Ясни ли са двете седмици?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ясни ли са двете седмици?

Мнениеот terata » 02 окт 2013 17:43

Ivo-Chernomoretz написа:Отбора ако заиграе и трупа точни няма да изпадне !

Мхм ти разкри дълбоко пазената тайна как да се спаси Черноморец. :mrgreen: Трябвало просто да заиграят и натрупат точки. Ми ако и конкурентите заиграят и затрупат едни ми ти точки, ко праим тогава?

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Ясни ли са двете седмици?

Мнениеот hd29 » 02 окт 2013 19:21

Ясно е единствено класирането за първата седмица на Лудогорец,Ботев,Левски,ЦСКА и Литекс и за втората на Любимец,Нефтохимик и Пирин.Останалите отбори ще се борят до последно за "свободните" две места в първата седмица.

loko2004
Мнения: 761
Регистриран на: 30 окт 2008 12:22
Контакти:

Re: Ясни ли са двете седмици?

Мнениеот loko2004 » 02 окт 2013 19:30

hd29 написа:Ясно е единствено класирането за първата седмица на Лудогорец,Ботев,Левски,ЦСКА и Литекс и за втората на Любимец,Нефтохимик и Пирин.Останалите отбори ще се борят до последно за "свободните" две места в първата седмица.


Седмицата е ясна не мисля че има свободни места и мога да се хвана на бас с всеки че Локомотив няма да е 6 или 7 след първия етап а ще е 4-5 на 1-2 точки от 2-3 в класиранетоп
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 26 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Ясни ли са двете седмици?

Мнениеот CHE » 02 окт 2013 19:57

Ясни са само че Берое ще измести Ч. Море от това ще се вдигне качеството и емоциите . Никои не иска да гледа Левски , Цска Ботев и Лудогорец като гости във Варна на порутения стадион и със смешно малко публика ,вместо в Ст. Загора да модерен стадион и пред ентусиазирана публика.В долната седмица ще изпаднат тези 3 които влязоха от Б група това е ясно а другия ми е все едно кои ще е Славия и локо нямат никаква публика и стадионите им са руини може би някои измежду тях ще е.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта