Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 25 юни 2017 16:50

bsz1916 написа:Някои хора използват форума само за да си избиват комплексите и за лични нападки . Ами разменете си имейл адресите и ако искате по цял ден си пишете и четете глупостите . Това е форум на привържениците на БЕРОЕ и тук трябва да се коментира ( и то добронамерено , ако трябва и критично но за доброто на отбора ) за футбол и за БЕРОЕ . Кой бил прост и неграмотен , кой ******** или чикиджия нас не ни интересува и не ни занимавайте с глупостите си . Намерете си друго място и начин да комуникирате помежду си .

Aбсолютно съм съгласен ама той бавноразвиващия се от дума не разбира и не подлежи на абсолютно никаква терапия и лечение.ФАКТ.

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот August Burns Red » 25 юни 2017 18:44

sandi74 написа:
August Burns Red написа:
sandi74 написа:
bsz1916 написа:
sandi74 написа:
bsz1916 написа:Според публикация на СПОРТАЛ от днес , най - добрият ни защитник през миналият сезон - Венци Василев е пред договор с новака Етър . Ако за преминаването на най - добрият ни наладател - Мапуку в Левски има някакво логично обяснение , то за Венци Василев няма как да си го обясним другояче , освен с това , че трансферната ни политика е тотално сбъркана . Това се вижда и от новопривлечените до сега футболисти - поне по - голямата част от тях . Вече не съм сигурен и за изхода на първият мач от новия сезон - въпреки че Верея ще бъде без цели 6 титуляра от миналогодишния състав - Инком , Бандаловски , Зафиров , Г . Ангелов , Еуженио , Момчил Цветанов плюс Хасани и Калоянов .

Венци не бе лош защитник но имаше дарбата да се крие от мачовете с чорбетата-кога контузен,кога наказан,кога в мензис,все имаше някаква причина да не играе срещу тях.Такива играчи не са ни необходими иначе спор няма че имаше някакви футболни качества в него.Отностно мача с Верея-ами Берое в никакъв случай няма да е фаворит в тази среща естествено това е с футболистите и потенциала с който разполагаме в момента.Срещу повечето от отборите дори ще сме в ролята на аутсайдери и донякъде това е добре че никой няма да ни брои за живи.Без още нови попълнения ще е много трудно но в никакъв случай не трябва да се избързва и да се вземат ментета и недоразумения с които временно да се закърпи положението и после да се чудим как да ги разкараме по най-бързия начин.Новите (ако изобщо има такива) трябва да са поне с класа над сегашните ни ботушари и дървари и поне малко да вдяват от футбол.Нядявам се че Сашо Томаш няма да се провали като физкултурниците Етапа и Ферарито и ще успява да извлича максимума от потенциала на отбора въпреки че той определено изобщо не е голям.С дисциплина,раздаване,желание и много труд може и да сме по-добре от миналия шампионат.Дано.Успех желая на Томаш и отбора от все сърце.

Миналият шампионат какво да го коментираме - ТОТАЛЕН ПРОВАЛ . Критерият трябва да бъдат по - предните 3 сезона , когато бяхме под ръководството на Хубчев . Това трябва да е целта за отбор като Берое , а не дали ще се доберем до първата шестица или ще треперим до последно дали няма да изпаднем . При това супер слабо първенство , след като вече ги няма ЦСКА , Литекс и Локомотив Сф , а Левски е някакво пародийно копие на бившия гранд , всичко друго освен трофей или поне призово място е провал . Ясно е че няма как да стане с наличните футболисти и с такива каквито привлякохме до сега . Затова и основното внимание в момента трябва да е към селекцията и то най - вече към хората които трябва да градят и завършват атаката .

С това което разполагаме към днешна дата да се очакват призови места,трофеи и купи е меко казано смешно и избива на цинизъм и ерес откъдето и да го погледнем.С тези футболисти с които разполагаме в момента ще се борим да не отпаднем за нещо повече трябват попълнения които да са наистина внимателно подбрани и поне малко да барат топката и да разбират от от футбол.



Слушай е жена в мъжо тяло едни и същи приказки и коментари в последните 3-4 години е СМЕШКА!!. ИСКАШ ЛИ ЕЙ СЯ ДА ДОЯ ДО ВАС И ДА ИМА СТАНА МИ МНОГО ЛОШО А МИШКА? БЕРОЕ ТОЗИ СЕЗОН ЗА КАКВО ЩЕ СЕ БОРИ ЩЕ СТАНЕ ЯСНО ОТ ИГРАТА, И ГОЛОВЕТЕ В МАЧОВЕТЕ. Напиши нещо по различно е ГЛУПАК ! 4 Г ЕДНИ И СЪЩИ ПРИКАЗКИ ПРОСТИ.!! ЩОТ СИ 45 Г ПРОСТАК И ТЪПАК ОТ КЛАСА !! СЕМКАДЖИЯ И Ч*****Я ЗА ТЕБЕ СА КАТО ДОБЪР ДЕН. АЗ ТАКАВА БАЙРЯСНИЦА КАТО ТЕБЕ НЕ БЯХ ВИЖДАЛ !! ЧУМПИЛ ТЪП !! ДА Е** МАЙКА ТИ САБОРЕНА ГЛАДНА. ТИ СИ МАЛОУМЕН И НЕГРАМОТЕН НЕ АЗ !!. ДАЖЕ НЕМОЖЕШ И ДА ЧЕТЕШ.

Стига се пени и напъва бе недоразвито менте :mrgreen: Сигурно клетата ти майка проклина деня в който те е изсрала :lol: Kлоун недъгав, стига се излага с неграмотноста си и разваления си български.Ако си миризлив и недъгав циганин или бавноразвиващ донякъде бих извинил неграмотноста ти :mrgreen: :lol: Ходи поне завърши даскалото за бавноразвиващи Любен Каравелов и се моли да ти пишат по милост трoйки за да изкласиш поне :lol: :mrgreen: Дотогава отивай да пасеш патките и гледай да не ги загубиш защото си бавноразвиващ :mrgreen: :lol:



Хоххо ей ся вече ти е***а майката още 1 причина ДА ТЕ НАМЕРЯ И ДА СИ ЗАБРАВЯ най-хубавия нож в гърба ти б*****к долен мръсен. Берое ли берое ги коментираме ама този тука умрялко псува избива си КОПЛЕКСИТЕ СЕЛСКИ,той е за бана от последните 4 години !! Лично ако го намеря снимка ще сожа него тук КАК СЪМ му отрязал главата и го е*а докато е топъл. !! Г** ГРЪМНАЛ М**ЕТ!!. ШЕ видиш на майка си г**а !!. Тлефон адрес дай си ги !! ДА ВИДИШ НА кои ще говориш така на 4 очи. да няма глътнах си езика. П***А . От х*й не се плаши от рошави П***И П*****СЧЕ . !! :evil: :twisted:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 25 юни 2017 19:33

Оооооо карикатура,успя ли да опазиш патките които пасеш зад блока :?: :mrgreen: Шемет,опитай пак отново да напишеш нещо ама гледай този път да е на български и поне малко да ти се разбира :mrgreen: :lol: И на есен отивай да учиш в даскалото за бавноразвиващи Любен Каравелов па дано се научиш поне правилно да пишеш което е много съмнително :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот August Burns Red » 25 юни 2017 20:47

sandi74 написа:Оооооо карикатура,успя ли да опазиш патките които пасеш зад блока :?: :mrgreen: Шемет,опитай пак отново да напишеш нещо ама гледай този път да е на български и поне малко да ти се разбира :mrgreen: :lol: И на есен отивай да учиш в даскалото за бавноразвиващи Любен Каравелов па дано се научиш поне правилно да пишеш което е много съмнително :mrgreen: :lol:



Дай си телефона и се разбираме къде ! Майка ти грозна

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот sandi74 » 25 юни 2017 21:50

August Burns Red написа:
sandi74 написа:Оооооо карикатура,успя ли да опазиш патките които пасеш зад блока :?: :mrgreen: Шемет,опитай пак отново да напишеш нещо ама гледай този път да е на български и поне малко да ти се разбира :mrgreen: :lol: И на есен отивай да учиш в даскалото за бавноразвиващи Любен Каравелов па дано се научиш поне правилно да пишеш което е много съмнително :mrgreen: :lol:



Дай си телефона и се разбираме къде ! Майка ти грозна

Грозно куче,пак се изказа неподготвен а че майка ти е грозна епределно ясно на всички и не е необходимо изобщо да го споменаваш.На 300 км от Стара Загора съм бе палячо от много години не живея в Зарата и не случайно не съм стъпвал на това странно и абсолютно непознато за мен добиче стадиончето под Аязмото, това не си ли го разбрал а и с анимационни герои като тебе изобщо не се занимавам.Тебе природата предостатъчно те е наказала,умствено изостанал и бавноразвиващ си.ФАКТ :mrgreen: Сега слагай копринажа,дантелата и перуката,лакирай ноктите,начерви устничките,напудри бузките,нослето и дупето и отивай на станционната да се забавляват с тебе :mrgreen: :lol:Надявам се че на отрепка и утайка като тебе все ще и излезе късмета . Наслука и успех :mrgreen:Жалко че в Зарата все още има убитаци като тебе .
Последна промяна от sandi74 на 25 юни 2017 23:22, променено общо 7 пъти.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот шивача » 25 юни 2017 21:54

Санди, защо всички искат да те чукат и бият?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот August Burns Red » 26 юни 2017 06:57

sandi74 написа:
August Burns Red написа:
sandi74 написа:Оооооо карикатура,успя ли да опазиш патките които пасеш зад блока :?: :mrgreen: Шемет,опитай пак отново да напишеш нещо ама гледай този път да е на български и поне малко да ти се разбира :mrgreen: :lol: И на есен отивай да учиш в даскалото за бавноразвиващи Любен Каравелов па дано се научиш поне правилно да пишеш което е много съмнително :mrgreen: :lol:



Дай си телефона и се разбираме къде ! Майка ти грозна

Грозно куче,пак се изказа неподготвен а че майка ти е грозна епределно ясно на всички и не е необходимо изобщо да го споменаваш.На 300 км от Стара Загора съм бе палячо от много години не живея в Зарата и не случайно не съм стъпвал на това странно и абсолютно непознато за мен добиче стадиончето под Аязмото, това не си ли го разбрал а и с анимационни герои като тебе изобщо не се занимавам.Тебе природата предостатъчно те е наказала,умствено изостанал и бавноразвиващ си.ФАКТ :mrgreen: Сега слагай копринажа,дантелата и перуката,лакирай ноктите,начерви устничките,напудри бузките,нослето и дупето и отивай на станционната да се забавляват с тебе :mrgreen: :lol:Надявам се че на отрепка и утайка като тебе все ще и излезе късмета . Наслука и успех :mrgreen:Жалко че в Зарата все още има убитаци като тебе .


СТРАШЕЛАС СТРАШЕЛАС. !! НАЙ-ХУБАВИЯ МИ НОЖ И БРАДВИ ДО ПРЕДИ 20 ДЕНА БЯХ ГИ ЗАБРАВИЛ В ГЪРБОВЕТЪЕ НА ЕДНИ ТАКИВА Б****ЦИ КАТО ТЕБ !

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот yavorescu » 26 юни 2017 09:03

Ивелин Илиев изглежда ще играе в Ботев (Враца), не става ясно дали под наем или свободен трансфер:
http://football24.bg/novina/173532-pyrv ... v-ot-beroe

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот bsz1916 » 26 юни 2017 09:07

Открийте си една нова тема и си пишете и отговаряйте само двамата . Заради вас ако не сте забелязали привържениците на БЕРОЕ спряха да посещават форума и да пишат и четат за актуалните новини свързани с отбора .

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Подготовка,контроли,трансфери и спекулации

Мнениеот bsz1916 » 26 юни 2017 11:28

yavorescu написа:Ивелин Илиев изглежда ще играе в Ботев (Враца), не става ясно дали под наем или свободен трансфер:
http://football24.bg/novina/173532-pyrv ... v-ot-beroe

От справката в СПОРТАЛ се вижда че Ивелин Илиев е взел участие в 22 мача и има 1 гол и 0 асистенции . В репортажите , които съм гледал по ДИЕМА ми се струва че влизаше като резерва . Предполагам че е освободен и преминава като свободен агент , но нямам официална информация . Изпълнителният Директор на Берое при представянето на отбора заяви , че преотстъпените бивши юноши , които не са показали някакво развитие са освободени . Предполагам че става въпрос за всички с изключение на Емин Ахмед , който беше върнат в Берое .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта