Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот jivkovisz » 27 окт 2016 12:41

bsz1916 написа:
smoti написа:Докато оная шушумига "липовият цвят" е в отбора, нищо добро не чака Берое. Ще създава интриги, както беше и с предишните тренери, докато изгони и Феро. На"липътъ" трябва да му забранят да минава на север от "Августа Траяна"!!!

Точно пък от левскарски съвети нямаме нужда . Липенски е бероец и никога не е създавал интриги - още при първият му мач начело на Берое в Монтана посвети победата на Хубчев и бившите си колеги от екипа , което едва ли се е харесало на ръководството на отбора .

Аз може да съм левскар ама сигурно съм ходил на повече мачове на Берое от теб, и аз мисля че Липата няма място в отбора тоя и като футболист беше пълен смешник и като треньор си е такъв.

ikar
Мнения: 1274
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот ikar » 27 окт 2016 12:45

Доста сполучлив ход на ръководството на Берое.Изключително честен и отговорен, човек който никога не би злоопотребил с доверието което му се гласува.Професионалист до мозъка на костите,не се влияе от чуждо мнение.Обича да работи и интегрира млади футболисти в отборите в които работи.Много ще му е трудно - имайки в предвид наследството което му остави Сашето, но той ще се справи.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот rebel » 27 окт 2016 13:26

jivkovisz написа:
rebel написа:
jivkovisz написа:Много съжалявам че не е Илиян Илиев, Ферарио е несериозна работа.

Поканете го в Левски, няма да е за първи път. :lol:

Аз нямам нищо против но лумпените го изгониха и едва ли ще се навие.

То пък остава и да му се молите. Но той няма отбор, а Левски като гледам скоро едва ли ще има треньор. Пък и си е левскар де.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот rebel » 27 окт 2016 13:29

jivkovisz написа:
bsz1916 написа:
smoti написа:Докато оная шушумига "липовият цвят" е в отбора, нищо добро не чака Берое. Ще създава интриги, както беше и с предишните тренери, докато изгони и Феро. На"липътъ" трябва да му забранят да минава на север от "Августа Траяна"!!!

Точно пък от левскарски съвети нямаме нужда . Липенски е бероец и никога не е създавал интриги - още при първият му мач начело на Берое в Монтана посвети победата на Хубчев и бившите си колеги от екипа , което едва ли се е харесало на ръководството на отбора .

Аз може да съм левскар ама сигурно съм ходил на повече мачове на Берое от теб, и аз мисля че Липата няма място в отбора тоя и като футболист беше пълен смешник и като треньор си е такъв.

Като футболист не беше лош, а и Берое стана бронзов медалист с Липата. Пък и кой твърди че създава интриги, да не би да е някой истински интригант. То само със слухове не става. Но това са неща които не ме интересуват.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот ЕМИЛ » 27 окт 2016 14:52

Red_Neck написа:
rebel написа:Добро решение на ръководството. Успех на Феро.

+1
Един от най-недооценените треньори в България.

+ още един глас от мен .

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот ZinedineZidane » 27 окт 2016 15:41

bultras4e написа:Много добър и недооценен треньор. Уникален човек!!! Много ме е яд, че не се задържа тук повече, заради на Кривия и другите от тогавашното ръководство интриги.

Успех Феро!!!

+1
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот Вал » 27 окт 2016 16:58

Спасов явно има опит от доста отбори. Остава да видим дали има желание да изгради отбор или просто ще си изкара до лятото. Да е ясно отсега: трябва ни място за ЕКТ. Всичко друго е провал.

В същност ръководството на Берое прави грешка след грешка. Освобождаването на Хубчев, който получава признание на национално ниво. Назначаването на неопитен тренъор. Безпринципна чистка в отбора през лятото. Неуспешни трансфери...испанци, португалци.....взехме контузен Гъргоров, а не забелязахме свободния Венци Христов.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот Цецо Чука » 27 окт 2016 18:24

DarkPsy написа:Изключително симпатичен човек, който адски харесвам. Желая му успех.


+1
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот Shadow_570 » 27 окт 2016 18:38

Вал написа:Спасов явно има опит от доста отбори. Остава да видим дали има желание да изгради отбор или просто ще си изкара до лятото. Да е ясно отсега: трябва ни място за ЕКТ. Всичко друго е провал.

В същност ръководството на Берое прави грешка след грешка. Освобождаването на Хубчев, който получава признание на национално ниво. Назначаването на неопитен тренъор. Безпринципна чистка в отбора през лятото. Неуспешни трансфери...испанци, португалци.....взехме контузен Гъргоров, а не забелязахме свободния Венци Христов.



Мммммда феновете искали ферарио щото не знаели какво представлява доакто илиан илиеа зара бойс фракцията на берое го изгониха преди време така че илиан е бил 2-ри избор. !! Нямам много големи наблюдения над ферарио но ще видим дано се класираме в 1-вата 6-тица и после топ 3 !! монтана,локо пд трябва да ги победим !! Илиан илиев щеше давземе португалци със сигурност работи лесно с тях и се разбира лесно с тях няма я пречката еизкова бариера !! както и при липински, макар че илиан и липински добре щяхя да се разбират ако отбора беше пълен само с португалци и бразилци.!!!

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Ферарио Спасов е новия треньор на Берое

Мнениеот rebel » 27 окт 2016 18:48

Shadow_570 написа:
Вал написа:Спасов явно има опит от доста отбори. Остава да видим дали има желание да изгради отбор или просто ще си изкара до лятото. Да е ясно отсега: трябва ни място за ЕКТ. Всичко друго е провал.

В същност ръководството на Берое прави грешка след грешка. Освобождаването на Хубчев, който получава признание на национално ниво. Назначаването на неопитен тренъор. Безпринципна чистка в отбора през лятото. Неуспешни трансфери...испанци, португалци.....взехме контузен Гъргоров, а не забелязахме свободния Венци Христов.



Мммммда феновете искали ферарио щото не знаели какво представлява доакто илиан илиеа зара бойс фракцията на берое го изгониха преди време така че илиан е бил 2-ри избор. !! Нямам много големи наблюдения над ферарио но ще видим дано се класираме в 1-вата 6-тица и после топ 3 !! монтана,локо пд трябва да ги победим !! Илиан илиев щеше давземе португалци със сигурност работи лесно с тях и се разбира лесно с тях няма я пречката еизкова бариера !! както и при липински, макар че илиан и липински добре щяхя да се разбират ако отбора беше пълен само с португалци и бразилци.!!!

И двамата вземете да издържате отбора и си назначавайте който си поискате. Това ръководство постигна за тия години това, които нито едно предишно не е постигало. Факт!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта