ЦСКА-София-Берое-2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 11 мар 2019 17:52

3-0 за отбора на ГГ, минимум!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот Red_Neck » 11 мар 2019 19:25

Red_Neck написа:Ей, Санди, .. още не е минал мача ви с бистришките, а ти вече загряваш обстановката за гостуването на Армията ;)
Бързаш, кат пърле пред майка си ;)
Да не стане днес някой сакатлък и да изгоните Томаш през седмицата ;) :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Върнете парите на БЕХ,... неможачиииии! :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот sandi74 » 11 мар 2019 21:35

Red_Neck написа:Ей, Санди, .. още не е минал мача ви с бистришките, а ти вече загряваш обстановката за гостуването на Армията ;)
Бързаш, кат пърле пред майка си ;)
Да не стане днес някой сакатлък и да изгоните Томаш през седмицата ;) :)

Мача с тигрите беше ясен ама сега е вашият ред и ако сте хора на място ще ни отперете една 10-ка за да може целият ни треньорски щаб да изпита положителни емоции :mrgreen: :lol: ;)

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот kiril.a.d » 11 мар 2019 21:36

rebel написа:
kiril.a.d написа:
sandi74 написа:Резултата от това спарингче е без абсолютно никакво значение.Важното е че преди,по време и след него треньорският щаб на БЕРОЕ ЩЕ ИЗПИТВА ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ :mrgreen: :lol: Все пак нека бъде цирк,нека бъде зрелище :mrgreen: :lol: 8-)

:) 6:0 ли очакваш бе санди? ...Ай стига сега - Любо е бил треньор на Томаш и нема да правят такива резили ...Обещавам, че нема да ви правим на левскарския Септември, ако че си падате малко разградски ;)...

Бъркаш Берое с Ботев Пд по темата "разградски".

Не бъркам! - каза си го един..."фактор" още 2017 г. че Ботев Пд, Верея и Берое, са бизнес другари на Домусчиев ;)...
А и сега, трябва да компенсират Берое, за двата им последни тото мача!!! - не знам кой е прибрал парите от последния смешен мач на Берое, но съм сигурен че Бобчо е излязъл пиян от централата на БФС ;)...
Честно! - бесен съм, как последните години прее...цакват силните отбори на Ботев Пд и Берое, за сметка на едни други, синкави най-вече, за да са и те отбор на Домуса!!!
А не съм сигурен, дали и Верея биха отпаднали от Вадуц...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот kiril.a.d » 11 мар 2019 21:40

bsz1916 написа:
Chivas написа:
bsz1916 написа:
Red_Neck написа:Ей, Санди, .. още не е минал мача ви с бистришките, а ти вече загряваш обстановката за гостуването на Армията ;)
Бързаш, кат пърле пред майка си ;)
Да не стане днес някой сакатлък и да изгоните Томаш през седмицата ;) :)

Това е единственият вариант при който можем да се надяваме да вземем нещо от ЦСКА - София ( София ) . Друг е въпросът , че в момента няма свободни добри треньори , а дори и да се появи такъв , едва ли ще се навие да поеме точно сега Берое . Дори и САШКО ЕТАПА ( който по некадърност може да съперничи на САШКО ПЪТЯ ) в момента е на кормилото на младежкия национален отбор до 21 год. и едва ли ще се навие да замени ПЪТЯ на кормилото на Берое . В крайна сметка по - добре да се явим на " Армията " без треньори , отколкото начело с това некадърно , бездарно и ПРОДАЖНО оранжево - червено трио , изпитващо " ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ " при всяка загуба на отбора си от преименувания и преместил се в София отбор от Етрополе .


Хахахахаха явно още си доста ядосан и разочарован от загубата на любимия ти левски от лудогорец вчера..

Напротив - винаги съм се радвал на победите на Лудогорец над столичните " грандове " независимо дали те са на повече от 100 години или на по - малко от 3 . Все пак от коментарите във форумите и най вече от изказванията на треньорите ясно се вижда , че единият " гранд " приема с достойнство загубите и признава превъзходството на съперника , докато другият ( преименувал се и преместил се от Етрополе в София преди около 2 години ) се чуди какви оправдания да измисли за пълната си несъстоятелност на терена и извън него .

Що бе...интересния и аз признавам превъзходството на "играча" Драгомир Драганов, над целия отбор на "Левски"?!
...как може да си толкова...кьорав разбирач от футбол...да не си привърженик на американския футбол? - там, не се сещам да има червени картони...като в мачовете на Лудогорец ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот kiril.a.d » 11 мар 2019 21:47

TristaNNN написа:3-0 за отбора на ГГ, минимум!

Това, не беше ли прогноза за отбора на ВБ, срещу КД?....
Сега гледай прогноза на КД-БФС, срещу ЛБ, след подаръците за ББ...
...бихте попитал, как може толкова години да си толкова глупав, ама то си ти е по рождение, пък и се оплакваш, хленчиш, мрънкяш пред модератори, че ти е доказано...каквото си ;)...
Е, пука ми - навици от баща ти, да си вечно обиден, вечно онеправдан...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 12 мар 2019 16:55

kiril.a.d написа:
TristaNNN написа:3-0 за отбора на ГГ, минимум!

Това, не беше ли прогноза за отбора на ВБ, срещу КД?....
Сега гледай прогноза на КД-БФС, срещу ЛБ, след подаръците за ББ...
...бихте попитал, как може толкова години да си толкова глупав, ама то си ти е по рождение, пък и се оплакваш, хленчиш, мрънкяш пред модератори, че ти е доказано...каквото си ;)...
Е, пука ми - навици от баща ти, да си вечно обиден, вечно онеправдан...

Това какво ли общо има с темата за конкретния мач? Сигурно в твоята странна главица има, кой знае. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот kiril.a.d » 13 мар 2019 21:36

TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:
TristaNNN написа:3-0 за отбора на ГГ, минимум!

Това, не беше ли прогноза за отбора на ВБ, срещу КД?....
Сега гледай прогноза на КД-БФС, срещу ЛБ, след подаръците за ББ...
...бихте попитал, как може толкова години да си толкова глупав, ама то си ти е по рождение, пък и се оплакваш, хленчиш, мрънкяш пред модератори, че ти е доказано...каквото си ;)...
Е, пука ми - навици от баща ти, да си вечно обиден, вечно онеправдан...

Това какво ли общо има с темата за конкретния мач? Сигурно в твоята странна главица има, кой знае. :roll:

:) не съм се и съмнявал, че твоята ниска главица, може да разбере нещо си, извън "системни провокации"...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот bilyaletdinov » 14 мар 2019 16:56

Важното е да има "положителни емоции" за треньорския щаб. Другото е без значение :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Берое-16 март от 17:45 часа

Мнениеот shoma » 14 мар 2019 17:58

От днес сме подсилени с топ играч Яя Меледже... сега ще смачкаме тирето на Армията.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта