Берое-Ботев-3:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот greenlandia » 17 окт 2016 09:51

Сашеее,Сашееее--- > мнооо си ПроЗззз
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот bsz1916 » 17 окт 2016 13:05

Оставката на Сашко е приета официално . Най после с общи усилия сложихме край на този ужасен ЕТАП от историята на Берое . Следващата тренировка ще се води от Липенски . Честито на всички Беройци и още веднъж да благодарим на Ботев за безценната помощ . Желая успех на Берое и Ботев в по нататъшната им борба за място в първата шестица и челните места в шампионата .

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот bm16 » 17 окт 2016 16:58

bsz1916 написа:Оставката на Сашко е приета официално . Най после с общи усилия сложихме край на този ужасен ЕТАП от историята на Берое . Следващата тренировка ще се води от Липенски . Честито на всички Беройци и още веднъж да благодарим на Ботев за безценната помощ . Желая успех на Берое и Ботев в по нататъшната им борба за място в първата шестица и челните места в шампионата .

Все още няма нищо официално в сайта на Берое . Не зная доколко може да се вярва на топ спорт . От хора като Сашко и Илко може да се очаква всичко - да не излезе че това е поредния театър . А може и кумът на Сашко Тъпото да се е обадил , макар че точно преди изборите не ми се вярва .

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот Shadow_570 » 17 окт 2016 18:07

Така сашко вън от берое. Илия миланов като дойде новия треньор незабавно извън групата на берое до нова година и вънка от берое отново 1-вия гол заради миланов :twisted: :twisted: спии спи некадърник негова грешка :twisted: така, александър колев ауутт,васил панайотов и ерик почански и той ауут. Зехиров,иво иванов,венци василев,мапуку,цонев,божилов,кохей като,том,неманя,пенев,хубчев,макенджиев,михаил михайлов, и т.н още други остават в берое. Гъргоров също според мен са добри така Ето официално сашко етапа аут от берое ухуу браво най-накрая отървахме се от тоя некадърник ахха як0о0о http://www.beroe.bg/2016/10/17/dimitrov-ostavka/ 6 загуби безобразник !!

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот bm16 » 17 окт 2016 18:48

Искам да поздравя всички фенове на Берое с тази прекрасна новина . Зная че не е работа на феновете да се месят в управлението на клуба , но този случай е по-специален и трябваше да нарушим това правило - Защото ПОЛИТИКАТА Е ПРЪСНА РАБОТА И НЯМА МЯСТО ВЪВ ФУТБОЛА . Още веднъж честито на всички и нека го отпразнуваме - НАЗДРАВЕ !

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот Shadow_570 » 17 окт 2016 18:57

bm16 написа:Искам да поздравя всички фенове на Берое с тази прекрасна новина . Зная че не е работа на феновете да се месят в управлението на клуба , но този случай е по-специален и трябваше да нарушим това правило - Защото ПОЛИТИКАТА Е ПРЪСНА РАБОТА И НЯМА МЯСТО ВЪВ ФУТБОЛА . Още веднъж честито на всички и нека го отпразнуваме - НАЗДРАВЕ !



HAHAH като руски обущар са напия тая вечер хха ТАТКО БЕН БОРДА СЕН КОРТМА ахаха като руски обущар ахах пиениее до сабалян хаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: утре шма извиняват не съм на f****g jobs hah :mrgreen: :mrgreen: к***и на корем а мармалада. Берое трябваше да бие ботев надиграхме ги през целия мач на отделни етапи владееха топката за по 5-10 мин и това беше миланов виновен за 1-ия гол спи,2-рия гол грешка отново,3-тия гола и 4-върти 5 човека стоят и го гледат :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот sirakov77 » 17 окт 2016 22:18

Ние си направихме една салатка от марули и си сипахме пловдивска гроздова за да полеем победата!
Вие сте щастливи че загубихте и се отървахте от Сашко Етапа!
Всички са доволни! :mrgreen:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот Shadow_570 » 19 окт 2016 17:49

sirakov77 написа:Ние си направихме една салатка от марули и си сипахме пловдивска гроздова за да полеем победата!
Вие сте щастливи че загубихте и се отървахте от Сашко Етапа!
Всички са доволни! :mrgreen:



искаш ли да доя ти сипя с****н а б****к А? Берое надигра ботев 1-вото полувреме държаха топката както и 2-рото илия миланов пусна 1-вия гол при 1-1 видяхме ко стана поведохметака че недей ми са праска много да не та опраскам аз шестак гърбав !! :twisted:

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот ZinedineZidane » 19 окт 2016 18:07

Ей, дръглив пубер, много си смел в интернет ми се струва.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Берое-Ботев-3:4

Мнениеот Shadow_570 » 19 окт 2016 18:40

ZinedineZidane написа:Ей, дръглив пубер, много си смел в интернет ми се струва.



хахаха ти май нещо искаш да ми говориш ли? кои ти е далразрешение да говориш и да влизаш тук а? бавно развиващ !! Берое изтърва точките и чиста победа срещу ботеев надира ги всякак игрово тактически бяхме по бързи атакуващи натискахме ви така че играхме доста силно срещу вас !! а иначе ти куче гладно нямаш право да ми говориш !!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта