Шейхът на Абу Даби строи писта за Формула 1 в София

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Шейхът на Абу Даби строи писта за Формула 1 в София

Мнениеот Parmalat » 31 авг 2010 00:11

Виждам тази новина тук и в друг форум който няма да спомена.Тук от всичките мнения лъхва някаква злоба или песимизъм после влизам в другия форум и гледам всичките мнения са положителни хората се радват,че може да стане и ще е добре за България!Направете си поуките сами!
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Шейхът на Абу Даби строи писта за Формула 1 в София

Мнениеот garfild8 » 31 авг 2010 00:27

Parmalat написа:Виждам тази новина тук и в друг форум който няма да спомена.Тук от всичките мнения лъхва някаква злоба или песимизъм после влизам в другия форум и гледам всичките мнения са положителни хората се радват,че може да стане и ще е добре за България!Направете си поуките сами!

Пармалат,преди да стане факт,как да се радваме?Това да не ти е първия случай,в който ти обещават супер неща,а после си оставал с пръст в устата?И ако ти обещая,всеки месец,да ти давам по 5 бона безвъзмездно,би ли се радвал? :?
Та от обещание,до изпълнение,разликата е от небето до земята.Мисля,че го знаеш.
Само Черно море.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Шейхът на Абу Даби строи писта за Формула 1 в София

Мнениеот защо » 31 авг 2010 01:13

Не, бе, това е, щото тук спамят. Въпросът не е да има кръг от Формула 1, а да се направи писта. За приложението после ще видиме. Край Монтана има един язовир, най-големия на Балканския полуостров и втори в България (не ме питайте как са го сметнали, защото не знам. Предполагам, има нещо общо с една от идеите на проф. Божидар, че 2/3 от територията на Евразия са част от една могъща древна българска империя, ма може да е и нещо друго), та на тоя язовир водата му е замърсена с арсен и не става за пиене или поливане, освен това, понеже е на равно и няма пад, не става и за производство на ток. За момента българската държава все още търси причината, поради която го е построила, ама съм сигурен, че ще я набара някой ден!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Шейхът на Абу Даби строи писта за Формула 1 в София

Мнениеот Parmalat » 31 авг 2010 01:47

garfild8 написа:
Parmalat написа:Виждам тази новина тук и в друг форум който няма да спомена.Тук от всичките мнения лъхва някаква злоба или песимизъм после влизам в другия форум и гледам всичките мнения са положителни хората се радват,че може да стане и ще е добре за България!Направете си поуките сами!

Пармалат,преди да стане факт,как да се радваме?Това да не ти е първия случай,в който ти обещават супер неща,а после си оставал с пръст в устата?И ако ти обещая,всеки месец,да ти давам по 5 бона безвъзмездно,би ли се радвал? :?
Та от обещание,до изпълнение,разликата е от небето до земята.Мисля,че го знаеш.


Е как няма да се радвам ако ми даваш по 5 бона на месец. :lol:Ти само ми дай 5 бона да видиш как се харчат за 5 часа. :lol:
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Шейхът на Абу Даби строи писта за Формула 1 в София

Мнениеот garfild8 » 04 сеп 2010 22:10

Parmalat написа:Виждам тази новина тук и в друг форум който няма да спомена.Тук от всичките мнения лъхва някаква злоба или песимизъм после влизам в другия форум и гледам всичките мнения са положителни хората се радват,че може да стане и ще е добре за България!Направете си поуките сами!

Пармалат,от два-три дни се пише и говори по медиите,че сделката с арабския шейх,нещо се разсъхнала.Арабите не знаели,нашите не са ги разбрали...нещо като лафа за компотите и компютрите. :lol: Нещо да кажеш?И как да вярваме само на голи думи?
Само Черно море.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта