Всичко за Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Beroec1916
Контакти:

Re: А.Димитров:Напуснах заради шепа семкари от Стара загора

Мнениеот Beroec1916 » 13 дек 2016 10:49

Сашко да си лае колкото иска, ама беше се надрискал на задния вход когато "семкаджийте " му поискаха оставката очи в очи и мънкаше като пу*ка .Тогава трябваше и Шефовете му герберасти да бъдат изритане, съсипаха отбор обигран който без много зор си влизаше в топ 3. Този набеден специалист на етапите да си намери отбор в Б група да научи занаята, че тогава да се бута в елита. А до колегите които се базикат, дажи и на тях не им пожелавам такъв "специалист" за отборите им.

gihuelo
Контакти:

Re: Всичко за Берое

Мнениеот gihuelo » 14 фев 2018 13:58

Бюджетът на ПФК Берое през тази година ще бъде в размер на 8 милиона лева. Той ще бъде сформиран чрез няколко източника на приходи. Основната сума се осигурява от ТЕЦ Марица – изток 2, който е държавна собственост. От там годишно постъпват по 4,5 милиона лева. Още девет фирми дават общо 2,5 милиона лева, а останалият 1 милион идва от тв права, продажби на билети и други постъпления.По този начин ПФК Берое е един от най-добре осигурените клубове в България.

На линия
Warped
Контакти:

Мнениеот Warped » 19 фев 2018 18:04

Докога ще ми надуват сметката за ток заради Берое? За какво и е на ТЕЦ Марица футболен отбор? Ако всички отбори ще са държавни тва е друг въпрос 8-) :roll:

984813
Контакти:

Мнениеот 984813 » 19 фев 2018 18:10

Warped написа:Докога ще ми надуват сметката за ток заради Берое? За какво и е на ТЕЦ Марица футболен отбор? Ако всички отбори ще са държавни тва е друг въпрос 8-) :roll:

ХАХА КОГА ТАКСАТА ЗА СВЕСТЕН АБОНАМЕНТЕН ПЛАН НА ВИВАКОМ ЩЕ ПАДНЕ ПОД 25 ЛВ а? ПАПАГАЛ СМЕШЕН? АХАХ ДО КОГА ВИВАКОМ И ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ЩЕ ИДЪРЖА ЛЕВСКИ а? СМЕТКАТА МИ ЗА ТЕЛЕФОН И ДОМАШЕН ТЕЛЕФОН ГИ ПЛАЩАМ ЗА НЯКАКВИ СИ ОТБОР ОТ СЕЛО ПОДУЕНЕ ?а? ПАПАГАЛ !? Надували му тока смешник надуват на майка ти ***** п***л ПРОСТ !! и СЛОЖНО Е Д АТИ ОБЕСНЯ КАК ПАРИТЕ ЗА ТОКА ТИ НЕ ОТИВАТ В БЕРОЕ АМА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ТИ СИ ПРОСТ. НЕГРАМОТЕН ТИП СИ НЯМА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБ БАВНОРАЗВИВАЩ МАЛОУМНИК

На линия
Warped
Контакти:

Мнениеот Warped » 19 фев 2018 18:12

984813 написа:
Warped написа:Докога ще ми надуват сметката за ток заради Берое? За какво и е на ТЕЦ Марица футболен отбор? Ако всички отбори ще са държавни тва е друг въпрос 8-) :roll:

ХАХА КОГА ТАКСАТА ЗА СВЕСТЕН АБОНАМЕНТЕН ПЛАН НА ВИВАКОМ ЩЕ ПАДНЕ ПОД 25 ЛВ а? ПАПАГАЛ СМЕШЕН? АХАХ ДО КОГА ВИВАКОМ И ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ЩЕ ИДЪРЖА ЛЕВСКИ а? СМЕТКАТА МИ ЗА ТЕЛЕФОН И ДОМАШЕН ТЕЛЕФОН ГИ ПЛАЩАМ ЗА НЯКАКВИ СИ ОТБОР ОТ СЕЛО ПОДУЕНЕ ?а? ПАПАГАЛ !? Надували му тока смешник надуват на майка ти ***** п***л ПРОСТ !! и СЛОЖНО Е Д АТИ ОБЕСНЯ КАК ПАРИТЕ ЗА ТОКА ТИ НЕ ОТИВАТ В БЕРОЕ АМА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ТИ СИ ПРОСТ. НЕГРАМОТЕН ТИП СИ НЯМА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТЕБ БАВНОРАЗВИВАЩ МАЛОУМНИК

:lol: :lol: :lol: :lol: :|

Върни се в “Берое”