !!. Иван Иванов има още много да влиза във форма.Мартин Камбуров мм много добро попълнение за мен просто,надявам се през зимата да вземем поне3-4 човека освен вратар, и халофве и нападатели.В Защита Милен Желев и Матеус Леони несменяеми и те. Много хора не харесват как играем да вратаря играе доста често с топката но пък правим постепени атаки,защото нямаме толкова бързи крила да изнесат да атакув по крилата и от фаза '' ГЛУХА ЗАЩИТА МИНАВАМЕ НА ФАЗА '' КОНТРААТАКА '' и ставаме 4 от нашите срещу 2 от ПРОТИВНИКОВИЯ ОТБОР. !! На мен ми харесва ГОЛЯМО ИЗСРАСТВАНЕ ОТ ЮНИ 2017 ДО СЕГА . ТОВА което берое постигна за 7 месеца хубчев го постигне за 1,5 г !! така че Томаш трябва да остане поне 2-3 години и тогава ВСИЧКИ ВИЕ ЩЕ СТЕ С ПРЪСТ В Г**А. Такива елементи като санди манди са временно явление !!

След 1.5 години начело на Берое , Петър Хубчев беше постигнал 2 трофея - 1 купа на страната след финал с Левски , и 1 суперкупа след финал със шампиона Лудогорец . Александър Томаш до сега нищо не е постигнал ( а и няма как да постигне след като сме по средата на сезона ) - дай боже и той да постигне нещо . Но до тогава няма как да го сравняваме с Петър Жубчев , Илиан Илиев , Евгени Янчовски , Жристо Младенов които са спечелили отличия за Берое , както и с другите бивши треньори постигнали славни успехи в Европа или тези спечелили 4 балкански купи , с които Берое е все още номер 1 от българските отбори в официалната класация на УЕФА по спечелени отличия от всички бивши и настоящи международни турнири в Европа . Само ще ти припомня , че преди година и няколко месеца ти имаше същите очаквания към Сашко Етапа , каквито сега имаш към Томаш - дано този път да познаеш .

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот kanari » 11 дек 2017 16:11

Просто Берое не е нищо особено, а на чорбарите като им тръгне играта могат да победят всеки с разлика. Заралии късметът ги покри в Коматево, иначе още тогава отиваха на срамен резултат.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3163
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот alexdb » 11 дек 2017 17:39

sandi74 написа:
W84me написа:Поредно срамно полягане срещу гнома... Колко жалко отборче е Бирои!

Не е срамно че си легнал,срамно е начина по който си го направил :mrgreen: :lol: Томаш не трябва да бъде пускан изобщо повече на стадиона под Аязмото.Абсолютен некадърник е майната му че е и долен продажник и чорбар до мозъка на костите си.Вън от Берое :!: :idea: :mrgreen: ;)


Явно на играчите им е било обидно да ги карат за излизат за да паднат и за това сътвориха този фарс.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот Carl13 » 11 дек 2017 19:03

bsz1916 написа:
Carl13 написа:Аз съм доволен от Томаш в началото на ноември започнахме да показваме по-добри игри,влезнахме в серия победи плюс равенства, БЕЗ ЗАГУБИ. Което ни вкара самочувствие,увереност повярвахме си,че можем да играем със настроение и да се забавляват момчетата на терена. Томаш изгражда стил на игра,начин на игра манталитет,облик на отбора, редува схемите тактиката,изпълнителите,пробва с едни после с други, Камен хаджев дълбок резерва на Павел Виданов сега Хаджиев е НЕСМЕНЯЕМ ТИТУЛЯР !!. Иван Иванов има още много да влиза във форма.Мартин Камбуров мм много добро попълнение за мен просто,надявам се през зимата да вземем поне3-4 човека освен вратар, и халофве и нападатели.В Защита Милен Желев и Матеус Леони несменяеми и те. Много хора не харесват как играем да вратаря играе доста често с топката но пък правим постепени атаки,защото нямаме толкова бързи крила да изнесат да атакув по крилата и от фаза '' ГЛУХА ЗАЩИТА МИНАВАМЕ НА ФАЗА '' КОНТРААТАКА '' и ставаме 4 от нашите срещу 2 от ПРОТИВНИКОВИЯ ОТБОР. !! На мен ми харесва ГОЛЯМО ИЗСРАСТВАНЕ ОТ ЮНИ 2017 ДО СЕГА . ТОВА което берое постигна за 7 месеца хубчев го постигне за 1,5 г !! така че Томаш трябва да остане поне 2-3 години и тогава ВСИЧКИ ВИЕ ЩЕ СТЕ С ПРЪСТ В Г**А. Такива елементи като санди манди са временно явление !!

След 1.5 години начело на Берое , Петър Хубчев беше постигнал 2 трофея - 1 купа на страната след финал с Левски , и 1 суперкупа след финал със шампиона Лудогорец . Александър Томаш до сега нищо не е постигнал ( а и няма как да постигне след като сме по средата на сезона ) - дай боже и той да постигне нещо . Но до тогава няма как да го сравняваме с Петър Жубчев , Илиан Илиев , Евгени Янчовски , Жристо Младенов които са спечелили отличия за Берое , както и с другите бивши треньори постигнали славни успехи в Европа или тези спечелили 4 балкански купи , с които Берое е все още номер 1 от българските отбори в официалната класация на УЕФА по спечелени отличия от всички бивши и настоящи международни турнири в Европа . Само ще ти припомня , че преди година и няколко месеца ти имаше същите очаквания към Сашко Етапа , каквито сега имаш към Томаш - дано този път да познаеш .



ЩЕ ПОСТИГНЕ СИГУРЕН СЪМ !! НЕ ГОВОРЯ НАПРАЗНО ВИЖДА СЕ ТОМАШ ПОДБИРА ВНИМАТЕЛНО ИГРАЧИТЕ КОИТО ВЗИМА !!

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Оставка.Време е Томаш да си ходи.Веднага

Мнениеот Show Must Go On » 11 дек 2017 21:32

Не знам за какво трябва да си ходи Томаш. Не казвам, че е капацитет, но то в БГ тренери си няма по "дефолт". С малки изключения някой прави един максимум два по-добри сезона и после бива "разкрит". Срамна е загубата, но тя е плод на ефективноста на розовите в този мач и преклоноста на доста от футбалерите на гостите.
Относно темата за кой и кого е в момента - в УЕФА знаят най-добре. Фактите там говорят. Сегашното ЦСКА- София няма титли и купи. А 'македонското" Локо от Пловдив е от 1936 година.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта