Играта на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Играта на Берое

Мнениеот Вал » 30 авг 2016 11:11

Да сега успях да гредам 2-3 мача: Славия, Верея и Пирин.
Какво видяхме:
- в защита нямаме синхрон между двойката в центъра;
- имаме 3-ма "дребосъци" в средата на терена, на които никой не може да им вземе топката: Милисавлевич-Като-Василев. Василев на моменти действа наивно;
- за да се ефективни в нападение горното трио трябва да има поддръжка от по-задни позиции. Панайтов игра отлично срещу Славия, слад това се губи, но имам пред вид че играе с контузия. Обичайно работата се върши добре от Том, който има сила и техника и за централен нападател.
- в атака Божилов има блестящи отигравания и голем издънки. Колев играе повече като разпределител и даде голов пас в последния мач. Почански изглежда тромав.

Възможностите на Зехиров, Динков, Хубчев, Емин Ахмед засега са неизвестни. Интересно защо не се обиграва Пламен Тенев, който игра добре като отстъпен в Спартак, Плевен и във Верея и още преди 2 сезона играеше безпогрешно в повечето срещи на Берое.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Играта на Берое

Мнениеот rebel » 30 авг 2016 14:30

С партийно назначен треньор - толкова.

nyketo
Мнения: 128
Регистриран на: 17 юли 2013 17:26
Контакти:

Re: Играта на Берое

Мнениеот nyketo » 30 авг 2016 17:20

rebel написа:С партийно назначен треньор - толкова.


аре стига с тия...да не казвам кво..партийни непартийни не знам какви,все едно си бил там и знаеш как е !!! и партийно да е кво,значи че е некадърен ли..според мен въобще не е некадърен,напротив..често ходя на тренировките а и доста години като проф.футболист имам зад гърба си и мога да кажа че доста чува петела както се казва..аман от професори и капацитети,едни и същи плюеха по Илиан после Хубчев сега и Димитров..ДОТЯГА !!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Играта на Берое

Мнениеот August Burns Red » 30 авг 2016 18:16

nyketo написа:
rebel написа:С партийно назначен треньор - толкова.


аре стига с тия...да не казвам кво..партийни непартийни не знам какви,все едно си бил там и знаеш как е !!! и партийно да е кво,значи че е некадърен ли..според мен въобще не е некадърен,напротив..често ходя на тренировките а и доста години като проф.футболист имам зад гърба си и мога да кажа че доста чува петела както се казва..аман от професори и капацитети,едни и същи плюеха по Илиан после Хубчев сега и Димитров..ДОТЯГА !!!!!!!!!!!!!



Ами така епрофесори има много. ИМа и някой стати не някой журналисти пишеш че тъпите берое не разбират че побеждават ноне убеждават. Е Щедоиде времето кгоато ще ги убедим и топката трудно ще ни бъде взета !! Има още достанеща наистиан халф трябва разиграващ,крило и поне още 1 ц.нападател. хааресва ми разноборазието почваме 4-2-3-1 после 4-4-2 на 4-4-2 играем доста добре имаме играчите и изпълнителите. 3-5-2 също ! Хубчев динков ахмед и зехиров си е направо една нова 4-ворка защитници . Динков лвя бек,ахмед десен бек зехиров-хубчев централни защитници. !! Ако тази защиата се справи по добре така ще играем е иво и той на мястото на хубчев или динков. Зехиров и динков се редуват като халфове !! Неманя,като,василев и том 4-ворка отпред колев,божилов и манга в бъдеще време нападатели почански може да е резерва. Сега ако спас делев беше тук друго щеше да е и мапуку охоо нападение смърт щяхме да имаме .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Играта на Берое

Мнениеот sandi74 » 30 авг 2016 21:32

Играта на даден отбор се коментира когато има такава игра.Вече 8 мача-4 за първенството и 4 в ЕКТ Берое абсолютно нищо не играе затова няма просто какво да се коментира.Освен това в тези изиграни 8 мача парашутиста един път не уцели оптималният състав и не подреди футболистите правилно.Иначе с ръка на сърцето няма как да отречем че за отбор без треньор какъвто е Берое в момента или пък напук и въпреки треньора отбора спечели 9 точки от 4 мача за първенството.Когато фактите говорят и ние Богоизбраните и Богопомазаните сме длъжни смирено да наведем главици и да замълчим.ФАКТ 8-) :idea: :!:

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Играта на Берое

Мнениеот Shadow_570 » 31 авг 2016 21:41

Аз си мисля че се забравя основния факт нови играчи 9 човека мисля , нов треньор нов стил всичко е ново няма кака за 2-3 месеца всичк о да стане такак както всички искат да почнем 1-вия мач убедителна победа с убедителна игра всеки мач по 2-3 на 0, или с по 3-4 на 0 няма как да стане .Всичко е ново имаме нужда от 2 офанзивни играчи плюс освен манга,колев и божилов още 1 нападател !! миналия сезон 5 нападатели имахме играеше само делев божилов от време на време и иса другите резерви !! Миналия сезон се виждаше че тези играчи са уморени от треньора и неговите тактически схеми !!

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Играта на Берое

Мнениеот Shadow_570 » 02 сеп 2016 18:20

Карлос Охене и Маркитос,кохей като,панайотов мисля че с тези в средата на терена и том също и неманя ще държим топакта доста ще разцъкваме и в атака с манга,божилов и колев нещата ще биват но божилов ще играе на 2 поста халф-нападател както до сега,почански и василев мжое да остант дълбоки резерви ако почански не избухне с 2 бързи гола като както срещу радник биелина !!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Играта на Берое

Мнениеот sandi74 » 09 сеп 2016 06:34

Shadow_570 написа:Аз си мисля че се забравя основния факт нови играчи 9 човека мисля , нов треньор нов стил всичко е ново няма кака за 2-3 месеца всичк о да стане такак както всички искат да почнем 1-вия мач убедителна победа с убедителна игра всеки мач по 2-3 на 0, или с по 3-4 на 0 няма как да стане .Всичко е ново имаме нужда от 2 офанзивни играчи плюс освен манга,колев и божилов още 1 нападател !! миналия сезон 5 нападатели имахме играеше само делев божилов от време на време и иса другите резерви !! Миналия сезон се виждаше че тези играчи са уморени от треньора и неговите тактически схеми !!

Tочно ти недей да се мъчиш да мислиш,няма смисъл а и не ти се отдава.Тея лакърдии и оправдания за новите играчи не вървят защото повечето от тях и за В група не стават и в Ситомир Никопол няма да ги вземат.А иначе е факт че парашутиста напълни Берое с доказани бездарници и ботушари от които чеп за зеле не става :idea: :!:

Потребителски аватар
Shadow_570
Мнения: 142
Регистриран на: 10 юли 2016 09:17
Контакти:

Re: Играта на Берое

Мнениеот Shadow_570 » 10 сеп 2016 09:03

с манга,охене и маркитос ще имаме малко повече опции ватакуващ план !!! интересно ми е да видя охене и маркитос с кирилов,божилов в действие давидим ще се сработят ли както и алекс колев !! Тря вземем още 1 наапдател и крило дясно !
Завръщанеото на салим керкар в игра ще е януари 2017 !!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта