Берое и феър плея ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот ogrizko » 01 мар 2016 21:56

damyanov1963 написа:Уважава се някой, който те уважава. Когато някой те плюе само и само да си избива комплексите, не заслужава уважение!

....и да питам само къде не съм проявил уважение и съм написал Левски с малка буква? (и то при все, че не ми се занимава да слагам главни букви докато пиша) аман, човек да няма различно мнение, веднага се почва ...не че нещо ме притеснява де, свикнал съм да мисля по-различно и не целя някой да ме хареса ..ама пък що всичките го приемате за заяждане и неуважение сте ми много чудни :) между другото за малко да ме замислиш да напиша и аз едно "уефски", но явно феновете на ч.м. не падаме чак толкова ниско :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот hristo1306 » 01 мар 2016 23:27

Teo написа:Притеснявам се от факта, че в момента ние нямаме лоби никъде, а Берое може да използва специални вратички, че да манипулират мача на 6 април. На Армията е ясно, че нищо не може да направят и ще гледат да ни приключат още в Стара Загора. Затова очите на 4 и при първата тесла по нас, Ицо да вади отбора!


Тео бебе, за тебе бебе !!! Явно ти се гледа дерби с Локо Сф ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот angelco77 » 01 мар 2016 23:29

korteneca написа:
ogrizko написа:...след номерата на Левски и изваждането заради сините съдии на Литекс от А група ...


Прочетох само това и разбрах, че няма нужда от повече. Комплексиран еклер, който не може да преживее загубите от Левски. :lol: Мед за душата... :mrgreen:


Кортенец,и аз не коментирам темата,ама Red_Neck хубав подпис има! :lol: :mrgreen:
И комплексирания "еклер'' все така да се радва на купата! :shock: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот 7 е добро число » 02 мар 2016 06:51

аай Муряци .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот Живко6461 » 02 мар 2016 09:07

PFC Litex написа:
Живко6461 написа:
PFC Litex написа:... При спортистите нещата са доста по-различни от други професии, така че това, което си написал е доста грешно.
Това е поредния догледан и малоумен закон прилаган в спорта.

Струва ми се, че не си разбрал написаното от мен. Знам, че правилата, по които се сключват и прекратяват трудовите договори с професионалните футболисти не са идентични с тези, отнасящи се до другите професии. Но и тези правила са подчинени на нормативни рапоредби. Малоумни или не те са действащи. На които явно т.нар. футболни ръководители не обръщат внимание докато не се окажат потърпевши.

Какво могат да направят футболните ръководители, когато законът позволява всеки играч да напусне, когато той реши?

В конкретния случай, след твое мнение, оставам с впечатление, че в "Литекс" не съжаляват особено за загубата на способен футболист. По-скоро за пропусната възможност да вземат малко повече пари от трите заплати. Можеха да се опитат да го задържат. Поне докато го продадат. С действия в рамките на действащите нормативни документи. Дали щяха да успеят? Единият губи. Не само при тези правила. Текучество има и в най-мощните компании.
Предваритено можеха да направят необходимото да не се въвеждат подобни правила. Все пак Гриша Ганчев е влиятелна личност. Не само във футбола. Член на забележителния Изпълком. Можем да гадаем дали когато са се обсъждали и приемали тези правила той и останалите ръководители на българския футбол и в частност на "Литекс" не са били концентрирани, или всеки от тях си е представял, че ще е от страната на получаващия.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот Кашчей » 02 мар 2016 09:22

Живко6461 написа:
PFC Litex написа:
Живко6461 написа:
PFC Litex написа:... При спортистите нещата са доста по-различни от други професии, така че това, което си написал е доста грешно.
Това е поредния догледан и малоумен закон прилаган в спорта.

Струва ми се, че не си разбрал написаното от мен. Знам, че правилата, по които се сключват и прекратяват трудовите договори с професионалните футболисти не са идентични с тези, отнасящи се до другите професии. Но и тези правила са подчинени на нормативни рапоредби. Малоумни или не те са действащи. На които явно т.нар. футболни ръководители не обръщат внимание докато не се окажат потърпевши.

Какво могат да направят футболните ръководители, когато законът позволява всеки играч да напусне, когато той реши?

В конкретния случай, след твое мнение, оставам с впечатление, че в "Литекс" не съжаляват особено за загубата на способен футболист. По-скоро за пропусната възможност да вземат малко повече пари от трите заплати. Можеха да се опитат да го задържат. Поне докато го продадат. С действия в рамките на действащите нормативни документи. Дали щяха да успеят? Единият губи. Не само при тези правила. Текучество има и в най-мощните компании.
Предваритено можеха да направят необходимото да не се въвеждат подобни правила. Все пак Гриша Ганчев е влиятелна личност. Не само във футбола. Член на забележителния Изпълком. Можем да гадаем дали когато са се обсъждали и приемали тези правила той и останалите ръководители на българския футбол и в частност на "Литекс" не са били концентрирани, или всеки от тях си е представял, че ще е от страната на получаващия.


След случая "Анисе" много се държеше ТД на футболистите да са точно по КТ и ето какво се получава. Не съм много уверен дали не трябва да се платят заплатите на оставащите по договор месеци, за да се "откупиш", но не това е важното в случая, а прецедентите, които могат да станат епидемия.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот Кролик » 02 мар 2016 10:30

Прочетох първа и последна страница от коментарите и не се учудвам от негативното мнение на всички. Мисля, че е най-добре да си гледаме в нашето дворче, вместо да хвърляме камъни при противниците. Никой не ни е виновен, че хич ни няма. Мога и още по силна дума да употребя за нашите момчета, ама е по-важно да им даваме сили, а не да ги обиждаме.
Според мен, никой ама наистина никой не ни е виновен, че сме слаби !!! Иска се работа, не приказки !!!
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот HekakaB » 02 мар 2016 11:15

Феърплей е една дума.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: Берое и феър плея ?

Мнениеот mariuskirkov » 04 мар 2016 15:06

Чудя се докога ще се нападате всички взаимно!? България е малка,няма пари,нашите бизнесмени са смешници,футбола им е подвластен на сложните им говедарски отношения-потурчиха ЦСКА,Локо София,Ботев Пловдив,Левски, Локо пловдив,преди това Берое,Сливен,Марек,Черномореци Нефтохимик. Никъде в това не участваше публика,футболисти,а само измислици като-С.Томов,Н.Банев,Лечков,ЦвВасилев,Порточанов,В Стефанов,Гигов и т н и т н...........Групата малоумници реши,че ще намаля броя на отборите и той стигна санитарният минимум.Държавата не дава една стотинка за спорт.Разреши една група от корумпирани съдии да правят всякакви извратености по стадионите и всички го приемате за нормално.Карате се помежду си ,а не виждате,че кръга се е затворил.Ние нямаме футболисти за национален отбор.Стоите и чакате !!! Кого !!! Левски-Литекс-никой от отборите не бе виновен за случилото се-само и само съдията-защо го забравихте !? Изгониха ей така ЦСКА аз очаквах сградата на БФС да бъде изтърбушена от феновете-прилъгаха ги -нищо !Левски ги направиха за присмех -пак замастилиха нещата!? Е за какъв фер плей,за какви пет лева ! Некадърника -плешивец и неговият син се подиграват на цялата футболна общественност,а вие ми говорите глупости и глупости!Направете Национален фен клуб за спасяване на играта-футбол.Натиснете държавата,собствениците и БФС за бързи и конкретни мерки за решаване на живото важният за футбола момент.Излъчете представители от всеки фен клуб съберете се и вземете всичко под контрол,а съдиите на съд и прокурор !


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта