Берое-Лудогорец-0:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот sandi74 » 30 ное 2014 15:00

mariuskirkov написа:
sandi74 написа:Досега двата отбора са изиграли 7 мача на ниво А група.Лудогорец е победил в 5 срещи,равенствата са 2 а Берое няма победа.Головата разлика е 3:13 в полза на Лудогорец.Нека стане мач и по-добрият победи.
А победата на Берое в Супер купата насред София -или това не се брои.............. :geek: :mrgreen:

Суперкупата си е суперкупа,там ги драхме като Гергьовденско агне и заслужено я спечелихме.Факт.Четете бе лаици и невежи,тук става въпрос за срещите от А група и няма как да отречем че в тях и за спаринг партньор не ставаме на Лудогорец.Бият ни като шкембе у довар и ни разнасят като пустинен вятър лайнян вестник за първенството и ако някога успеем да им клъвнем някоя точица се отдаваме на повсеместни тържества и банкети все едно сме влезли в групите на ШЛ.Факт. :lol: :mrgreen: 8-)

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот mariuskirkov » 30 ное 2014 17:38

sandi74 написа:
mariuskirkov написа:
sandi74 написа:Досега двата отбора са изиграли 7 мача на ниво А група.Лудогорец е победил в 5 срещи,равенствата са 2 а Берое няма победа.Головата разлика е 3:13 в полза на Лудогорец.Нека стане мач и по-добрият победи.
А победата на Берое в Супер купата насред София -или това не се брои.............. :geek: :mrgreen:

Суперкупата си е суперкупа,там ги драхме като Гергьовденско агне и заслужено я спечелихме.Факт.Четете бе лаици и невежи,тук става въпрос за срещите от А група и няма как да отречем че в тях и за спаринг партньор не ставаме на Лудогорец.Бият ни като шкембе у довар и ни разнасят като пустинен вятър лайнян вестник за първенството и ако някога успеем да им клъвнем някоя точица се отдаваме на повсеместни тържества и банкети все едно сме влезли в групите на ШЛ.Факт. :lol: :mrgreen: 8-)
САНДИ моля без" езици" и "баданарки"-незнам ти, ама аз не пропущам мач и не си спомням такъв мач за каквито говориш-мисля,че е хубаво да си коректен в дискусията и никои не е лаик/много добре знаем статистиката/.Подсказвам с посоченият мач ,че имаме най важната победа от всички срещи с тях до сега.Следя изказите ти-когато бием сме голяма работа,когато падаме най-слабите и оплюване.......ало....уточни се какъв си!? :geek: :oops:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот sandi74 » 30 ное 2014 18:01

mariuskirkov написа:
sandi74 написа:
mariuskirkov написа:
sandi74 написа:Досега двата отбора са изиграли 7 мача на ниво А група.Лудогорец е победил в 5 срещи,равенствата са 2 а Берое няма победа.Головата разлика е 3:13 в полза на Лудогорец.Нека стане мач и по-добрият победи.
А победата на Берое в Супер купата насред София -или това не се брои.............. :geek: :mrgreen:

Суперкупата си е суперкупа,там ги драхме като Гергьовденско агне и заслужено я спечелихме.Факт.Четете бе лаици и невежи,тук става въпрос за срещите от А група и няма как да отречем че в тях и за спаринг партньор не ставаме на Лудогорец.Бият ни като шкембе у довар и ни разнасят като пустинен вятър лайнян вестник за първенството и ако някога успеем да им клъвнем някоя точица се отдаваме на повсеместни тържества и банкети все едно сме влезли в групите на ШЛ.Факт. :lol: :mrgreen: 8-)
САНДИ моля без" езици" и "баданарки"-незнам ти, ама аз не пропущам мач и не си спомням такъв мач за каквито говориш-мисля,че е хубаво да си коректен в дискусията и никои не е лаик/много добре знаем статистиката/.Подсказвам с посоченият мач ,че имаме най важната победа от всички срещи с тях до сега.Следя изказите ти-когато бием сме голяма работа,когато падаме най-слабите и оплюване.......ало....уточни се какъв си!? :geek: :oops:

Аз пък на мач на тези не съм им стъпвал през този век и нямам намерение да го правя.Доказан телевизионен зрител и заслужил радио слушател съм. 8-) Факт .За другият век все още не съм решил дали да им обръщам изобщо някакво внимание или да ги изоставя с абсолютно безразличие. :?: Абсолютно никога не сме били и няма да бъдем голяма работа или голям отбор. Колкото толкова и каквото такова.Факт.Берое е просто един посредствен отбор с няколко епизодични проблясъка и това едва ли някой ще го отрече,но по-добре врабче в ръката отколкото орел в небесата.Хубаво или лошо това е Берое.Факт. :mrgreen:


Потребителски аватар
burnstz
Мнения: 410
Регистриран на: 31 май 2009 13:46
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот burnstz » 01 дек 2014 13:21

Санде, най-голямата утайка си ти. Факт. Боли те фара за мачовете на отбора, живееш за да драскаш в тоя форум. Факт.
Х срещу националната кауза
1916'

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот BRF » 01 дек 2014 15:26

Берое-то ши бии!

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот luxorus » 01 дек 2014 15:33

sandi74,мий чиниите там в кръчмата,това непознато за теб добиче футболът не ти е ясно.Това е ФАКТ.А ти си фейк или фак.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот mariuskirkov » 03 дек 2014 19:02

Уважаеми фенове,нека за последно да отидем и да видим-футболистите ни имат ли мъжка душа или са безхарактерни ,посредствени "плужаци".Повторят ли се мачовете с ЦСКА,Славия и Хасково няма смисъл да студуваме,да си даваме парите и да си трошим нервите .По добре да си пием ракията в някоя кръчма !!! :) :geek:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот sandi74 » 03 дек 2014 21:24

mariuskirkov написа:Уважаеми фенове,нека за последно да отидем и да видим-футболистите ни имат ли мъжка душа или са безхарактерни ,посредствени "плужаци".Повторят ли се мачовете с ЦСКА,Славия и Хасково няма смисъл да студуваме,да си даваме парите и да си трошим нервите .По добре да си пием ракията в някоя кръчма !!! :) :geek:

Не ги бутам тези.Сядам пред тивито и нека по-добрият победи.Това е положението.Факт.

Потребителски аватар
ky-kyy
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юли 2014 23:54

Re: Берое-Лудогорец-5 декември от 16 часа

Мнениеот ky-kyy » 04 дек 2014 14:05

mariuskirkov написа:Уважаеми фенове,нека за последно да отидем и да видим-футболистите ни .....


Не знам дали съм уважавам фен, но никога не съм и помислял да се заричам, че за последно ще ида на Храма....Над 30 години, съм там. Естествено, когато съм имал възможност. Много радост и мъка съм преживял - продавали сме мачове, подпирали са ни, свирили са против нас, грозен футбол сме играли, добър футбол също сме играли, изваждали са ни от групата, изпадали сме, качвали сме се....Е, аз съм все там.....
Един приятел левскар ми каза преди време - "Това че моето дете, не е най-умното и красивото, сред тия които играят на двора, дава ли ми право да не го обичам? "
అదే షిట్ వివిధ గ్రామాలకు నుండి ఒక левски కంటే ఇతర цска.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта