Нефтохимик-Берое-0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Нефтохимик-Берое-21 април от 17:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 19 апр 2017 10:49

Има футболисти за освобождаване - не показват дух и желание за игра. Никакви амбиции! Просто едни заплатаджий. Очаквам включване на повече момчета от школата. Те носят емблемата и клуба в сърцето си и със сигурност ще покажат повече. Когато има желание има и резултати.
Тренера не е лош. А и къде и с какви пари да търсим по-добър? Ще стане! По-бавно отколкото ни се иска, но ще стане.

Искам Вашите мнения: Чужденци или БГ футболисти?

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Нефтохимик-Берое-21 април от 17:30 часа

Мнениеот Живко6461 » 20 апр 2017 08:34

bsz1916 написа:...
Мечтите са безплатни , но реалностите са съвсем друго нещо . Всички се радвахме на идването на Ферарио Спасов , но не се вижда никакво подобрение в играта . Зимната му селекция също е пълен провал - единствените що годе качествени попълнения Мапуко и Охене бяха привлечени преди той да поеме отбора .

Извинявам се, че отново се намесвам в темата. "Берое" е уважаван от мен отбор, към който винаги съм имал симпатии.
За пореден път, когато се обсъждат треньорите на "Берое" си позволявам да напомня за едно име - Пламен Липенски. Според мен с резултатите доказа, че заслужаваше да продължи да води отбора. Но ... Къде е в момента?
П.П. 1. Не апелирам за нова треньорска смяна в "Берое". Не бих се наел да оценявам работата на Ферарио Спасов в "Берое".
2. Не съм привърженик при назначаването на треньори и футболисти винаги да се предпочита "нашето момче". Но не адмирирам решения, когато "нашето момче" показва качества и има успехи да бъдат привличани външни кадри. При това недоказали, че са по-добри.

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Нефтохимик-Берое-21 април от 17:30 часа

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 20 апр 2017 13:42

Живко6461 написа:
bsz1916 написа:...
Мечтите са безплатни , но реалностите са съвсем друго нещо . Всички се радвахме на идването на Ферарио Спасов , но не се вижда никакво подобрение в играта . Зимната му селекция също е пълен провал - единствените що годе качествени попълнения Мапуко и Охене бяха привлечени преди той да поеме отбора .

Извинявам се, че отново се намесвам в темата. "Берое" е уважаван от мен отбор, към който винаги съм имал симпатии.
За пореден път, когато се обсъждат треньорите на "Берое" си позволявам да напомня за едно име - Пламен Липенски. Според мен с резултатите доказа, че заслужаваше да продължи да води отбора. Но ... Къде е в момента?
П.П. 1. Не апелирам за нова треньорска смяна в "Берое". Не бих се наел да оценявам работата на Ферарио Спасов в "Берое".
2. Не съм привърженик при назначаването на треньори и футболисти винаги да се предпочита "нашето момче". Но не адмирирам решения, когато "нашето момче" показва качества и има успехи да бъдат привличани външни кадри. При това недоказали, че са по-добри.



Липенски е малко противоречива личност. От една страна е БЕРОЕЦ! Адски важно е! Но прави някои доста глупави изказвания (значи и ги мисли така.). Колкото до тренерските му качества - винаги е бел в сянката на някой друг до сега и то повече като кондиционен треньор. От друга страна има сериозен футболен опит - Португалия, ЦСКА, .... С един много добър екип от помощници и силна селекция съм сигурен, че ще бъде и успешен.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Нефтохимик-Берое-21 април от 17:30 часа

Мнениеот Живко6461 » 20 апр 2017 15:19

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:...
Липенски е малко противоречива личност. От една страна е БЕРОЕЦ! Адски важно е! Но прави някои доста глупави изказвания (значи и ги мисли така.). Колкото до тренерските му качества - винаги е бел в сянката на някой друг до сега и то повече като кондиционен треньор. От друга страна има сериозен футболен опит - Португалия, ЦСКА, .... С един много добър екип от помощници и силна селекция съм сигурен, че ще бъде и успешен.

Липенски беше и старши треньор след отстраняването на Петър Хубчев. Според мен под негово ръководство "Берое" не само, че не се срина, а дори постигна добри резултати. След това ... Има треньорски стаж, вкл. като старши треньор и в Португалия. Може би има доста недостатъци, след като не получава сериозно признание в България.

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Нефтохимик-Берое-21 април от 17:30 часа

Мнениеот bm16 » 21 апр 2017 17:38

Живко6461 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:...
Липенски е малко противоречива личност. От една страна е БЕРОЕЦ! Адски важно е! Но прави някои доста глупави изказвания (значи и ги мисли така.). Колкото до тренерските му качества - винаги е бел в сянката на някой друг до сега и то повече като кондиционен треньор. От друга страна има сериозен футболен опит - Португалия, ЦСКА, .... С един много добър екип от помощници и силна селекция съм сигурен, че ще бъде и успешен.

Липенски беше и старши треньор след отстраняването на Петър Хубчев. Според мен под негово ръководство "Берое" не само, че не се срина, а дори постигна добри резултати. След това ... Има треньорски стаж, вкл. като старши треньор и в Португалия. Може би има доста недостатъци, след като не получава сериозно признание в България.

Липенски завърши отлично сезона с победи над Монтана , Лудогорец , Левски и Локомотив Пд и само 2 равни мача при гостуването на Пирин и Ботев . Смяната му с анонимника Сашко Етапа , който до момента нямаше и 1 мач начело на отбор от " А " или " Б " група беше наистина голяма глупост , но тя можеше да се очаква от такова некадърно и престъпно ръководство , което преди това освободи треньора , който за 3 години спечели повече трофеи и медали , отколкото предшествениците му за 97 години преди него . Освен това след първия мач под ръководството на Липенски при гостуването на Монтана , Липенски , както и обявеният за играч на мача Спас Делев посветиха победата на Петър Хубчев и тръгналите си в знак на солидарност с него помощник треньори , като Липенски дори каза че ако ставаше въпрос за друг отбор , а не за родния му клуб , той вероятно също е щял да напусне . Това вероятно е вбесило престъпниците , които въпреки провала който последва през настоящия сезон , все още са начело на Берое . Ако начело на Берое беше останал Пламен Липенски , вероятно щеше да се работи и с някаква перспектива , а не както сега да се вземат футболисти за няколко месеца за да се завърши някак си сезона , а после отново всичко да започва от нула .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Нефтохимик-Берое-0:0

Мнениеот sandi74 » 21 апр 2017 19:26

Издрапахме по някакво чудо до точката с не малко късмет и със страшно много футболни неумения :!: :idea: Иначе двата отбора спукаха топката от ритане,кюскане и блъскане.И двата отбора са грозно слаби и на ниво Б група.

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Нефтохимик-Берое-0:0

Мнениеот greenlandia » 21 апр 2017 19:56

Чудя се това което гледах кво е!? Все едно играят някакви аматьори,дори и при тях има интрига,пълно безхаберие. И това ми биле професионални футболни отбори!!!!
Просто нямам думи,а и тозо Мазератио страшно много дразни,никакъв Уй не става от него и отбора му.
МУСТАВКА
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

kiki59
Мнения: 70
Регистриран на: 19 юни 2016 15:42

Re: Нефтохимик-Берое-0:0

Мнениеот kiki59 » 21 апр 2017 20:50

На практика тази точка ни гарантира оставането в групата , тъй като Нефтохимик и Локо ГО вече няма как да ни изпреварят . Не зная дали това трябва да ни радва , след като следващия сезон не се очертава да е по-добър от тоя - дори напротив . А футболът който показахме и в днешния мач , показва защо трибуните на стадиона ни от мач на мач стават все по -празни .

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Нефтохимик-Берое-0:0

Мнениеот bm16 » 22 апр 2017 07:23

Като сравня тази пародия на футбол която показаха двата отбора в Бургас , с играта на отбора с най-нисък бюджет в групата - Дунав снощи на Герена се питам дали въобще си заслужава да си хабим нервите с нашите некадърници и безхаберници ( имам в предвид не само футболистите , а всички в Берое , като се започне от малоумното ръководство и се стигне до помощник треньорите в яловата ни школа ) които едва ли могат да кажат защо получават заплати , които на всичко отгоре сигурно са поне 2 пъти по-високи от тия в Дунав .

Потребителски аватар
vannistelroy
Мнения: 68
Регистриран на: 14 май 2011 09:34
Местоположение: БУРГАС
Контакти:

Re: Нефтохимик-Берое-0:0

Мнениеот vannistelroy » 22 апр 2017 08:46

Има нещо гнило в Нафтата напоследък... :roll:
ЧЕРНОМОРЕЦ И РЕАЛ МАДРИД НА СЪРЦЕ!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта