Всичко за Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Всичко за Берое

Мнениеот sandi74 » 28 сеп 2015 20:17

Харно си върви хорото.Щом Пирин са след нас в класирането всичко е цветя и рози нищо че след всеки мач сме все по-близо до предпосленото място :!: :shock: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Берое (1916) - Славия (1913) А група,XIII 26.10.2015 20:00

Мнениеот August Burns Red » 20 окт 2015 17:52

Време е Положителната Серия да Продължи !!! Стадион Берое Всички на Стадиона !! Um den Sieg

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Берое (1916) - Славия (1913) А група,XIII 26.10.2015 20:

Мнениеот ЕМИЛ » 20 окт 2015 18:20

1:1

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Берое (1916) - Славия (1913) А група,XIII 26.10.2015 20:

Мнениеот action66 » 20 окт 2015 18:51

August Burns Red написа:Време е Положителната Серия да Продължи !!! Стадион Берое Всички на Стадиона !! Um den Sieg


Ще продължи,колко да продължи? Най-много до тази седмица.Другата седмица е екскурзията ви до района на квартал "Чайка",Морския университет и Морската градина..... Там дишате йодни пари и обратно в полето.Така че насладете се докато имате работа с "белите" и туристите от Банско.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое (1916) - Славия (1913) А група,XIII 26.10.2015 20:

Мнениеот sandi74 » 09 ное 2015 14:49

action66 написа:
August Burns Red написа:Време е Положителната Серия да Продължи !!! Стадион Берое Всички на Стадиона !! Um den Sieg


Ще продължи,колко да продължи? Най-много до тази седмица.Другата седмица е екскурзията ви до района на квартал "Чайка",Морския университет и Морската градина..... Там дишате йодни пари и обратно в полето.Така че насладете се докато имате работа с "белите" и туристите от Банско.

Ей такива варненски лаици дето бъкел не вдяват от футбол най-ги обичам :idea: :!: :lol: :mrgreen: Свободно,поправи се :idea: :mrgreen: :lol:

санди.74
Мнения: 59
Регистриран на: 20 авг 2013 00:10

Re: Всичко за Берое

Мнениеот санди.74 » 28 ное 2015 14:05

Всички разбират от футбол, особенно Хер ХуПчев хич не го разбира

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Всичко за Берое

Мнениеот Bojko Berojko » 28 ное 2015 18:32

Мууууухахахаха. санди е великанинЪ
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Всичко за Берое

Мнениеот sandi74 » 29 ное 2015 15:34

санди.74 написа:Всички разбират от футбол, особенно Хер ХуПчев хич не го разбира

:mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen: Разбират го я,как да не го разбират :?: Гледа ли убийствения футбол който демонстрираха в Разград срещу Лудогорец :?: Барса и Реал М биха ни завидели на играта :mrgreen: :lol: .

Потребителски аватар
BAT UGOR
Мнения: 232
Регистриран на: 26 сеп 2009 15:31
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Всичко за Берое

Мнениеот BAT UGOR » 01 яну 2016 14:41

http://www.beroe.bg/2015/12/30/goals-2015/

Всичко голове на Берое до сега в сезона.
През 1875г. Стара Загора има 4 419 дома с 25 550 жители и е най-големият град на територията на днешна България ,до 21 юли 1877г. когато Сюлейман паша (Соломон Леви Явиш ) изкла и изгори над 14 000 българи и унищожава Стара Загора.

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Берое" е задължен да се бори за титлата

Мнениеот August Burns Red » 29 яну 2016 11:00

С оглед на финансите и играчите, с които разполага

"Берое" е задължен да се бори за титлата
Липсата на поставена цел е бягане от отговорност, но тимът е фаворит за купата

Васил Драголов
легендарен футболист на "Берое"


"Берое" е най-силният отбор от финансова гледна точка в България, така че има много възможности пред него. Като отбор в спортно-технически аспект също не е лош. Има възможности да се бори дори за шампионска титла. Но дали в клуба ще могат да се възползват и от това, което се случи с "Литекс", зависи от тях.
Реално погледнато, "Берое" е длъжен да бъде постоянно в тройката в последните години именно поради тази причина - сигурното финансиране и стабилната политика. Явно нещо им пречи на старозагорци, но не съм в кухнята на тима, за да знам какво е то. "Берое" трябва и може да се бори за титлата, но за съжаление не винаги в тима правят нещата така, че да се получат. Мисля, че ръководството трябва да излезе публично и да декларира каква точно е целта и да я преследват. Това при тях не се случва и е така от години, а аз лично го приемам като бягане от отговорност. Те казват само: "Играем мач за мач", а според мен би трябвало да заявят: Имаме отбор за това и ще се борим за това. Това не значи, че щом са обявили някаква цел, тя непременно ще бъде постигната. Но трябва да има цел, не може без това, тъй като е вид мотивация и на футболистите. В даден момент се получава така, че ако нещата се случат, от клуба ще кажат: "Ние сме много добри", а ако не се получат: "Толкова са ни силите."
Според мен при новото класиране "Берое" има по-големи шансове за местата, даващи право на участие в евротурнирите, тъй като се отнемат доста точки на "Левски" и дистанцията се скъси много. Мисля, че и старозагорци имат по-добри футболисти от "сините" с оглед на представянето през първия полусезон.
Това, че "зелените" до момента са подписали само с един нов футболист, не е нещо чак толкова фатално. Не е фатално и дали отборът ще проведе част от зимната си подготовка в България, в Гърция или в Турция. Важно е как ще работят, какво искат треньорите от тази подготовка и дали знаят как да я проведат по възможно най-правилния начин. Ще изиграят и няколко мача в Турция, което е добре като опция, за да може ръководството на "Берое" да види футболистите в игрова обстановка срещу стойностни противници.
За мен старозагорци могат повече и трябва да си поставят по-високи цели. Откакто "Берое" е отбор в "А" група, никога не е бил с такива финансови възможности. В сферата на догадките всички, които обичаме тима, се надяваме 2016 да бъде годината на "Берое". Но основно за мен по-важното е как се работи, как се конструира съставът, защото има възможност, но не винаги един отбор, който има добри футболисти, постига определени цели. Има и други фактори. Имаме уникална публика, добри налични състезатели и е въпрос на спортно-техническото ръководство да си направи организацията. С риск да се повторя, много е важно да не се играе мач за мач, да не се работи на парче, а да се преследва нещо.
Не считам, че с оглед на възможността да играят в Европа чрез турнира за Купата на България ще има подценяване на представянето в "А" група. Мисля, че един балансиран отбор в нашето първенство, в което има доста слаби тимове, без никакъв проблем може да играе добре и в първенството, и в турнира за националния трофей. А за купата кои останаха? Един "Литекс", който го тресат проблеми и го изхвърлиха от "А" група, една "Монтана" и един ЦСКА, който, ако трябва да си говорим честно, не разполага с играчи, които са на нивото на добрите отбори в елита. Може за "В" група да са много добри, но не за "А" група. С оглед на конкуренцията "Берое" е фаворитът за Купата на България, разбира се, и с оглед на футболистите, които остават в клуба.
А относно изхвърлянето на "Литекс" от "А" група мисля, че след като има правила, те трябва да се спазват. Все пак можеше да се направи компромис в името на футбола. Вярно е, че "оранжевите" са си виновни, тъй като Стойчо Стоилов трябва да знае правилата, преди да направи нещо. Щом го е направил, той носи отговорност за това. Но съм на мнение, че футболът у нас страда от това, тъй като в елита останаха много малко отбори, които имат възможности.



ТАКА Е ПРАВ Е ВАСКО ДРАГОЛОВ НЯМАМЕ ПРАВО НА НИКАКВИ ГРЕШКИ АМА НИКАКВИ !!!. ИСКАМ 2016 ДА Е ЗАПОМНЯЩА СЕ ГОДИНА


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта