Черно море - Монтана - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Студента
Мнения: 104
Регистриран на: 19 юни 2011 18:11
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот Студента » 06 авг 2011 18:38

Като слушам Гонга Монтана явно мачка до сега :idea:

Andriano77
Мнения: 59
Регистриран на: 14 юли 2010 10:51
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот Andriano77 » 06 авг 2011 19:42

Много трябва да разочаровам Евроидиотите ама май стана 2-0 :lol: :lol: :lol: :lol: Тича ОЛЕЕЕЕЕ

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот arekusanderu » 06 авг 2011 19:44

биха ни,и то зле-честито на моряците,но до последно се надявах да вземем нещо от варна.. :o
FORZA CESENA !!!

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Черно море - Монтана - 2:0 FT

Мнениеот Blacksea13 » 06 авг 2011 19:58

[quote="защо"]Време е за първите точки под ръководството на Стефан Грозданов. Аз отивам до еврофутбола, докато още дават пари, а тука очаквам и други хора, освен мен, да покажат, че я разбират тая игра. :lol:[/quote
Голям си разбирач,а сега иди до Еврофутбола да си поплачеш малко,лаик!

Потребителски аватар
startx
Мнения: 144
Регистриран на: 23 апр 2011 21:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот startx » 06 авг 2011 20:29

turbogena написа:
wolf написа:
terata написа:Е че кои бяха тия Черно Море, та трябва Монтана да им се плаши ;) Успех на Стефан Грозданов с новия му отбор.

Кои бяха тея аматьори от Спартак Търнава?

Тея ''аматьори'' са играли 1/2 финал за КЕШ ;) Не знам как въобще може да се сравнявате с тях :roll:


Малеее кажи ми се се шегуваш за това?Наистина ли сега ще изкарате тези слабаци голям отбор и ще се утешавате с това че преди 50 години и горница сигурно са играли 1/2 на КЕШ?Толкова ли ниско падна, че трябваше да им гледате историята за да се утешавате с това сега?Усещате ли се колко повече смешни ставате и затова няма да спират да ви бъзикат? :lol:

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Монтана - 2:0 FT

Мнениеот ShooterMan » 06 авг 2011 20:52

Честити 3 точки на нашите зложелатели.Ошамарихме малките подуенци,ред е на големите
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот зеления » 06 авг 2011 20:54

arekusanderu написа:мача го има и в италиянският БЕТТЕР ,сигурна 2 за Монтана...нещо като 0-2 с 2 гола на Едуардо,а за Ч.М. битка за оцеляване,а защо не и да изпаднат.......само Монтана,Цска,Чезена и Челси................. :)


Ти май не си си пил хапчетата,а? Жал ми е за теб. Човече, ти не си никак добре! Съвсем сериозно ти препоръчвам или да отидеш и да се прегледаш или да се откажеш от футбола - явно тази игра е далеч от умствените ти възможности.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот rsk » 06 авг 2011 21:09

зеления написа:
arekusanderu написа:мача го има и в италиянският БЕТТЕР ,сигурна 2 за Монтана...нещо като 0-2 с 2 гола на Едуардо,а за Ч.М. битка за оцеляване,а защо не и да изпаднат.......само Монтана,Цска,Чезена и Челси................. :)


Ти май не си си пил хапчетата,а? Жал ми е за теб. Човече, ти не си никак добре! Съвсем сериозно ти препоръчвам или да отидеш и да се прегледаш или да се откажеш от футбола - явно тази игра е далеч от умствените ти възможности.

Aбе не е като да не ви биха миналия сезон като кучета така да кажеш :lol:
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

зелено-бяло
Мнения: 582
Регистриран на: 18 окт 2009 15:03
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот зелено-бяло » 06 авг 2011 21:21

rsk написа:
зеления написа:
arekusanderu написа:мача го има и в италиянският БЕТТЕР ,сигурна 2 за Монтана...нещо като 0-2 с 2 гола на Едуардо,а за Ч.М. битка за оцеляване,а защо не и да изпаднат.......само Монтана,Цска,Чезена и Челси................. :)


Ти май не си си пил хапчетата,а? Жал ми е за теб. Човече, ти не си никак добре! Съвсем сериозно ти препоръчвам или да отидеш и да се прегледаш или да се откажеш от футбола - явно тази игра е далеч от умствените ти възможности.

Aбе не е като да не ви биха миналия сезон като кучета така да кажеш :lol:

Ами как по-добре да ти отговорят моряците от 2:0 !"Сигурна двойка....нещо като....битка за оцеляване...а защо не и да изпаднат..."
Преди 20 години как завърши мача,за да преценим дали ще ти хареса?

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - Монтана

Мнениеот Червени_шампиони » 06 авг 2011 21:58

turbogena написа:
wolf написа:
terata написа:Е че кои бяха тия Черно Море, та трябва Монтана да им се плаши ;) Успех на Стефан Грозданов с новия му отбор.

Кои бяха тея аматьори от Спартак Търнава?

Тея ''аматьори'' са играли 1/2 финал за КЕШ ;) Не знам как въобще може да се сравнявате с тях :roll:


Тогава и вие се радвайте, че сте паднали от ЦСКА --->
ЦСКА е най-успешния български отбор в европейските клубни турнири със своите достигнати 2 полуфинала за КЕШ (1967, 1982) и 1 полуфинал за КНК (1989). Отборът има и 4 четвъртфинала за КЕШ.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта