Монтана-Ботев Пл.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Пловдив1926 » 26 юли 2015 10:41

Туберколоза хумора ти и той като тебе умрял от глад :) нема се пуашиш ще продадеш една две фланелинот тия дето съблекохте ше живнеш малко :)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Teo » 26 юли 2015 10:42

Монтана имат страхотен отбор и със сигурност няма да изпадат в Б група... само вижте какъв терен са направили..!
@ Това 6:0 изненадва... от това което виждам 4 от 6-те гола са на вратарчето :!:

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Thurman Murman » 26 юли 2015 10:57

Пловдив1926 написа:Туберколоза хумора ти и той като тебе умрял от глад :) нема се пуашиш ще продадеш една две фланелинот тия дето съблекохте ше живнеш малко :)


Невестулка, на теб по ти подхожда на 50-те кила да търсиш алтернативи, които да ти помогнат за продоволствието. Ей на, Сюрен освободи една ниша, така че запрятай ръкави 8-)

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Пловдив1926 » 26 юли 2015 11:10

Ще ти пратя нови снимки мършо да се ъпдейтнеш, да не мастурбираш на тия от 9 клас :D Тодоре тодореее стягай дупето за другата седмица, че ако пак го отпуснете като срещу гранда Монтана трябва да ви шием ПАК после :)

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Thurman Murman » 26 юли 2015 11:23

Пловдив1926 написа:Ще ти пратя нови снимки мършо да се ъпдейтнеш, да не мастурбираш на тия от 9 клас :D Тодоре тодореее стягай дупето за другата седмица, че ако пак го отпуснете като срещу гранда Монтана трябва да ви шием ПАК после :)


Аз Тодор съм го виждал като теб, само по снимка, ама преди 2 години ти пропусна да се убедиш лично кой кой е! Или да ти извадя личните от тогава да видят всички как се обясняваш, че си бил объркал часа на срещата Изображение Кажи още веднъж "мърша" и ще ходиш да ревеш на модовете, че вадят НОВИ снимки на 50-килограмовия рахит, който на всичко отгоре гледа в различни посоки Изображение

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Пловдив1926 » 26 юли 2015 13:13

Ангелчо, мърши ти ли си обърквам ви вече, двамата глупаци сте с по сто ника, разбираемо е :) Да ти купим нова фланела, че с тая потната си като клошар пиленце :) Иначе тая среща да си "уреждаме сметките" ама видиш ли в 12 на обяд не вечерта верно ли я коментираме, само коферман като тебе може да изкочи с подобна велика тъпащина :D Аз на модовете не рева мърши ама ти гледай пак да не проплачеш и да направиш осем групи във фейса против лошия славист дето ви прави на две стотинки историйките и почнахте да пелтечите :) И като дойдем да ви потърсим двамата онлайн терориста по месторабота да не пишеш пак на модератора и да дадваш отчет как не си ти и да се обясняваш като п**а :) Иначе си бабауит :)

Пусни си АЦДЦ 666 или това което повече ти отива на потната личност Тони Стораро и се оривай :mrgreen:

пп. Fallen Angel много емо-хомо-сексуален ник :)

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Thurman Murman » 26 юли 2015 13:25

Пак ти казвам, ни съм Ангел, ни съм Тодор, ама ти отде да знаеш, след като опре ли ти ножа в кокала и палиш джапанките :mrgreen: Щом на анимационен герой като теб му е рано в 12 в неделя, представям си ако ти се предложи друго какво ще е... Че за такива като теб има вечерен час бе, терористе пейсекилограмов :mrgreen:

Изображение

Тва, че ся си пуснал некаква рехава брада от десет косъма, няма да те направи по-голям мъж. Пак ще се лалаш по форумите и толкоз 8-)

Иначе нито групи правя във фейса, нито против някой конкретно, така че пак не си в час.

ПП. Да, Fallen Angel е този, който търсиш, но това е съвсем друг човек. Питай слависта, след като си направиш кола маска, за да се подготвиш за... "вечерните срещи" :mrgreen: 8-)

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Пловдив1926 » 26 юли 2015 13:30

Тука преди три години съм убавец уе калъф неподмит :)

Хахаха не се прай бе мършооо :) Когато и където кажеш, ама нека да не е в 12 на обяд пред районното само моля ти се :) Пиши на лично ще си дойда с кантара да ме претеглиш сладък :lol:

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Thurman Murman » 26 юли 2015 13:34

Напрао страшен убавец си, само като те видят и пълнят гащите всички. Хуул, та дрънка :lol:

Когато и където кажеш, ама нека да не е в 12 на обяд пред районното само моля ти се :) Пиши на лично ще си дойда с кантара да ме претеглиш сладък


Е колко пъти бе... сладък, колко пъти да я уреждаме тая среща... :mrgreen:

Изображение

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монтана-Ботев Пл.

Мнениеот Пловдив1926 » 26 юли 2015 13:50

Да де и ти отиде 12 на обяд, мърши :) Казах ти, пусни си тони стораро за заешкото сърце малко шест шест шест и стига си спамил на хората форума, глупак :)


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта