Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот terata » 03 дек 2014 14:18

scarface написа:
terata написа:
scarface написа:Не че да се заяждам, но Efbet и . са "Еврофутбол" в online вариант. Преди да пишеш нещо го проверявай. Не съм преглеждал в Sportingbet, може и да го има наистина, за което си взимам думите назад, че в нито сайт един освен "Еврофутбол" го има.


Ахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спри се момче, спри да се излагаш. :)

scarface написа:Преди да пишеш нещо го проверявай.


scarface написа:Не съм преглеждал в Sportingbet.


Другия път преди да раздаваш наляво и надясно "компетентните" си мнения първо направи това, което сам препоръчваш на другите.


[offtopic]Би ли ми отговорил честно без да се обиждаш защо си така озлобен и си като "кон с капаци" - виждаш само това, което ти е угодно? Толкова ли те тормозят психически и/или физически?[/offtopic]


[offtopic]Хахаха, къде видя злоба, бе момче? :? Искрено се забавлявам с писанията ти и глупостта, която лъха от тях? Нима е забранено? :mrgreen: Единствена злоба си пролича в първото ти твърдение, което се оказа май една голям лъжа, а? Айде пътувай нанекъде, че не мога вечно да ти обръщам внимание, че треа се ходи на мач.[/offtopic]

Потребителски аватар
scarface
Мнения: 65
Регистриран на: 24 окт 2009 14:34
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот scarface » 03 дек 2014 14:28

terata написа:
scarface написа:
terata написа:
scarface написа:Не че да се заяждам, но Efbet и . са "Еврофутбол" в online вариант. Преди да пишеш нещо го проверявай. Не съм преглеждал в Sportingbet, може и да го има наистина, за което си взимам думите назад, че в нито сайт един освен "Еврофутбол" го има.


Ахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Спри се момче, спри да се излагаш. :)

scarface написа:Преди да пишеш нещо го проверявай.


scarface написа:Не съм преглеждал в Sportingbet.


Другия път преди да раздаваш наляво и надясно "компетентните" си мнения първо направи това, което сам препоръчваш на другите.


[offtopic]Би ли ми отговорил честно без да се обиждаш защо си така озлобен и си като "кон с капаци" - виждаш само това, което ти е угодно? Толкова ли те тормозят психически и/или физически?[/offtopic]


[offtopic]Хахаха, къде видя злоба, бе момче? :? Искрено се забавлявам с писанията ти и глупостта, която лъха от тях? Нима е забранено? :mrgreen: Единствена злоба си пролича в първото ти твърдение, което се оказа май една голям лъжа, а? Айде пътувай нанекъде, че не мога вечно да ти обръщам внимание, че треа се ходи на мач.[/offtopic]


[offtopic]Злоба няма как да има към любимия ми отбор. Като пораснеш и поумнееш(искрено се надявам) ще разбереш кое е лъжа и кое истина.[/offtopic]
Ако нямаш врагове, нямаш характер...



Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот eMs1 » 03 дек 2014 16:13

Хахахаха, браво, започват подаръците :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот boabbb » 03 дек 2014 16:16

Абе, дузпа май си имаше :roll: Линка сече, ама ми се стори, че я удари с ръка :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот Nikona » 03 дек 2014 16:20

Poda
eMs1 написа:Хахахаха, браво, започват подаръците :)

Видял ли си положението та коментираш глупости или просто ей така да спамиш нещо.
Изображение


Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот boabbb » 03 дек 2014 16:21

valkata_levski написа:http://tvmaniabg.com/diema/


Сече, да си е*е майката :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
valkata_levski
Мнения: 506
Регистриран на: 22 фев 2009 22:43
Контакти:

Re: Левски - Монтана, Купа на България, 1/8 финал

Мнениеот valkata_levski » 03 дек 2014 16:27

Усетих, но няма друг. Ако има някой нека даде.


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта