Пламен Липенски - треньор на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Пламен Липенски - треньор на Берое

Мнениеот Вал » 19 апр 2016 20:01

vladomin_ написа:Той си е чист бероец, от село Лозен (Руда). И е доста интелигентен и умен човек. Мисля, че това е правилния избор. На времето беше един от първите футболисти, които взе да учи за треньор още докато играеше. Бил е треньор и в Португалия. Най вече играчите трябва да му повярват. Говореше за мача и с Фенерите, как са играли пред 25000 без нито един от агитката на Берое. Много неща играчите могат да научат от него. Аз лично съм твърдо ЗА той да си остане мениджър на Берое, независимо от резултатите до края на сезона.


Берое има 3-4 важни мача. Липенски е опитен и няма да развали създадената организация, а се нядявам да мотивира и съдейства за смъкване на напрежението, а на края да съхрани състава за ЛЕ, където му пожелаваме успех. Миналото му в Берое може да бъде както предимство, така и недостатък. Не виждам смисъл в хвалбите при положение че отборът си е същият с изключение на по-голямото доверие към Костов, който го оправдава досега. Имаме повече взаимодействие в средата и в атака. Имаме отлична физическа подготовка. В защита не стоим добре.

Потребителски аватар
se_se_ka
Мнения: 3
Регистриран на: 20 апр 2016 12:58

Re: Пламен Липенски - треньор на Берое

Мнениеот se_se_ka » 20 апр 2016 13:14

Липа,
Унижи довечера червените боклуци.

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Пламен Липенски - треньор на Берое

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 20 апр 2016 18:32

Той има ли профи лиценз? Май се изисква задължително. Помня го като играч - беше интелигентен халф. Лично аз не бих се разсърдил и Стойчо Младенов да дойде. Той също е бил наш играч и сигурно нещо е останало в сърцето. Той също е мн добър тренер и добър мотиватор. Помня, че събра набързо няк играчи в ЦСКА и за 2-3 месеца ги направи лидери.
За новия тренер - важно е да има сърце на бероец! Важно е да има опит, умения, добра школа и високи амбиции! Важно е да е добър мотиватор и тактик! Много важно е да работи с добър екип от помощници!
Само че нямаме пари! (Нашите големи пари ги е виждал само ТЪРБУХЪТ). Липсват ни поне 2 като Марселиньо. Иначе футбалерите ни не са лоши - при добра подредба и мотивация могат много.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Пламен Липенски - треньор на Берое

Мнениеот Вал » 21 апр 2016 11:13

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:Той има ли профи лиценз? Май се изисква задължително. Помня го като играч - беше интелигентен халф. Лично аз не бих се разсърдил и Стойчо Младенов да дойде. Той също е бил наш играч и сигурно нещо е останало в сърцето. Той също е мн добър тренер и добър мотиватор. Помня, че събра набързо няк играчи в ЦСКА и за 2-3 месеца ги направи лидери.
За новия тренер - важно е да има сърце на бероец! Важно е да има опит, умения, добра школа и високи амбиции! Важно е да е добър мотиватор и тактик! Много важно е да работи с добър екип от помощници!
Само че нямаме пари! (Нашите големи пари ги е виждал само ТЪРБУХЪТ). Липсват ни поне 2 като Марселиньо. Иначе футбалерите ни не са лоши - при добра подредба и мотивация могат много.


За това ме е яд на подмазвачите. Охулиха Хубчев, ще подхлъзнат Липенски и ще докарат далавераджията Стойчо Младенов.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта