Левски-Берое-0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот TNT » 25 фев 2018 20:23

Прав си.Предполагам,че е роднина на чистачката и парадира с това познанство. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот galina4 » 25 фев 2018 21:14

sandi74 написа:
galina4 написа:
TNT написа:
galina4 написа:
G_I_G написа:
Captain Stottlemeyer написа:



Не знам на каква идея сте носител уважаеми, но когато се опитвате да си служите с някакви факти, не е зле да попрочетете някой друга книжка съдържаща определени исторически факти отнасящи се до "селото" София.
Възможно е да не сте чели за праисторията на това населено място, да не ви е известна неговата Тракийска и Римска епоха, понятието Римска Сердика да не е достигало до светлия ви ум, средновековния Средец да е нещо непознато за Вас, и да сте си бъркали в нослето докато учителката Ви по история е обяснявала значението и ролята на града в първото и второто българско царство.
Що се отнася до твърдението Ви, че София е била избрана по случайност за временна столица, явно набърквате термина "временна"със седалището Временното руско управление в София.
С долните факти се постарах да допринеса и аз нещо за обогатяване на общата Ви култура!


Малко извън спортната тематика,ама гледам,че се интересуваш от история.Няма никакъв спор,че днешна софия е съществувала и по римско време.Обаче два града са носили в името си и ПОЛИС. Филипопополис (Пловдив) и Иринополис (Ст.Загора).Мисля,че и днешен Созопол също.Поинтересувай се малко на кои ГРАДОВЕ римляните са добавяли ПОЛИС в наименованието и дали тогава Сердика не е била нищо повече от обикновенно римско селище. ;) Чети повече книжки дечко,чети.....Сердикополис..... :lol: :lol:
Иначе за мача повече клони към 1х,ама това не пречи да ви боцнем лекинко изотзаде. :lol:


Пишман-историко! Не е необходимо да ми преписвате историята на Вашия град. Сама мога да си направя съответната справка, ако ме интересува. Въпросът беше за София, която според Ваша милост е била малко и незначително село и била избрана за "временна" столица на България.
Затова се опитах да Ви поограмотя малко, но Вие побързаxте да обърнете палачинката.
Никой не оспорва броя и етническия състав на софийското насeление преди и по време на руско-турската война 1977-1978 година. Както и не може да се оспори факта, че основната част на бъдещото столично население съставлява 90% пришълци (мигрaнти от останалата част на българските земи - говоря не само за тези в пределите на Княжеството и Източна Румелия, а и за Македония, Одринска и Егейская Тракия.
Що се отнася за циганите, мога да смело да твърдя, че процентуално броят им спрямо цялото население в София е по-малък от тези в Стара Загора.
Може да сте чели много, дори прекалено много, но не бива да измествате темата и да се аргументирате с друга такава! Напълно разбирам патриотичните пориви развълнували душата Ви!
По времето на бай Тошо познавах доста колеги от филосовско-историческия факултет, които бяха от Стара Загора и околностите и и отчаяно се натискаха по някакъв начин да се доберат до скъпоценното софийско жителство. Сега поне всеки може да избира къде да живее!

Това са боцкането отзад, няма да го кoмeнтирам, защоти не ме интересуват сексуалните Ви наклонности и мераци! Тук коментираме теми за футбола!
:mrgreen: :mrgreen:

Галинке,много си зле моето момиче.Руско-турската война не е била през 1977-1978 година както си написала и оттук на сетне спора става излишен.А през този сезон като нищо ще спечелите най-скъпите калъфки в историята на българският клубен футбол.Четете бре деца,четете.Буква ЛяП не дава ама поне за обща култура четете и не се излагайте като кифладжия без кифли.Изпростяванено и простотията ви е много голяма и УВИ ТЯ НЕ ХОДИ ПО ГОРАТА.


ОК, правописна грешка! Е и какво от това? С приказката за калъфките можеш само да впечетлиш някоя мургава мома в родното си градче. И този пример е типичен само за селския манталитет на някои български запалянковци. Да си втори в първенство или финалист не е унизително а гордост! Само един може да бъде първи! Твоето отборче с колко калъфки може да се похвали, бе нещастнико? Имахте си най-добрият треньор в цялата си история - Петър Хубчев! Но нали сте по природа продажници, изгонихте го и се хванахте за палците пpед Микренския!
Кой на кога дава лЯп и кой го е заслужил не е твоя работа. Простотията няма как да ходи по гората, защото се е заселила отдавна в кухата ти кратуна. Също като при оня пишман-историк G_I_G
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот galina4 » 25 фев 2018 21:29

TNT написа:
galina4 написа:
G_I_G написа:
Captain Stottlemeyer написа:
G_I_G написа:

.





Не знам на каква идея сте носител уважаеми, но когато се опитвате да си служите с някакви факти, не е зле да попрочетете някой друга книжка съдържаща определени исторически факти отнасящи се до "селото" София.
Възможно е да не сте чели за праисторията на това населено място, да не ви е известна неговата Тракийска и Римска епоха, понятието Римска Сердика да не е достигало до светлия ви ум, средновековния Средец да е нещо непознато за Вас, и да сте си бъркали в нослето докато учителката Ви по история е обяснявала значението и ролята на града в първото и второто българско царство.
Що се отнася до твърдението Ви, че София е била избрана по случайност за временна столица, явно набърквате термина "временна"със седалището Временното руско управление в София.
С долните факти се постарах да допринеса и аз нещо за обогатяване на общата Ви култура!


Малко извън спортната тематика,ама гледам,че се интересуваш от история.Няма никакъв спор,че днешна софия е съществувала и по римско време.Обаче два града са носили в името си и ПОЛИС. Филипопополис (Пловдив) и Иринополис (Ст.Загора).Мисля,че и днешен Созопол също.Поинтересувай се малко на кои ГРАДОВЕ римляните са добавяли ПОЛИС в наименованието и дали тогава Сердика не е била нищо повече от обикновенно римско селище. ;) Чети повече книжки дечко,чети.....Сердикополис..... :lol: :lol:
Иначе за мача повече клони към 1х,ама това не пречи да ви боцнем лекинко изотзаде. :lol:


Още един корифей по историческите въпроси! Учило момченцето ама не се доучило! А бе ти да не си някой or резаците, бе пишурко? Все това ПОЛИС ти е на устенцата. Сигурно си гледал някой турски сериал и надписа на полицейските коли те е впечетлил толкова, че си се захванал за него.
Значи Иринополис била Стара Загора! Аха и Сердикополис имало! ОК!
Ти май си новото , но все още неизвестно светило, в историографията ни?

P.P. И си пооправи стила на писане. Не са ли те учили в училище?

На един друг като теб вече го казах, но ще го кажа и ба теб. Остави това "боцкане отзад". Тук е сайт за футболни теми и никoй не се интересува от сексуалните ти наклонности и мераци!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот TNT » 25 фев 2018 21:52

Галинке,мнОО си постна мойто момиче. ;) Въобще няма и да те отразя.Яхай вибратора :lol: и не се занимавай с други непонятни за теб неща като спорт и история.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2018 22:11

galina4 написа:
sandi74 написа:
galina4 написа:
TNT написа:
galina4 написа:
G_I_G написа:

Малко извън спортната тематика,ама гледам,че се интересуваш от история.Няма никакъв спор,че днешна софия е съществувала и по римско време.Обаче два града са носили в името си и ПОЛИС. Филипопополис (Пловдив) и Иринополис (Ст.Загора).Мисля,че и днешен Созопол също.Поинтересувай се малко на кои ГРАДОВЕ римляните са добавяли ПОЛИС в наименованието и дали тогава Сердика не е била нищо повече от обикновенно римско селище. ;) Чети повече книжки дечко,чети.....Сердикополис..... :lol: :lol:
Иначе за мача повече клони към 1х,ама това не пречи да ви боцнем лекинко изотзаде. :lol:


Пишман-историко! Не е необходимо да ми преписвате историята на Вашия град. Сама мога да си направя съответната справка, ако ме интересува. Въпросът беше за София, която според Ваша милост е била малко и незначително село и била избрана за "временна" столица на България.
Затова се опитах да Ви поограмотя малко, но Вие побързаxте да обърнете палачинката.
Никой не оспорва броя и етническия състав на софийското насeление преди и по време на руско-турската война 1977-1978 година. Както и не може да се оспори факта, че основната част на бъдещото столично население съставлява 90% пришълци (мигрaнти от останалата част на българските земи - говоря не само за тези в пределите на Княжеството и Източна Румелия, а и за Македония, Одринска и Егейская Тракия.
Що се отнася за циганите, мога да смело да твърдя, че процентуално броят им спрямо цялото население в София е по-малък от тези в Стара Загора.
Може да сте чели много, дори прекалено много, но не бива да измествате темата и да се аргументирате с друга такава! Напълно разбирам патриотичните пориви развълнували душата Ви!
По времето на бай Тошо познавах доста колеги от филосовско-историческия факултет, които бяха от Стара Загора и околностите и и отчаяно се натискаха по някакъв начин да се доберат до скъпоценното софийско жителство. Сега поне всеки може да избира къде да живее!

Това са боцкането отзад, няма да го кoмeнтирам, защоти не ме интересуват сексуалните Ви наклонности и мераци! Тук коментираме теми за футбола!
:mrgreen: :mrgreen:

Галинке,много си зле моето момиче.Руско-турската война не е била през 1977-1978 година както си написала и оттук на сетне спора става излишен.А през този сезон като нищо ще спечелите най-скъпите калъфки в историята на българският клубен футбол.Четете бре деца,четете.Буква ЛяП не дава ама поне за обща култура четете и не се излагайте като кифладжия без кифли.Изпростяванено и простотията ви е много голяма и УВИ ТЯ НЕ ХОДИ ПО ГОРАТА.


ОК, правописна грешка! Е и какво от това? С приказката за калъфките можеш само да впечетлиш някоя мургава мома в родното си градче. И този пример е типичен само за селския манталитет на някои български запалянковци. Да си втори в първенство или финалист не е унизително а гордост! Само един може да бъде първи! Твоето отборче с колко калъфки може да се похвали, бе нещастнико? Имахте си най-добрият треньор в цялата си история - Петър Хубчев! Но нали сте по природа продажници, изгонихте го и се хванахте за палците пpед Микренския!
Кой на кога дава лЯп и кой го е заслужил не е твоя работа. Простотията няма как да ходи по гората, защото се е заселила отдавна в кухата ти кратуна. Също като при оня пишман-историк G_I_G

Галинке,моме ненастъргана,ти цялата си една огромна грешка.ФАКТ :mrgreen: :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 25 фев 2018 22:29

TNT написа:Галинке,мнОО си постна мойто момиче. ;) Въобще няма и да те отразя.Яхай вибратора :lol: и не се занимавай с други непонятни за теб неща като спорт и история.

Язък за вибратора :mrgreen: Тази постна и проста кифла Галинка играта ще му разкаже :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 236
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот jungle » 25 фев 2018 22:30

a4ama4ko написа:
jungle написа:
sandi74 написа:Дербито за третото място.По-класния,по-можещия и по-обиграният отбор сме.Имаме и по-можещия треньор ако въобще физкултурника Сашко Томаш може по неволя да го нарочим за такъв.Италианското менте изобщо няма да го коментирам.Нека стане мач и по-добрият победи.


Дерби за 3-то място ще има, но с друг отбор...примерно отбор с 4 букви. Ако изобщо, Берое се бори за 3-то място :lol: :lol: :lol:


Не се сещам за отбор с четири букви, но ако имаш предвид люляците, те са с 9 букви и едно тире ;)


Извинявам се за грешката. :) 9 букви и едно тире , те са!
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 26 фев 2018 00:26

galina4 написа:
TNT написа:
galina4 написа:
G_I_G написа:
Captain Stottlemeyer написа:
G_I_G написа:

.





Не знам на каква идея сте носител уважаеми, но когато се опитвате да си служите с някакви факти, не е зле да попрочетете някой друга книжка съдържаща определени исторически факти отнасящи се до "селото" София.
Възможно е да не сте чели за праисторията на това населено място, да не ви е известна неговата Тракийска и Римска епоха, понятието Римска Сердика да не е достигало до светлия ви ум, средновековния Средец да е нещо непознато за Вас, и да сте си бъркали в нослето докато учителката Ви по история е обяснявала значението и ролята на града в първото и второто българско царство.
Що се отнася до твърдението Ви, че София е била избрана по случайност за временна столица, явно набърквате термина "временна"със седалището Временното руско управление в София.
С долните факти се постарах да допринеса и аз нещо за обогатяване на общата Ви култура!


Малко извън спортната тематика,ама гледам,че се интересуваш от история.Няма никакъв спор,че днешна софия е съществувала и по римско време.Обаче два града са носили в името си и ПОЛИС. Филипопополис (Пловдив) и Иринополис (Ст.Загора).Мисля,че и днешен Созопол също.Поинтересувай се малко на кои ГРАДОВЕ римляните са добавяли ПОЛИС в наименованието и дали тогава Сердика не е била нищо повече от обикновенно римско селище. ;) Чети повече книжки дечко,чети.....Сердикополис..... :lol: :lol:
Иначе за мача повече клони към 1х,ама това не пречи да ви боцнем лекинко изотзаде. :lol:


Пишман-историко! Не е необходимо да ми преписвате историята на Вашия град. Сама мога да си направя съответната справка, ако ме интересува. Въпросът беше за София, която според Ваша милост е била малко и незначително село и била избрана за "временна" столица на България.
Затова се опитах да Ви поограмотя малко, но Вие побързаxте да обърнете палачинката.
Никой не оспорва броя и етническия състав на софийското насeление преди и по време на руско-турската война 1977-1978 година. Както и не може да се оспори факта, че основната част на бъдещото столично население съставлява 90% пришълци (мигрaнти от останалата част на българските земи - говоря не само за тези в пределите на Княжеството и Източна Румелия, а и за Македония, Одринска и Егейская Тракия.
Що се отнася за циганите, мога да смело да твърдя, че процентуално броят им спрямо цялото население в София е по-малък от тези в Стара Загора.
Може да сте чели много, дори прекалено много, но не бива да измествате темата и да се аргументирате с друга такава! Напълно разбирам патриотичните пориви развълнували душата Ви!
По времето на бай Тошо познавах доста колеги от филосовско-историческия факултет, които бяха от Стара Загора и околностите и и отчаяно се натискаха по някакъв начин да се доберат до скъпоценното софийско жителство. Сега поне всеки може да избира къде да живее!

Това са боцкането отзад, няма да го кoмeнтирам, защоти не ме интересуват сексуалните Ви наклонности и мераци! Тук коментираме теми за футбола!
:mrgreen: :mrgreen:


Абсолютно малко и бедно, кално, мръсно село, пълно с най-простите, диви и пияни селяндури-шопите. Цитирам: "най-първобитните,елементарни, пияни, с прикрити усмивки и преструвки, обичат да пребиват хората с тояги". Дори Божидар Димитров го каза и то през много голям смях веднъж по предаването си. Много се смя! И то си е за смях! Да не си помислиш,че аз си ги измислям ТЕЗИ АБСОЛЮТНО БЕЗСПОРНИ ФАКТИ. Божидар Димитров ги каза, има и пътеписи, намери си ги и чети, а не ми се сърди.
Последна промяна от G_I_G на 26 фев 2018 00:45, променено общо 4 пъти.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот G_I_G » 26 фев 2018 00:36

levskarov написа:Хасанди 74, историческа дискусия се получава между хора, които са прочели малко литература, но не само са я прочели, но и осмислили. Мантрите за старостта на "Стара Загора" не ме карат да се смея, а да плача заради малоумието на тези, които я отстояват. За справка, познавам абсолютно всички от Историческия ви Музей, и те уверявам, че няма човек, който да твърди такива глупости. Все пак хората са учени.


Ти си много зле бе, мойто момче!
Почти всеки ден си общувам с хората от Регионален Исторически Музей, доста често в месеца ходя там да разглеждам или по-често да си купувам книги и сувенири. Често и съм спорил с хората от музея. Нали се сещаш колко ми е приятно в момента на Галинка да дам възможно най-простото изложение на една минимална част от инфото , каквото имам, за да го разбере миличката. Относно древността на града ни има не една-две книги, статии и научни публикации от същите хора от музея ни, така че не просто грешиш, а и много се учудвам на изхвърлянето ти,че ,видиш ли, познавал бил "абсолютно всички" от РИМ, а в същото време пишеш подобни нелепости.

levskarov написа:Хахахахааааааа, TNT, ебати олигофрена си, хахахахаха, жалко за образователната ни система. Ташак, защо се изказваш неподготвен, бе, жалък си. Императрица Ирина живее в края на 8 век, какви ги дрънкаш, тъпак? Тя възстановява крепостните стени на града и в нейна чест селото ви се казва Иринополис (784г). Тя вярно възстановява стените които са съществували (античните), но нито Загората е най-древният град, нито някой ви има за нещо. Ебати олигофренските марули, нищо не става от вас..


Съдейки по селяндурските ти писаници, държание и глупости, със сигурност не познаваш НИКОЙ от музея ни, а най-много да познаваш своята съселянка Галинка!
Последна промяна от G_I_G на 26 фев 2018 09:39, променено общо 1 път.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Левски-Берое-28 февруари от 17:30 часа

Мнениеот sandi74 » 26 фев 2018 07:09

Галинка и Левскаров май са излезнали от една и съща дупка :mrgreen: :lol: Толкова прости добичета и хайванчета като тях рядко се срещат :idea: :!: Само нашият малоумен и бавноразвиващ шемет 984813 е малко по-прост,кух и тъп от тях и има бая фурнички топъл и пресен хлебец да изядът докато го стигнат :mrgreen: :lol:


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта