Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот Vladislav » 26 юни 2017 11:30

Ако и футболистите ви влагаха такъв хъс и спортна злоба... :mrgreen:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот August Burns Red » 26 юни 2017 11:36

Е та тва не е верно. Иначе ке крадеш бозааа.!!

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот August Burns Red » 26 юни 2017 15:51

И аз съм фен на Берое ама този индивид абортирал гърбиньо няма кои да го сложи на мястото му .! Дано днес в контролата с Славия видим играчи силна игра и други яки неща.! А феновете на Берое никога повече няма да стъпват тука . Имат си форум там да си спамят, те там си имат тяхно комплексарско общество .!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот loko1 » 26 юни 2017 16:26

bsz1916 написа:
loko1 написа:Какво стана с Том?

Том беше един от многото наближаващи или прехвърлили 30 годишна възраст , който бе освободен от Берое . Това би било добре , ако бе направена някаква качествена селекция . За съжаление , като изключим Милен Желев от Локомотив Го , поне за сега няма нито един нов , който да става за отбор като Берое , или поне да е по - добър от освободените и напусналите . Мисля че и днешната контрола потвърждава това което пиша и аз не знам вече за кой път . Особено в предни позиции нещата са трагични - един Карачанаков ( и то преотстънен временно ) и абсолютно нищо друго .


Мерси, според мен е грешка, супер сърцат футболист.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот August Burns Red » 26 юни 2017 19:34

ааа Бербатов изтръва 2 гола в началото го изпревариха и после гредата напречната оцели кофти !!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 26 юни 2017 20:35

Победа над Славия с 1:0 с гол на Бербатов в 90-тата минута.Това определено е най-слабия мач на Берое от трите изиграни контроли досега.Особенно през второто полувреме юношите на Славия направо ни скриваха топката :!: :idea:В момента с тези футбалери сме гола вода.Малко по-слаби сме дори от миналото първенство :mrgreen: :lol:

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот bsz1916 » 27 юни 2017 16:39

Исмаил Иса е разтрогнал договора си с молдовския Дачия и от днес е свободен агент . Мисля че точно това е централния нападател , който ни липсва в момента . Разбира се не и с краткосрочен договор за няколко месеца както преди година и половина .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 27 юни 2017 19:48

bsz1916 написа:Исмаил Иса е разтрогнал договора си с молдовския Дачия и от днес е свободен агент . Мисля че точно това е централния нападател , който ни липсва в момента . Разбира се не и с краткосрочен договор за няколко месеца както преди година и половина .

Иса е страхотен вариант като централен нападател но едва ли ще иска и да чуе отново за Берое точно заради Берое.Не помниш ли?

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот bsz1916 » 27 юни 2017 20:49

sandi74 написа:
bsz1916 написа:Исмаил Иса е разтрогнал договора си с молдовския Дачия и от днес е свободен агент . Мисля че точно това е централния нападател , който ни липсва в момента . Разбира се не и с краткосрочен договор за няколко месеца както преди година и половина .

Иса е страхотен вариант като централен нападател но едва ли ще иска и да чуе отново за Берое точно заради Берое.Не помниш ли?

Ако не се лъжа напусна заради една групичка олигофрени , наричащи се " активни фенове " заради които напусна и Спас Делев . И аз не вярвам да се е върне , по скоро ми се иска , защото точно си бяхме намерили наистина класен нападател и го изпуснахме от глупост и то не само него . Иначе според мен той е с класи и над Мапуку и над Венци Христов .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 27 юни 2017 21:21

bsz1916 написа:
sandi74 написа:
bsz1916 написа:Исмаил Иса е разтрогнал договора си с молдовския Дачия и от днес е свободен агент . Мисля че точно това е централния нападател , който ни липсва в момента . Разбира се не и с краткосрочен договор за няколко месеца както преди година и половина .

Иса е страхотен вариант като централен нападател но едва ли ще иска и да чуе отново за Берое точно заради Берое.Не помниш ли?

Ако не се лъжа напусна заради една групичка олигофрени , наричащи се " активни фенове " заради които напусна и Спас Делев . И аз не вярвам да се е върне , по скоро ми се иска , защото точно си бяхме намерили наистина класен нападател и го изпуснахме от глупост и то не само него . Иначе според мен той е с класи и над Мапуку и над Венци Христов .

Класен нападател е Иса,спор няма.Венци Христов е най-слаб от тримата а Мапуку е малко по друг тип таран но ако има точните хора зад гърба си ще къса всички защити в българското първенство.Интересно как ще играе в Левски ама като се има предвид че и там са събрани само ментета-играчи,треньори,ръководители..... Иначе Мапукича с тази физика и с желание и с желязна дисциплина може да бъде фактор в слабото ни първенство.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта