Има ли беройци във форума?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот 0007 » 08 фев 2009 22:12

acmilan написа:
SHYNE написа:споко бе . догодина пак ще се върнете там кадето ви е мястото . и дано ние останем в групата че патуванията в зарата са едни от най-яките турове . миналата година ква веселба беше в зарата :lol: жалко че ни бихте де .... :lol:

Абе вие от време на време правите по някоя простотийка,ама карай :evil: :D Иначе си падате редовно в Зарата :mrgreen: Е и ние в Пловдив де :cry: Дано останете и вие,и Локото,че много се напълни със селски отбори А група,не може нашият и вашите отбори да не са там,а Вихрен и Локо Мездра примерно да са :twisted:

Пич аз също стискам палци на Берое да се върнат,защото изпаднаха заради КОЦЕ ОМАЦА и т.н.Обаче според мен(да не ми се обиди някой фен на Спартак)Спартак,Вихрен и Беласица трябва да изпаднат.Локо Мездра са симпатичен отбор.
П.С.Имам роднини в СтЗ и мога да кажа,че това е един от най-хубавите БГ градове.Поздрав на старозагорци и на Старозагорките естествено!!!
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 22:15

0007,съгласен съм с теб,Мездра са симпатичен отбор,трябваше да кажа Спартак Варна,те освен да си уреждат мачовете със Славия,друго не са направили!Мерси за подкрепата за Берое :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот sedem_!_dva » 08 фев 2009 22:22

Миланиста ти си свестен бероец обаче повечето не са ;) Помня и финала за купата с/у Литекс, когато имаше ваша агитка и викаше за Ловеч, което беше доста смешно :D Да не говорим, че Стара Загора винаги е бил чорбарски настроен или анти-Левски град или греша с мнението си, но аз с такива впечатления оставам :!: :?:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот 0007 » 08 фев 2009 22:24

acmilan написа:0007,съгласен съм с теб,Мездра са симпатичен отбор,трябваше да кажа Спартак Варна,те освен да си уреждат мачовете със Славия,друго не са направили!Мерси за подкрепата за Берое :)

Те между Спартак и Славия май и Sportingbet са замесени в уреждането.И двата отбора са с този спонсор :D .Иначе наполовина сме съграждани.Семейството на майка ми е оттам-роднините за които говорех.Иначе хубави мачове сме правили.Помня особено един мач 4:4 пред 10000 зрители.Въпреи че в някои сезони ЦСКА ви е била с 2-3 гола,ами сякаш срещу Левски сте тръгвали на живот и смърт.(такива впечатления имам) :oops:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот a boy named goo » 08 фев 2009 22:26

Сега влизам във форума и какво да видя, една от най-коментираните теми е свързана с Берое, човек направо да не повярва. Аз досега незнаех, че има хора които да ги подкрепят в този форум. Както и да е,няма значение, хайде и аз да се включа в пожеланията, дано отбора се класира още тази година в "А"група, макар че, Нафтата и Родопа няма да се предадат без бой. Също така пожелавам на Берое вече да внимават кого издигат за президент на БФС, да не се случват случки като тази от миналата година.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 22:34

sedem_!_dva написа:Миланиста ти си свестен бероец обаче повечето не са ;) Помня и финала за купата с/у Литекс, когато имаше ваша агитка и викаше за Ловеч, което беше доста смешно :D Да не говорим, че Стара Загора винаги е бил чорбарски настроен или анти-Левски град или греша с мнението си, но аз с такива впечатления оставам :!: :?:

Ами аз никога не съм ходил на мач,за да викам срещу някого,това е много тъпо!Финалът за купата го гледах по ТВ,така че не съм от тези фенове,които посочваш ;) Не съм съгласен,че Стара Загора е чорбарски град,на всички мачове има много хора и се подкрепя Берое.Е,има разни индивиди,които идват да псуват Левски или ЦСКА,но те не бива да служат за пример.С неприятно впечатление си останал,съжалявам за което :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
beroikata
Мнения: 40
Регистриран на: 24 мар 2008 20:02
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот beroikata » 08 фев 2009 22:36

sedem_!_dva написа: Да не говорим, че Стара Загора винаги е бил чорбарски настроен или анти-Левски град или греша с мнението си, но аз с такива впечатления оставам :!: :?:

Според мен си останал с грешни впечатления :!:
Тук и двата гранда са недолюбвани еднакво всеки по различни причини
не знам как реши че ЦСКА са по симпатични в Зарата при положение тук никой не може да забрави колко футболисти са ни били задигнати от тях Петър Жеков, Димитър Димитров, Георги Димитров и брат му Динко. Това са все национални състезатели, или бивши такива както Димитър Димитров. А и все на една прекрасна възраст като Жеков - на 24 години, Георги Димитров - 18, Динко и той на толкова. Футболисти които още много години щяха да са основни в БЕРОЕ. Тогава не се плащаше нищо - просто ги вземаха по административен начин. После по времето на КЕБИ имаше още преминали като Шишков и други. Като прибавим и факта че брадатата маймуна издевателдтваше над отбора и се налагаше не 1 или 2 пъти да падаме от ЦСКА по най-унизителен начин ни виждам причина да смяташ че тук те са по-малко нехаресвани
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот acmilan » 08 фев 2009 22:37

0007 написа:
acmilan написа:0007,съгласен съм с теб,Мездра са симпатичен отбор,трябваше да кажа Спартак Варна,те освен да си уреждат мачовете със Славия,друго не са направили!Мерси за подкрепата за Берое :)

Те между Спартак и Славия май и Sportingbet са замесени в уреждането.И двата отбора са с този спонсор :D .Иначе наполовина сме съграждани.Семейството на ***** ми е оттам-роднините за които говорех.Иначе хубави мачове сме правили.Помня особено един мач 4:4 пред 10000 зрители.Въпреи че в някои сезони ЦСКА ви е била с 2-3 гола,ами сякаш срещу Левски сте тръгвали на живот и смърт.(такива впечатления имам) :oops:

Ами какво да ти кажа,Банев(мама му мръсна :twisted: :D ) беше цесекар и мачовете с тях не протичаха както тези с Левски,но не си мислете,че сме сателит на ЦСКА или че сме приятели с тях,не е така :!:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот sedem_!_dva » 08 фев 2009 22:42

beroikata написа:
sedem_!_dva написа: Да не говорим, че Стара Загора винаги е бил чорбарски настроен или анти-Левски град или греша с мнението си, но аз с такива впечатления оставам :!: :?:

Според мен си останал с грешни впечатления :!:
Тук и двата гранда са недолюбвани еднакво всеки по различни причини
не знам как реши че ЦСКА са по симпатични в Зарата при положение тук никой не може да забрави колко футболисти са ни били задигнати от тях Петър Жеков, Димитър Димитров, Георги Димитров и брат му Динко. Това са все национални състезатели, или бивши такива както Димитър Димитров. А и все на една прекрасна възраст като Жеков - на 24 години, Георги Димитров - 18, Динко и той на толкова. Футболисти които още много години щяха да са основни в БЕРОЕ. Тогава не се плащаше нищо - просто ги вземаха по административен начин. После по времето на КЕБИ имаше още преминали като Шишков и други. Като прибавим и факта че брадатата маймуна издевателдтваше над отбора и се налагаше не 1 или 2 пъти да падаме от ЦСКА по най-унизителен начин ни виждам причина да смяташ че тук те са по-малко нехаресвани


Така е :!: Явно аз съм сгрешил в преценката си за Стара Загора ;) Иначе за момиче ти знаеш и се интересуваш доста, мога да ти кажа само браво :!: , защото дори повечето от феновете, които пишат тук не знаят такива факти 8-) За Левски знам, защо не е долюбван от вас ;)
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
beroikata
Мнения: 40
Регистриран на: 24 мар 2008 20:02
Контакти:

Re: Има ли беройци във форума?

Мнениеот beroikata » 08 фев 2009 22:44

е да предполагам знаеш то и някои хора съвсем се борят това да се затвърди /НСПП/
Е какво като съм момиче това няма значение ;)
Изображение
Изображение


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта