Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот greenlandia » 06 окт 2016 11:50

ReaktoR написа:Супер... оправи ми иначе гадната сутрин. Благодаря ти . Живи и здрави. Пиша ти 3 по граматика .... та да минеш.


Той 2 не заслужава,ти 3 му даваш!
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот koisa » 06 окт 2016 11:51

Споко, за мача с Левски ще сте на нож, това е повече от ясно. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

memwarrior
Мнения: 10
Регистриран на: 15 мар 2015 22:31
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот memwarrior » 06 окт 2016 12:15

Аз съм Левскар но ще кажа следното:

Оставете човека на мира бе хора. Правописни грешки - голема работа. Не е на матура по български език... възмущава се като ФЕН ОБИЧАЩ ОТБОРА СИ вие го скъсахте от бъзик. Не е правилно! Всеки може да изпадне в такава ситуация или пък може през телефона да е писал.

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот RESPECT » 06 окт 2016 12:26

Споко бе, бероец ....... дишай дълбоко ! Снощи баскетболистките Ви разбиха Партизан с 82:63 насред Белград, а ти си тръгнал да униваш и да се ядосваш, вместо в момента да празнуваш този паметен успех с някоя и друга биричка в ръка. ;)
Берое (Стара Загора) е сред големите клубове в родния ни футболен шампионат и там рано или късно нещата ще си дойдат на мястото, бъди спокоен.

vinal58
Мнения: 43
Регистриран на: 13 юни 2016 13:43

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот vinal58 » 06 окт 2016 13:14

RESPECT написа:Споко бе, бероец ....... дишай дълбоко ! Снощи баскетболистките Ви разбиха Партизан с 82:63 насред Белград, а ти си тръгнал да униваш и да се ядосваш, вместо в момента да празнуваш този паметен успех с някоя и друга биричка в ръка. ;)
Берое (Стара Загора) е сред големите клубове в родния ни футболен шампионат и там рано или късно нещата ще си дойдат на мястото, бъди спокоен.

Вероятно си прав , но когато след четири от най-успешните години имаш готов отбор и едно малоумно ръководство и един супернекадърен " треньор " който освен че е безкрайно тъп , не само че няма и един мач в професионалния футбол , а и няма и лиценз за треньор , развалят всичко само за 2 месеца , няма как спокойно да чакаме те " рано или късно " да се махнат и " нещата да си дойдат на мястото . Защото готовата къща която те толкова бързо събориха , едва ли може да се построи толкова лесно . А и Хубчев вече е зает с националния отбор и едва ли скоро ще намерим друг като него който от нищо и БЕЗ НИТО ЕДИН ЛЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯ да изгради такъв отбор .

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот g3_ev2 » 06 окт 2016 13:18

Не ми е работа да се меся с мнение в нещата в уважаван от мен клуб като Берое! Направи ми впечатление следното: В съвкупността от изграждане на собствени футболисти и трансфери Петър Хубчев беше постигнал една оптималност, която, де факто, докара днешната значимост на Берое в нашия и, бих казал, и европейския футбол, на една завидна висота. Феновете от Стара Загора, обаче, не му харесаха стила, без да си дадат, поне според мен, преценка доколко беше оптимален, след като ги направи побеждаващ отбор (приоритет във футбола, поне все още, е победата, без нея и най-качествената игра бързо се губи). Сега дойде млад треньор, с познания и виждания, но явно не му достига опит. Чрез него искат да постигнат един по-агресивен стил на игра, при който резултатността в нашия футбол да се запази, но да се засили европейското присъствие на отбора и, не маловажно, да се привлече повече публика.
Драги приятели от Стара Загора, смятате ли че това може да стане от раз, без сътресения? Смятате ли, че оптимален за възможната селекция по джоба на Берое (за продължителен период!) по-агресивен начин на игра няма да мине през глупави и неадекватни загуби? Кой ще е този пророк, който би направил фокуса за ден - два? Или за месец - два?
Само че, ритайки срещу треньора, след като фактически сте причина за освобождаването на Хубчев, де факто демотивирате собствените си футболисти да играят за новия треньор, който се опитва да ги вкара в желания от вас стил - с тези оплювки вие им подсказвате, че той просто е пътник и няма защо да се натягат.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот ZinedineZidane » 06 окт 2016 13:26

memwarrior написа:Аз съм Левскар но ще кажа следното:

Оставете човека на мира бе хора. Правописни грешки - голема работа. Не е на матура по български език... възмущава се като ФЕН ОБИЧАЩ ОТБОРА СИ вие го скъсахте от бъзик. Не е правилно! Всеки може да изпадне в такава ситуация или пък може през телефона да е писал.

На телефона да не би да няма запетаи, препинателни знаци или пък други ограничения? Но не е учудваща "зашитата", особено като гледам граматическото ниво и на този коментар.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот icko65 » 06 окт 2016 13:52

ZinedineZidane написа:
memwarrior написа:Аз съм Левскар но ще кажа следното:

Оставете човека на мира бе хора. Правописни грешки - голема работа. Не е на матура по български език... възмущава се като ФЕН ОБИЧАЩ ОТБОРА СИ вие го скъсахте от бъзик. Не е правилно! Всеки може да изпадне в такава ситуация или пък може през телефона да е писал.

На телефона да не би да няма запетаи, препинателни знаци или пък други ограничения? Но не е учудваща "зашитата", особено като гледам граматическото ниво и на този коментар.

...и сигурно телефона е виновен за:"..докато СЪМ тръгне тоя от берое" :mrgreen:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот bm1914ls » 06 окт 2016 14:24

ReaktoR написа:Супер... оправи ми иначе гадната сутрин. Благодаря ти . Живи и здрави. Пиша ти 3 по граматика .... та да минеш.

"Не, не мога, не мога да спра...", както се пееше в една песен. Не мога да спра да се смея, но не мога да пиша и тройка! Все пак преподавам български език. Явно, че момчето е футболист и доста играе с глава... Не му трябва тройка по милост, а да тренира по - усърдно! Колкото до останалото, просто трябва търпение, но кой да разбере! В "Манчестър Юнайтед" изтърпяха Луис ван Гаал толкова време, но "Берое" е къде-къде по - горе..., няма време, трябват успехи веднага!

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Бойкот на Мача ботев (пд),Левски,Монтана,Локо (пд)

Мнениеот jivkovisz » 06 окт 2016 14:27

slavista1974 написа:Приятел, и чичо Митко би ти завидял за тоя словоред.Вие в Стара Загора не ходите ли на училище?

В Стара Загора ходим на училище ама тоя ще е от Гълъбово, Раднево или Чирпан.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта