След края на beroeforum.bg

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bai Momchil
Мнения: 350
Регистриран на: 16 окт 2008 12:01
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот bai Momchil » 05 юни 2014 23:18

Идея си нямам за какво става въпрос, но един форум се прави за има няма половин час, а разходите по него са около 30-40 лв годишно хостинг + 18 лв домейн.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот balgarin » 05 юни 2014 23:21

bai Momchil написа:Идея си нямам за какво става въпрос, но един форум се прави за има няма половин час, а разходите по него са около 30-40 лв годишно хостинг + 18 лв домейн.

Благодаря за разясненията. Ама наистина идея си нямаш за какво става въпрос. И не е необходимо де.

beroi4eto
Мнения: 151
Регистриран на: 26 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот beroi4eto » 05 юни 2014 23:59

и за мен беше много тъпо решение.. имаше интересни дискусии и теми, които не ми се иска да се закриват. по навик си отварям форума да видя нещо ново ама не работи :х

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот acmilan » 06 юни 2014 00:41

Ясно е, че тук не може да бъде нашето средище, но ми се иска поне да си коментираме мачове, разни събития около клуба.
За мен в последната година и половина се води целенасочена политика да няма независима беройска медия, всичко вече е свързано с клуба. Грешка беше закриването на стария форум, грешка е и закриването на този. Наистина имахме нещо уникално, защото бяхме независими, особено допреди година и половина.
Жалко.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот anihilator » 06 юни 2014 01:01

Добре де защо са го спряли форума :?:

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот izumrud » 06 юни 2014 01:04

Bojko Berojko написа:Какво да се прави, форумите все повече ще замират. Лично аз искам да съществува ,но....така са решили .
Само БЕРОЕ!!!!


Ами ако е форума на сайта, той така и така беше ебати и лумпенизацията. Нямам предвид хората в него, а постоянното Биг-Брадърстване на хора, които насочваха как да си правоверен талибан. Трябва да има широка дискусия и голям кръгозор, за да се развиват хората като мислене, ама на някой там не му отърваше
иначе успех на Берое през новото първенство

daydreamer
Мнения: 777
Регистриран на: 14 авг 2011 17:58
Местоположение: Стара Загора, БЕРОЕ!
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот daydreamer » 06 юни 2014 01:11

В Dota и другите подобни игри има един термин- rage quit. Тук май точно това стана. Пишеха се глупости в някои теми и на Създателя май му омръзна. Неблагодарни хора бяха част от пишещите. Дълго продължи проеткът, очаквано беше да се стигне и до тук- всичко омръзва с времето.

Аз във фейсбук няма да стъпя- бойкотирам го от известно време и нов акаунт няма да си правя там.

Иначе на теория и ние можем да си направим форум, но едва ли ще го поддържаме във вида, който беше старият.

[offtopic]Като видях, че е спрян без предизвестие, реших че са ги погнали куките за нещо :) Добре, че не е това[/offtopic]

beroe16
Мнения: 1
Регистриран на: 06 юни 2014 03:14
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот beroe16 » 06 юни 2014 03:17

Форумът е активен отново, адресът е объркан тук - .com e.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот balgarin » 06 юни 2014 09:52

izumrud написа:
Bojko Berojko написа:Какво да се прави, форумите все повече ще замират. Лично аз искам да съществува ,но....така са решили .
Само БЕРОЕ!!!!

Ами ако е форума на сайта, той така и така беше ебати и лумпенизацията. Нямам предвид хората в него, а постоянното Биг-Брадърстване на хора, които насочваха как да си правоверен талибан. Трябва да има широка дискусия и голям кръгозор, за да се развиват хората като мислене, ама на някой там не му отърваше
иначе успех на Берое през новото първенство

Само за пояснение: Форумът на Берое не е бил към официалния сайт на клуба. В офиц. сайт на клуба НЯМА препратка към форума на Берое. Форумът беше създаден от ентусиасти, фенове на Берое и те го администрираха, усъвършенстваха и т.нат. Той не е създаден за широк кръг от хора, както е форума на Гонг, а е за беройци. Както и аз не съм си и помислял да влизам във форумите на Левски, ЦСКА, Ботев Пд, Локо Пд и т.нат.
Според мен, не е много нормално, ако ти се развиваш, като човек по форумите (ако правилно съм те разбрал).

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: След края на beroeforum.bg

Мнениеот acmilan » 06 юни 2014 13:13

Извинявам се за грешката в заглавието и моля темата да бъде заключена :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта