Берое-Локо Пд-3:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ky-kyy
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юли 2014 23:54

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот ky-kyy » 01 апр 2017 20:36

mark1926 написа:

Тоест вие гледахте смаълчани как ядем кедбапи, ами елате , поучете се вижте :lol: Смешковци, кога агитка насред Стара загора???






Живей си в своя измислен свят, не ми пречиш ;)
Иначе за мача, не зная как е изглеждало пред телевизора, но на стадиона, аз чувах само нашата агитка. Даже, кога беше най-скучен мача, викаха и думкаха по тъпана най-много. Чак не си чух телефона, че е звънял....В далечината, под таблото, подскачаха едни чернички, ама не ги разбрах, за какво се борят....Детски им радости....
Лично аз, не съм по викането и скачането. Ходя на почти всяко наше домакинство. Водех преди децата си, сега водя и внуците си. Виждам се със стари другари-набори, чопля си слънчогледа, пия си минералната водичка, гледам футбол, или по-точно интерпретацията на футбола, в изпълнение на сегашните ни чалгари :)
Иначе, кога ми се слуша музика, ходя на концерт. Естествено на рок концерти :)
Та...каквото там и да си пишеш, не ме вълнува особено. Във вашата тема, ви пожелах успех за купата, ще го повторя и тук :)

ПП Аз също хапвам на стадиона, както и децата естествено. Традиция ние, да си вземем хотдог. Но си го плащам. Усещаш ли разликата ;)
అదే షిట్ వివిధ గ్రామాలకు నుండి ఒక левски కంటే ఇతర цска.

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот August Burns Red » 01 апр 2017 20:52

mark1926 написа:
August Burns Red написа:
mark1926 написа:50 ИНДИВИДА правостоящи, водещи се агитка, срещу 400 ултраса на ЛОКОМОТИВ... на трибуните имаше едни смешници и една агитка!!! На терена два отбора с троен знак!

Кога ще се опънете на черно-белите фенове, смешковци ,КОГА???



хахах м***т п***а внимавай какво и как говориш да не полудея щот много ма е страх от мене си майка ти няма та познае .Шестак !! ПОБЕД АПОБЕДА НАД Ц****Е ОТ СТОЛИПИНОВО ХАХ БРАВООО YYESS МАТЕАС ДЕЛИЧ АХХА ЯКО0 браво казах че ще бием и бихме хохо .Берое ако няма над 50 в 2-рата 7-мица повече точки от 2-рия пък на АХАХ . Локо пд и другите не заслужават да са там берое трябваше да е в топ 3 топ 4 !! ;)



Казах опънете, не напиете...



Не знам как ти е е грозното ц*****о име не м интерисува н осте яки абонати акто ботев пд и левски последните 5 г колко побди имате вие над берое в стз и пловдив А? ахехех смяяяяяяяяяяяях

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот slash1912 » 01 апр 2017 23:25

Честита победа на феновете на Берое!Не им се връзвайте на манговците,те се чувстват незначителни и търсят внимание по всякакъв възможен начин :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 07:56

sandi74 написа:
mark1926 написа:
ky-kyy написа:Епа, днес се игра футбол и по-добрия отбор победи. На бай мангал, му дай гюрултия, яко кючеци и кибапчита на аванта.... :mrgreen:



Тоест вие гледахте смаълчани как ядем кедбапи, ами елате , поучете се вижте :lol: Смешковци, кога агитка насред Стара загора???

Приятелю,агитката и публиката не играе на терена.Факт.В последните години ви превърнахме в наши абонати и ви бием като дайре,тъпан на селска сватба и шкембе у довар когато и където ви барнем.ФАКТ :idea: :!: Наздраве ;)


Така си е,приятельо, от голямата Криза в Локомотив, в която феновете управляваха, сме в черна серия спрямо вас.Факт!Но защо да не изтъкваме и хубавото в Локомотив, а то е публиката му, страхотна подкрепа, песни 90 минути и победа по трибуните?!ФАКТ...


п.п. Гледай ти, интересно, разбрах какво е да се обедини твоя "подпис"-ФАКТ с моя "подпис"-...
;)

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 08:04

ky-kyy написа:
mark1926 написа:

Тоест вие гледахте смаълчани как ядем кедбапи, ами елате , поучете се вижте :lol: Смешковци, кога агитка насред Стара загора???






Живей си в своя измислен свят, не ми пречиш ;)
Иначе за мача, не зная как е изглеждало пред телевизора, но на стадиона, аз чувах само нашата агитка. Даже, кога беше най-скучен мача, викаха и думкаха по тъпана най-много. Чак не си чух телефона, че е звънял....В далечината, под таблото, подскачаха едни чернички, ама не ги разбрах, за какво се борят....Детски им радости....
Лично аз, не съм по викането и скачането. Ходя на почти всяко наше домакинство. Водех преди децата си, сега водя и внуците си. Виждам се със стари другари-набори, чопля си слънчогледа, пия си минералната водичка, гледам футбол, или по-точно интерпретацията на футбола, в изпълнение на сегашните ни чалгари :)
Иначе, кога ми се слуша музика, ходя на концерт. Естествено на рок концерти :)
Та...каквото там и да си пишеш, не ме вълнува особено. Във вашата тема, ви пожелах успех за купата, ще го повторя и тук :)

ПП Аз също хапвам на стадиона, както и децата естествено. Традиция ние, да си вземем хотдог. Но си го плащам. Усещаш ли разликата ;)



Не знам до колко е уместно да обяснявам неща на фен писал се КУКУ, НО НЕКА ПРИЕМЕМ ЧЕ ТОВАЕ СВОБОДЕН дух просто.

Не се плаши толкова, Берое е с 6-та агитка по сила в България. Не е зле, петият отбор е Миньор...

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот August Burns Red » 02 апр 2017 08:53

ахехех не гледайте агитките лудогорец нямат грам човек ама на терена е важно ко саслучва !! ахах вчера 40 лв от цска-лудогорец аххехе !! 2-ка за лудогорец вдругите ден 2-ка пак за лудогорец срещу локо пд петичка и така !! хахах як0оо0

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот greenlandia » 02 апр 2017 09:01

Абе Доко ,Доко,големи сте отворковци бре !? Агитки ,магитки,пишки и други неща си ги мерете с вашите жълти приятелки.
Ама то на Столипиновски мангали кво да обясняваш?!
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 09:32

Нито едно мнение, не е вярно, ние ви надпяхме! Само извъртане на темата публика!да Локомотив загуби, трудно , н о загуби!Но по трибуните беше лесно за Локомотив...ФАКТ...Признайте си и спрете с обидите, има разлика в класите просто, непреодолима, Локомотивската публика е реал мадрид за берое...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот TNT » 02 апр 2017 12:30

Марко ти забрави ли предните години когато отбора ви креташе в долната половина на таблицата,че ходехте максимум по300-400 човека на мач,а тъй наречената ви агитка не беше повече от 40-50 кавала. ;) Не е като да не помним,все пак беше преди1-2 години. ;) Дай нещо по-сериозно.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Берое-Локо Пд-3:2

Мнениеот mark1926 » 02 апр 2017 13:53

TNT написа:Марко ти забрави ли предните години когато отбора ви креташе в долната половина на таблицата,че ходехте максимум по300-400 човека на мач,а тъй наречената ви агитка не беше повече от 40-50 кавала. ;) Не е като да не помним,все пак беше преди1-2 години. ;) Дай нещо по-сериозно.



Те може да са били 50, но са пеели 90 минути , за разлика от вас!

Разбрахме какво е било, сега КАЖЕТЕ Локо ви надпя, защо се избягва темата за днес???!!!...


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта