Монтана-Берое-17 март от 17:30 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Монтана-Берое-17 март от 17:30 часа

Мнениеот bm16 » 15 мар 2017 11:23

kiki59 написа:Нещо извън темата за мача с Монтана . Според мен присъствието на Борислав Цонев в БЕРОЕ трябва да приключи . Да бъдеш футболист на БЕРОЕ и публично да пожелаваш на Левски да стане шампион означава не само че си нелоялен към отбора си , но и че си ПРЕКАЛЕНО ТЪП . Явно Цонев не си дава сметка къде е попаднал в момента . Да не говорим че и качествата му като футболист не отговарят за да играе в отбор като БЕРОЕ .

На мен също не ми харесва да има бивши левскари в Берое , но знаете колко ментета доведе Сашко Тъпото в отбора . Освен това някои други пък пожелаха да напуснат . Както се и очакваше , през зимната пауза е трудно и не успяхме да се подсилим с качествени и перспективни футболисти . Така че все някой трябва да играе , а са необходими и резерви при тези наказания и контузиите които ни сполетяха . В момента Борислав Цонев и Асен Георгиев са наши Футболисти и по-добре да ги използваме отколкото да ги пъдим по никое време . Нека потърпим още малко - поне до лятото . Между другото ако прочетете цялото изказване на Борислав Цонев ще видите ( без да го оправдавам за казаното от него ) че между казаното от него и заглавието на материала има известна разлика и той не казва точно това , което е записано като заглавие .


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта