Арда-Берое-3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот sandi74 » 23 юли 2019 06:21

Mirosvel написа:
sandi74 написа:
Mirosvel написа:
sandi74 написа:Глупостите и измислиците на глупака Ал Бънди Томаш вече 3-та година ги слушаме-за детайлите,за манталитета,за главите на футболистите-приказки на дървен философ който бъкел не вдява от футбол.Това долнопробно менте което и за физкултурник не става така и не се научи че тактиката и изпълнителите трябва да се избират спрямо съперника срещу когото играем.Чеп за зеле не става от този клетник.Берое има проблеми срещу отбори които се затварят,има проблеми и срещу отбори които са по-добри от нас и ни убиват без да се напъват значи имаме проблеми срещу почти всички отбори.Само тоя абдал и цървул тръгва да се надиграва срещу по-качествени отбори и го громят с лекота а срещу по-слабите и затворени отбори се блъскаме като идиоти в стена и тогава не моженето и не знаенето било психология и детайли.Да му пикам на анализите на този нещастник.С футболен абориген от класа като деталният менталист Ал Бънди Томаш който грам не вдява от футбол и тактика толкова.ФАКТ.


Санди, много искам само ти и аз затворени в една стая само за около 10 мин. Ще си долу на земята и мяма да има здрава костичка по тялото ти. А после ще пусна циганите. Двама са и ще ти обработят дебелото черво отвътре така, че месец, два ще ти се иска да сереш през устата.

Усещам любовни трепети от твоя страна към Ал Бънди Томаш :lol: :mrgreen: Еми вземете се тогава,сигурен съм че много ще си напаснете само се разберете коя от вас ще е мъжа и коя жената а пък ако не се разберете и двете бъдете жени :mrgreen: :lol: Модерно е и всичко е МЕНТАЛНО :mrgreen: :lol: Успех ви желая от все сърце.Любовта ви ще спаси света :mrgreen: :lol:


A не усещаш ли любовните трепети на жена ти към тираджиите по околовръстното, която пък е взела уличния занаят от майка ти. А любовните трепети на градския манаф, който е опъвал баща ти като пружина в казармата усещаш ли ги? И от любовта на този ебания в казармата и пачавурата, която е решила да се задоми след като е прехвърлила пределната възраст за евтина магистрална ***** и вече всяка гадна циганка е била предпочитана от немитите турски тираджии си се пръкнал ти. И пълен с комплекси от гореописаното си потекло се моташ из форумите и избиваш комплекси на недодялан несретник и нескопосник, върху който Ал Бънди Томаш и сопола си няма да хвърли. Е тва как ти хареса? По точен портрет някой до сега рисувал ли ти е? :mrgreen:

Усещам че си анално податлив и си един от учредителите на Братството на меките китки.Сега начерви устничките,лакирай ноктите,сложи перуката и кожената пола,в никакъв случай не забравяй лачените обувки и дамската чанта и отивай да работиш на станционната или околовръстното.Успех ти желая от все сърце и им кажи да те пазят за да не се пръкне някое олигофренче от занаята ти.В София на гей-парада за знаменосец ли те използват или за еко тоалетна?Наслука :lol:

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот zara.1916 » 23 юли 2019 07:41

Не се заяждайте с чирпанския циганин Сандю.
Животът му е изпълнен с мъки и в мъки ще си отиде от него.
Нека си пише квот му щукне - тъй се чувства велик и полезен.
Аз искрено го съжалявам :geek:

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот bsz1916 » 23 юли 2019 10:49

Тук вече започват да се пишат само глупости и нищо по темата . Започваме да приличаме на " феновете " на един друг отбор , сменил си името и преместил се от Етрополе в София преди 3 години . За мача , който ако не се лъжа ще се играе на неутрален терен - равен или минимална победа на Берое . До момента отборът на Арда не оправдава високите очаквания .

Vladislav
Мнения: 1612
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот Vladislav » 23 юли 2019 12:10

Какви пък толкова големи очаквания да има към Арда. То в БГ е ясно че нищо не е ясно, но ако нямат някакви финансови сътресения Арда няма да изпаднат. Да стават шампиони едва ли имат очаквания. С Крумов, Коконов и Караджов няма как да стане. Берое е обигран отбор, с традиции. Очаквам да спечелите, просто имате по- качествения отбор. Срещу ЛЦ защитата ви я нямаше, но това няма да е във всеки мач.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот Mirosvel » 23 юли 2019 21:44

zara.1916 написа:Не се заяждайте с чирпанския циганин Сандю.
Животът му е изпълнен с мъки и в мъки ще си отиде от него.
Нека си пише квот му щукне - тъй се чувства велик и полезен.
Аз искрено го съжалявам :geek:


Този недоклатеник наистина ли е Чирпански? Някой познава ли го ? Пичове майтапа на страна! Купувам информация за тоя. Ако някой го знае и ми го достави ще остане доволен! Умея да се реванширам, а този ми стана цел! Дайте ми нещо за което да се хвана и да го докопам.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот sandi74 » 23 юли 2019 22:11

Бат Стамен ще преподавали безплатни уроци на тема футбол на наш Ал Бънди с Коконата и Караджата :?: :idea: :!: :o :shock: :? :lol: :mrgreen: :) 8-)

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот G_I_G » 24 юли 2019 19:30

Осрахме се срещу Лудогорец, не защото ни смачкаха или тотално надиграха, а заради нелепите грешки в защита.
Наистина нелепи и безобразни грешки и един нереален резултат!
Паднахме от шампиона, но хайде да слезем на земята и да си кажем честно, че Арда няма да имат никакъв шанс!
Очаквам победа за нашите!

azzaro_bad
Мнения: 7
Регистриран на: 19 май 2015 22:08
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот azzaro_bad » 27 юли 2019 16:22

Всичко различно от победа или най-малкото равен,ще е нереално за нас.Въпреки всичко,мисля,че ще бием. 1:2 ! Само БЕРОЕ!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот Вал » 27 юли 2019 19:44

Mirosvel написа:0:3

Само не знам как се отказахме без Крила. Лудогорец ни направиха 3 гола по фланговете. Имаме 2-ма тарани, спекулира се за трети, а няма нито дясно нито ляво крило.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15265
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Арда-Берое-27 юли от 21 часа

Мнениеот miro_rz » 27 юли 2019 20:36

1:1
Изображение


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта