Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 03 юли 2017 07:03

sandi74 написа:
bsz1916 написа:Според последната публикация на СПОРТАЛ , двамата румънски футболисти са само на проби в Берое и все още не им е предложен договор , каквато информация имаше в други медии .

Няма лошо,нека се пробват за футбалери при нас пък и един курорт да изкарат а ако се обикнат що пък да не се вземат.Любовта ще спаси света :!: 8-)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 03 юли 2017 20:22

Загуба в четвъртата контрола.Израелският носител на купата Бней Йехуда ни победи с 1:0 с убийствена лекота.10 дена преди старта на първенството сме меко казано много слаби а на Почански трябва със закон да му се забрани да играе футбол.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 юли 2017 21:09

Между другото Бербатов и Берое потвърдиха ли официално нещо?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот bsz1916 » 03 юли 2017 21:25

На мен лично този нов стил на Берое , демонстриран в днешната контрола никак не ми хареса . Не съм броил средно колко паса бяха необходими за да изнесем топката от нашата врата до тяхната но бяха прекалено много . При всяко изнасяне топката се връщаше поне по 5 - 6 пъти на вратаря Михайлов , а понякога и по 10 пъти . Учудвам се че при това непрекъснато разиграване на топката в непосредствена близост до нашата врата се отървахме само с едно попадение в нея , но в официалните мачове едва ли ще ни се размине толкова леко . Този стремеж да държим дълго топката освен че не е ефективен , но нямаме и подходящи изпълнители за подобен стил .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 03 юли 2017 22:00

Betchualeng Arnaikem написа:Между другото Бербатов и Берое потвърдиха ли официално нещо?

Няма нищо за потвърждаване,Бербатчето засега просто тренира с отбора ако не дай боже стане нещо първо ще бъде обявено в сайта на Берое.На този етап всичко е спекулации ;)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 03 юли 2017 22:03

bsz1916 написа:На мен лично този нов стил на Берое , демонстриран в днешната контрола никак не ми хареса . Не съм броил средно колко паса бяха необходими за да изнесем топката от нашата врата до тяхната но бяха прекалено много . При всяко изнасяне топката се връщаше поне по 5 - 6 пъти на вратаря Михайлов , а понякога и по 10 пъти . Учудвам се че при това непрекъснато разиграване на топката в непосредствена близост до нашата врата се отървахме само с едно попадение в нея , но в официалните мачове едва ли ще ни се размине толкова леко . Този стремеж да държим дълго топката освен че не е ефективен , но нямаме и подходящи изпълнители за подобен стил .

От много тики-така в тези котроли ни пълнят кошарата без да се напъват а най-лошото е че поне на този етап нямаме изпълнители за абсолютно никакъв стил на игра :!: :idea:

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот bsz1916 » 08 юли 2017 06:52

На полувремето на контролата с ЦСКА ( Чавдар ) - Етрополе (Микре ) в интервюто с Камен Хаджиев , той заяви че Томаш му е казал че не го знае и тепърва трябва да се докаже . Логично идва въпросът - " КОЙ ПРАВИ СЕЛЕКЦИЯТА В БЕРОЕ ? " . От друга страна казаното от Хаджиев донякъде обяснява и причините за този меко казано СТРАНЕН ИЗБОР ( с малки изключения ) на новопривлечените футболисти в Берое .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта