TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Alexx » 05 яну 2012 12:51

Аха значи защото съм спортен фен да развалям комфорта на семейството си ? :lol:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот CTAHKO » 05 яну 2012 12:54

BoB0 написа:
stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Най-правилното изказване. Евала. Като може добавиш и тениса от АТП сериите. Както и Мото GP. Което също не е за забравяне. Просто за 17 лева получаваш всичко.

А иначе като големи спортни фенове и абонати на Булсат,може ли да ми кажете колко мача от френското първенство сте гледали :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Ал Бънди
Мнения: 33
Регистриран на: 24 мар 2008 19:22
Местоположение: София
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Ал Бънди » 05 яну 2012 12:56

Супер.
Изображение Изображение

noctambulist
Мнения: 129
Регистриран на: 31 дек 2011 18:12

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот noctambulist » 05 яну 2012 12:59

deepblue написа:Определено е грубо налагане от страна на булшит... А какъв е смисълът да се опашем с чинии и кабели, като има оптични, подземни и много по-удобни :roll:


И кое му е грубото? Грубото е шибаното Близу, на който приемниците им се скапват на втория ден, а съпорта им е под всякаква критика.Булсат са си екстра! Вече 5 години съм им абонат, никакви грижи! Само позитиви. И не съм опасан нито с чинии, нито с кабели.

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот mironi88 » 05 яну 2012 13:00

Ако от Булсат-а имат някъв нюх след като дърпат толкова много привлекателни спортни събития, а не искат да пуснат канала свободно на други оператори, то поне щяха да го предлагат срещу 3 лв да кажем на месец и всеки да има достъп.Но вероятно и сега имат печалба няква въпреки, че вече две години са толкова активни, но на полувремената на мачовете им текат само техните си реклами, докато по Диема от реклами на прах за пране едвам им остават 3 мин за студио на почивката.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот ehh » 05 яну 2012 13:07

Момент малко. Никой тук, от коментиращите в тази тема, не е попитал, какво става с условието Формула 1 да се излъчва по ефирна телевизия/телевизия с равен достъп от всички в дадена държава.
Да не би Формула 1 от следващия сезон да се дава И по ТВ+, а да си остане и по ТВ7?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Без име » 05 яну 2012 13:22

Alexx написа:Аха значи защото съм спортен фен да развалям комфорта на семейството си ? :lol:

Добре мога ли да попитам кой канал гледате със семейството ти, че вие толкова комфортно, пък и го няма на булсат?
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
BoB0
Мнения: 303
Регистриран на: 10 юли 2009 15:34
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот BoB0 » 05 яну 2012 13:24

CTAHKO написа:
BoB0 написа:
stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Най-правилното изказване. Евала. Като може добавиш и тениса от АТП сериите. Както и Мото GP. Което също не е за забравяне. Просто за 17 лева получаваш всичко.

А иначе като големи спортни фенове и абонати на Булсат,може ли да ми кажете колко мача от френското първенство сте гледали :roll:

А ти колко си гледал от холандското ??? Гледаш ли Ники и Манолев всяка седмица... Френското освен Пасторе и Азар няма какво друго да му гледам. Не ми е интерестно.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Tommi » 05 яну 2012 13:37

stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ Фамозно мнение! :lol: :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: TV плюс ще излъчва Формула 1 през 2012 !

Мнениеот Без име » 05 яну 2012 13:37

CTAHKO написа:
BoB0 написа:
stoyankd написа:Всички истински фенове на спорта отдавна са на Булсат. Какъв фен на спорта си, ако не гледаш Барса , Реал и НБА.

Най-правилното изказване. Евала. Като може добавиш и тениса от АТП сериите. Както и Мото GP. Което също не е за забравяне. Просто за 17 лева получаваш всичко.

А иначе като големи спортни фенове и абонати на Булсат,може ли да ми кажете колко мача от френското първенство сте гледали :roll:

Аз от френското може да не съм гледал, ама не съм изпуснал мач от НБА...Кога седя по нощите, кога гледам на повторение не прегърбен на на компютъра ;) .
[center]1914[/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта