След края на beroeforum.bg

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

След края на beroeforum.bg

Мнениеот acmilan » 05 юни 2014 20:45

След лично за мен грешното, неоправдано и взето без предупреждение решение за закриването на форума на любимия ни отбор предлагам повече беройци да пишем тук и да обсъждаме всичко около любимия си отбор. Лично аз не приемам, че за да имаш връзка с други фенове на отбора си задължително трябва да станеш част от всяка една глобална социална мрежа да не казвам каква по произход и създадена с каква цел.
Поздрави за всички беройци и наистина се надявам, макар този форум далеч да не е идеален, поне той да остане като някакво средище на беройскат общност.
Светът е Берое!
Последна промяна от acmilan на 05 юни 2014 20:55, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот Bojko Berojko » 05 юни 2014 20:52

Какво да се прави, форумите все повече ще замират. Лично аз искам да съществува ,но....така са решили .
Само БЕРОЕ!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот MoNteSo » 05 юни 2014 20:55

Bojko Berojko написа:Какво да се прави, форумите все повече ще замират. Лично аз искам да съществува ,но....така са решили .
Само БЕРОЕ!!!!


Глупости, замирали форумите. Точно обратното. Вече куцо и сакато, дето пипа компютър за първи път, иска съвети за различни неща по форумите. Във Фейсбук кой ще ти помогне..

btw тоя форум който са го закрили, от клуба ли се поддържаше, или от феновете ? Защото, ако е от клуба, не е голяма философия да ги помолите за базата данни, и да се прехвърлите на собствен хостинг. Разходите за поддръжката на сайта няма да са кой знае какви. Но, ако решението е на болшинството от фенове, определено не го разбирам!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот Tommi » 05 юни 2014 21:12

Всяко начало си има край, само саламът има два края.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот iliyan » 05 юни 2014 21:31

Tommi написа:Всяко начало си има край, само саламът има два края.

[offtopic]Това , че има 2 края не значи , че и той не свършва :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот dafquezz » 05 юни 2014 21:32

Има хостинги по 20лв на година. За един форум не трябва кой знае какво, стегнете се и си го направете, стига ревали!

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот riddler » 05 юни 2014 21:38

Пия и рева, рева и пия. :cry:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот sandi74 » 05 юни 2014 23:08

На кой му пука точно пък за този форум?

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот balgarin » 05 юни 2014 23:10

Това тук не може да е нашия форум. Няма как. Куцо, кьораво и сакато да налазва, и да раздава компетентните си мнения, не мерси.

Разбирам напълно момчетата от форума. Този форум си беше нашия-беройския, но не беше бащинийка. И някои хора това не можеха да го разберат. Или във времето го приемаха за даденост. Никой на сила не е каран да влиза там. Но за мен беше нещо уникално, наше си, беройско. Да споделяш радост, тъга, трепети, с хора като теб - беройци.
Първата ми работа всеки ден, като пусна компютъра е да вляза в беройския форум. А от вчера го няма. Ще видим какво ще стане във времето. Аз се надявам идеята да продължи. Знам и виждам, че има натрупано огорчение, но след толкова години труд, не може просто така да завърши всичко.

nature
Мнения: 50
Регистриран на: 24 ное 2010 22:10
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот nature » 05 юни 2014 23:17

MoNteSo написа:btw тоя форум който са го закрили, от клуба ли се поддържаше, или от феновете ?

От феновете. Още преди, когато беше като форум към фенския сайт и самия фенски сайт, това бяха уникален за България проект в техническо и всякакво естество, с 15 годишна история и неколко стотин хиляди мнения. С няколко хиляди уникални посещения дневно, като истинска спортна медия. Изключително популярен сред беройската общност по целия свят.
Дано това спиране е само временна мярка. За мен фейсбук и подобните, където нямам акаунти, са нещо съвсем различно, и не могат да запълнят липсата на клубен форум.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта