Берое-Лудогорец-1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот shoma » 30 апр 2019 12:08

G_I_G написа:Лудогорец ако ни бият, първенството свършва. Изправявт се и теоретичните ни шансове да минем Левски.
Ако бием, имаме шанс.
Защото моряците със сигурност не са леки жени като етрополци и изобщо няма да легнат на Чавдар със свалени гащи, нищо чудно и да ги треснат. Ако завършат равен ще е най-добре за нас, но моряците няма да се дадат.
Отделно Левски и Ботев задължително трябва Левски да не взима нищо повече от точка.
Левски ако бият, защото Ботев, ако искат, могат най-спокойно да ни прецакат, вече няма да може да го стигнем и на теория.
Ботев могат да паднат, защото са уредени за купата.
Тук от този мач очаквам за съжаление Ботев да си свали гащите и да загуби от Левски.
Ако бият пък и смачкат Левски , ще ме учудят страшно много !
По-добре да бият, отколкото да падат.
И за нас така ще е добре, и за тях.

Ти, заеднос твоите окултни дрОгари, нали бяхте уредили всичко в полза на Берое до края, к'во се притесняваш :mrgreen:

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот G_I_G » 30 апр 2019 12:53

Не до края!
Само за Левски.
За Лудогорец още е много слабо, древноегипетските заклинания ще започнат да действат чак в края на деня на Четвъртък.
А това не е добре. Защото СИЛАТА ще е с нас само на около 60% до мача с Лудогорец.
Не както с Левски-на 90%.
Могъществото на Кристалите от Древната Планина Средна Гора и водата от СВЕЩЕНОТО АЯЗМО ще ни помогне още малко.
Дано да е достъчно!
РА, БЪДИ С НАС !
МУТ, АПОФИС И АМЕНТЕТ, БЪДЕТЕ С НАС !!!
Нека силата отвъдна бъде с нас !
Изображение

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот ELFen » 30 апр 2019 13:01

shoma написа:Нищо не е свършило, сега ще скочим на каузата, после ще легнем на тирето и при добро подпиране в първата среща, тирето ще има шансове пак за титлата ;)

Ти "спецовете на автогола" не ги мисли доста са способни на чудеса :mrgreen: , пък и след Коматево снощи - не знам :shock:
По темата 1:3 /с правилния състав/ - бразилците сведени до едно / вратаря/ :!:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4125
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот JACKO » 30 апр 2019 13:02

Bojko Berojko написа:Айде, сега е ред да уволняваме фъфлещия смешко Стоев ! Скоро лайногорец не са уволнявали никой.


Няма ли кой да телепортира "Шелдън" обратно в палеолита?!
Последна промяна от JACKO на 30 апр 2019 13:08, променено общо 1 път.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот bsz1916 » 30 апр 2019 13:08

Тук големи лягания и конспирации . Даже етрополци биле легнали на Ботев , макар че този мач беше важен за тях и без никакво значение за Ботев - това само някой БОЛЕН МОЗЪК може да го измисли . Единственото сигурно нещо е че ако до мача между Берое и ЦСКА - София ( София ) има и някакъв минимален шанс за ПЪРВА титла за преместилия се в София отбор от Етрополе , САШКО ПЪТЯ отново ще намери начина така да ги " надиграем " че да загубим мача за пореден път . Мисля че няма да има такъв шанс и ПЪТЯ и екипът му този " ПЪТ " ще останат без " ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ " .

gihuelo
Мнения: 5944
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот gihuelo » 30 апр 2019 17:49

bsz1916 написа:Тук големи лягания и конспирации . Даже етрополци биле легнали на Ботев , макар че този мач беше важен за тях и без никакво значение за Ботев - това само някой БОЛЕН МОЗЪК може да го измисли . Единственото сигурно нещо е че ако до мача между Берое и ЦСКА - София ( София ) има и някакъв минимален шанс за ПЪРВА титла за преместилия се в София отбор от Етрополе , САШКО ПЪТЯ отново ще намери начина така да ги " надиграем " че да загубим мача за пореден път . Мисля че няма да има такъв шанс и ПЪТЯ и екипът му този " ПЪТ " ще останат без " ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ " .



За БОЛНИ МОЗЪЦИ точно ти е нелепо да говориш :)

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот shoma » 30 апр 2019 18:28

ELFen написа:
shoma написа:Нищо не е свършило, сега ще скочим на каузата, после ще легнем на тирето и при добро подпиране в първата среща, тирето ще има шансове пак за титлата ;)

Ти "спецовете на автогола" не ги мисли доста са способни на чудеса :mrgreen: , пък и след Коматево снощи - не знам :shock:
По темата 1:3 /с правилния състав/ - бразилците сведени до едно / вратаря/ :!:

Аз тях не ги мисля, ама вие само да не дойдете пак със съдиите, че Моци в 90% от всяко гостуване е за ЧК, барабар с натанаел, ама няма кой да ви ги даде. При съдия 50/50 имаме шансове да ви тренсем, след толкова години неправда. Поне срещу вас и говедата знам, че няма как да легнем. При треньори чорбари, само на тирето лягаме :mrgreen: Ама така е, като сме на държавна хранилка, тиквата каквото нареди, това се прави.

krumeto
Мнения: 3797
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот krumeto » 30 апр 2019 23:15

shoma написа:
ELFen написа:
shoma написа:Нищо не е свършило, сега ще скочим на каузата, после ще легнем на тирето и при добро подпиране в първата среща, тирето ще има шансове пак за титлата ;)

Ти "спецовете на автогола" не ги мисли доста са способни на чудеса :mrgreen: , пък и след Коматево снощи - не знам :shock:
По темата 1:3 /с правилния състав/ - бразилците сведени до едно / вратаря/ :!:

Аз тях не ги мисля, ама вие само да не дойдете пак със съдиите, че Моци в 90% от всяко гостуване е за ЧК, барабар с натанаел, ама няма кой да ви ги даде. При съдия 50/50 имаме шансове да ви тренсем, след толкова години неправда. Поне срещу вас и говедата знам, че няма как да легнем. При треньори чорбари, само на тирето лягаме :mrgreen: Ама така е, като сме на държавна хранилка, тиквата каквото нареди, това се прави.

Не зная как изглеждаш външно, но по приказки много си приличате с един от ЦСКА -- София (гр.София)! :)
И на него постоянно му се привиждат само съдии - седмица преди и седмица след мачовете. ;)
Вече цяло село (столица) му се смее. :mrgreen:
За мача, не искам много, само - 1 - 2
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот shoma » 01 май 2019 12:34

За разлика от твоя приятел, единственото което ме свързва с тирето е, че много ги псувам, когато съм на стадиона, а и зад екрана. На мен не ми се привиждат съдии, напротив, аз изхождам от историята на сблъсъците между Берое и Лудогрец, защото въпреки че Лудогорец са класа или две над Берое, винаги, без изключение, съдиите се страхуват да свирят това, което виждат и винаги имат 2 на ум, когато трябвада покажат картон на ваши играчи. Така че, ако обичаш недей да ни сравняваш с тирето, защото обикновения фен на Берое се е нагледал на много рязаници, срещу така наречениете грандове и съдиите са му много болезнена тема. И все пак, откакто ТЕЦ-а е спонсор, т.е. държавата, рязането остана само срещу отборите от топ 3, а срещу опашкарите даже ни подпират, колкото и грозно да звучи това.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-3 май от 20 часа

Мнениеот sandi74 » 03 май 2019 20:23

Става мач в който поне в началото леко и небрежно скриваме топката на Лудогорец.Спокойно можеше да им водим в резултата и то с лекота.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост