Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
green man
Мнения: 132
Регистриран на: 28 мар 2008 20:53
Местоположение: Стара Загора и в Събота на храма!!!!!!!!!
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот green man » 09 ное 2009 20:23

Стискам Ви плаци, Ботев трябва да бие! За да останат шансове за оставане в групата.
НЯМА МОЕ , НЯМА ТВОЕ , СВЕТЪТ Е БЕРОЕ !

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот ilian12 » 09 ное 2009 23:25

То и в Своге да се играе, Ботев пак ще е домакин. 2:0
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот емо73канар » 10 ное 2009 09:06

Абе ние и в Зарата си бяхме домакини ама нашите играха ганкиното;ако продължават да играят така невиждам каде ще вземем нещо.
п.п. Няма значение каде ще играем ние пак ще сме там и ще сме повече.

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот DidoManUtd » 10 ное 2009 10:30

Аз лично стискам палци за Ботев, да ме извиняват от Своге, ама дойдоха-видяха А група, айде обратно на мястото си в Б. Колкото до Ботев, просто не заслужават да изпаднат, дори и само заради публиката си. Успех на канарчетата!

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот Abbiati » 10 ное 2009 13:50

puffer написа:1:1 при полужение,че се игра е .Ако жабките не се върнат от Родината си,служебна победа за Спортист 0:3:o


Жабките се къпят във басейнчето с кого...?
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
SportistSVG
Мнения: 106
Регистриран на: 22 сеп 2009 01:44
Местоположение: Своге
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот SportistSVG » 11 ное 2009 00:28

DidoManUtd написа:Аз лично стискам палци за Ботев, да ме извиняват от Своге, ама дойдоха-видяха А група, айде обратно на мястото си в Б. Колкото до Ботев, просто не заслужават да изпаднат, дори и само заради публиката си. Успех на канарчетата!


Когато видя подобни коментари и започва да ми се гади... Не знам вие какви фенове сте,не знам какви хора сте щом нямате нормалното човешко у вас... Не става дума за това кой има повече фенове,то е ясно,нещо което е видно няма как да се отрече ! Лично на мен Ботев ми е симпатичен отбор,който има хиляди верни фенове,но пък защо трябва да се псуваме излишно ?

:|
http://sportist-svoge.net

Потребителски аватар
SportistSVG
Мнения: 106
Регистриран на: 22 сеп 2009 01:44
Местоположение: Своге
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот SportistSVG » 12 ное 2009 12:49

Според последните информации мачът ще се играе на Армията :!:
http://sportist-svoge.net

botev23
Мнения: 128
Регистриран на: 25 окт 2009 21:58
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот botev23 » 15 ное 2009 21:19

SportistSVG написа:
DidoManUtd написа:Аз лично стискам палци за Ботев, да ме извиняват от Своге, ама дойдоха-видяха А група, айде обратно на мястото си в Б. Колкото до Ботев, просто не заслужават да изпаднат, дори и само заради публиката си. Успех на канарчетата!


Когато видя подобни коментари и започва да ми се гади... Не знам вие какви фенове сте,не знам какви хора сте щом нямате нормалното човешко у вас... Не става дума за това кой има повече фенове,то е ясно,нещо което е видно няма как да се отрече ! Лично на мен Ботев ми е симпатичен отбор,който има хиляди верни фенове,но пък защо трябва да се псуваме излишно ?

:|
Дидо се изрази малко грубо, но казва една истина. Ако искаме да имаме силен футбол, трябва да се съживят големите клубове в България. Евала на това което правят в Своге, Мездра, Севлиево и Каварна, като бази и организация, но това трябва да е пример за нивото на В група(дори не и за Б, дори там критерийте ТРЯБВА да са по големи). Извода е само един, че А група е в плачевно състояние ,а тези градове и отбори нямат потенцияла да и вдигнат нивото, за това не се сърди.

Потребителски аватар
SportistSVG
Мнения: 106
Регистриран на: 22 сеп 2009 01:44
Местоположение: Своге
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот SportistSVG » 17 ное 2009 23:43

Не се сърдя,просто не мога да разбера защо не признавате такива отбори... Знам много за Ботев и не казвам,че тоя отбор е смешен или "малък" - напротив,но какво е виновен Спортист,че ви управляват некадърни управници ? И аз бих се радвал,ако Ботев и другите големи отбори си върнат славата и започнат да играят както в миналото,с удоволствие бих ги гледал,но въпроса е,че футболът е за всички,защо само в големите градове може да гледате професионален футбол ? С какво ние сме по различни като хора ? ... :(
http://sportist-svoge.net

botev23
Мнения: 128
Регистриран на: 25 окт 2009 21:58
Контакти:

Re: Ботев /Пловдив/ - Спортист /Своге/

Мнениеот botev23 » 18 ное 2009 21:43

Не казвам, че нямате право да гледате професионален футбол или пък че Своге и Мездра са виновни за дереджето ни. Но трябва да сме на ясно какво искаме, и ако това е силна и интересна А група, а от там и силен национал, то посоката на развитие трябва да е друга. Това което става в градове като Банско, Несебар, Своге, Мездра и др. е много хубаво, но не е достатачно да изплуваме от блатото в което затъна футбола ни.


Върни се в “Спортист”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта