Доминация на Рено в Австралия

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот blue_lagoon » 26 мар 2011 10:35

По-всичко изглежда,че и тази година автомобилите с двигател Рено ще играят водеща роля в Шампионата на Формула 1! И на свободните тренировки и на Квалификацията днес,именно отборите на Ред Бул и Лотус,разполагащи с двигатели на Рено играха главна роля. На днешната квалификация,дори в челната шестица намериха място 3/три/ автомобила с този двигател. Това още веднъж затвърждава тенденцията от последните години за огромния прогрес на Рено!

nascko
Мнения: 371
Регистриран на: 06 апр 2010 11:09
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот nascko » 26 мар 2011 11:06

Както двигателите на Рено, така и тези на Мерцедес се представиха добре. Според мен по-важни са шаситата и стратегиите на отделните отбори. Все още никой не е наясно с колко комплекта гуми ще изкара цялото състезание. Отделно времето в Австралия винаги е правило състезанието интересно до края, без значение кои са фаворити преди старта...
За мен единствения извод след тренировките и квалификацията е един:
М.Шумахер - АУТ :!:

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот blue_lagoon » 26 мар 2011 11:46

Много ми е интересно,откъде битува мнението за много здравите немски коли и перфектните им мотори! Имам много близък приятел,който е изпитател в Българската секция на Авто билд. Имат и голям сервиз с лаборатория. Преди няколко дни в един същи ден им докарват два автомобила с един същи проблем. Голф 4 със 131 коня дизелов мотор и Рено меган 2 със 120 коня дизел. И двата поради супер качеството на нафтата с гръмнало турбо и останали без масло! Проблема по двигателя на реното/ на 274 000 км./ е една превъртяла биела! Голфа е с аут бутала,две биели,маслена помпа,основни лагери,маслени магистрали и т.н.! Питам го добре де нали са по-здрави. Каза ми че са пълен боклук и отдавна не префъзхождат Дци и Хди,а за японците да не говорим!

nascko
Мнения: 371
Регистриран на: 06 апр 2010 11:09
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот nascko » 26 мар 2011 12:06

Ти нещо изперка в друга посока? За Формула 1 ли си говорим или за масови автомобили?
Ако е за масови автомобили пиши ми на ЛС
Конкретно, направил си тема за Рено в Австралия, а ми пишеш за голфове :)
По темата, когато във Ф1 беше разрешено турбо-то, Рено и Хонда (по-рано) бяха без конкуренция :!:
Но на печатницата за пари на Барни това не беше угодно, и се съживи "митът" "легендата" от маранело :roll:
Създаде се и рекламното лице-"обущарчето" и така до сега....
И моля, който е гледал ТИРЕЛ с 6 колела във Ф1, той да ми опонира :)
Последна промяна от nascko на 26 мар 2011 12:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот Долно уйно » 26 мар 2011 12:11

Бърни искам да му тегля една на щерки :D

Изображение

Относно темата, нека да минат поне три старта и чак тогава ще можем да правим някакви изводи.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот mironi88 » 26 мар 2011 12:22

Ако трябва да говорим за масови автомобили нещата загрубяват. Особено за Голфовете. Аз лично благословя този който ги е измислил и най-вече разновидността им подвизаваща се на пазара под името 3-ка. Може да се каже, че се занимавам с поправка на автомобили и ако не бяха те щях да умра от глад. Най-големите тоалетни. Иначе за Формула 1 не мога да взема мнение.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот blue avalanche » 26 мар 2011 13:47

Бих казал-доминация на Фетел.Защото представянето на Уебър беше всичко друго,но не и "доминиращо".
От автора на темата не разбрах кое беше "доминиращото" и на Лотус Рено,ама нейсе...

South_Tribune
Мнения: 473
Регистриран на: 09 мар 2011 20:08
Местоположение: Юг
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот South_Tribune » 26 мар 2011 13:48

Фетел 8-)
ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАЧИН НА ЖИВОТ

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Доминация на Рено в Австралия

Мнениеот tatusindo » 26 мар 2011 18:23

Явно нещата си опират и до пилот,не само до двигател..... Иначе вместо с Алонсо,Фетел трябваше да се бори с Уебър миналия сезон....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
PanteradiG
Мнения: 1
Регистриран на: 26 мар 2011 13:40
Skype: PanteradiG
Местоположение: Russia
Контакти:

Александр - Южно-Сахалинск

Мнениеот PanteradiG » 26 мар 2011 22:32

"Формула 1" Вы ошибаетесь. Пишите мне в PM....

Весьма полезное сообщение :)
--------------------------------------------------------------------
Изображение
Ваш IP... Орерационная система... и Браузер


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта