Кой ще стане шампион във Ф1?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
qwerty321
Мнения: 667
Регистриран на: 18 юли 2010 19:08
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот qwerty321 » 30 авг 2010 21:07

Модератор ЛокоПД написа:
Frankie Lampard написа:
Модератор ЛокоПД написа:Мисля,че Хамилтън ще стане шампион... :roll: Иначе,един колега по-горе написа,че Хамилтън ще стане по-велик от Шушуми...Няма как,колега.Хамилтън няма на разположение Жан Тод /демек "отборната" тактика и отбор,който да работи само за него,вкл. и механиците на съотборника му/,нито пък съотборник,който да му бърше задника /като Барикело/,нито пък дългогодишната подкрепа на ФИАрари.Ако Люис имаше тия три неща,със сигурност щеше да стане "по-велик" от Пилето - така всеки може да стане и десеткратен шампион :idea:


Дори да стане 8 пьти шампион,в което се сьмнявам пак няма да е по-велик от Шуми просто защото няма неговата харизма.Все едно да кажеш,че Бил Рьсел е по-велик баскетболист от Майкьл Джордан само защото има повече титли от него.


Харизма,казваш...Шумахер приключи с "харизмата" със спечелването на първата си световна титла.Има ли някой,който помни състезанието,с което Пилето спечели първата си титла ? Понеже някой тук каза,че " гледаме Ф1 от две години" :lol: ,най-добре той да ни разясни... ;) Още по-харизматично е състезанието в Щатите,когато ФИА с едно "тънко" решение за гумите,принуди по-голямата част от отборите да не стартират...та тогава стартираха няколко отбора,Шумито стана първи и 150 000 зрители по трибуните сочеха с палец надолу - е,няма такъв "харизматичен" шампион.

ГП Австралия - Шуми застигна Хил и го натисна и това доведе до отпадането на Хил и 1 титла на Шуми.
Локо ПД , спри да възхваляваш слаби състезатели :!: (освен Хил)
[center]ИзображениеИзображение
Christian "I think I'm a white Dennis Rodman" Leatner and
Allen "I think I'm the next MJ" Iverson - Денис Роднам
[/center]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот haha » 30 авг 2010 21:36

Аз съм за Уебър.Останалите пилоти с шансове за титлата са ми страшно антипатични,така че се надявам австралиецът да стане шампион.Хамилтън е страшно арогантен,Бътън е мазник,Алонсо-смесица от тях двамата,Фетел пък кара безумно.Единствено Маса ми е симпатичен от останалите,но той няма шансове за титлата,така че,съм за Уебър.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 30 авг 2010 21:42

qwerty321 написа:.
ГП Австралия - Шуми застигна Хил и го натисна и това доведе до отпадането на Хил и 1 титла на Шуми.
Локо ПД , спри да възхваляваш слаби състезатели :!: (освен Хил)


Приятелю,пропускаш нещо съществено...надявам се да не го правиш умишлено,макар че,ако не е умишлено,май не си гледал състезанието ;) Та,разликата м/у Хил и Шумахер е една точка за германеца.Шумахер не знам как е "натиснал" :lol: Хил,след като немеца се удари в бетона и започна да кара на зиг-заг пред Хил.Пропускаш и факта,че отпадат и двамата :!: И те ти Шуми - световен шампион ! Както и да е,"чичко Гугалов" знае всичко - достатъчно е да напишеш "Спорните моменти в кариерата на Шумахер",виж там поразгледай,за да не занимаваме останалите.Аз лично пък имам на ДВД-та повечето състезания на Хил.

ПС.Кои от споменатите от мен състезатели, според теб са слаби ?
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот Messinho » 30 авг 2010 22:12

Много се надявам това да е Алонсо, но нищо не се знае :(
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот megan fox » 31 авг 2010 20:24

Разбира се, че Хамилтън! Всики друг ще бъде изненада, или ще бъде наредено от ФИА!


Модератор ЛокоПД написа:Харизма,казваш...Шумахер приключи с "харизмата" със спечелването на първата си световна титла.Има ли някой,който помни състезанието,с което Пилето спечели първата си титла ? Понеже някой тук каза,че " гледаме Ф1 от две години" :lol: ,най-добре той да ни разясни... ;) Още по-харизматично е състезанието в Щатите,когато ФИА с едно "тънко" решение за гумите,принуди по-голямата част от отборите да не стартират...та тогава стартираха няколко отбора,Шумито стана първи и 150 000 зрители по трибуните сочеха с палец надолу - е,няма такъв "харизматичен" шампион.


Мтака..., коментирал съм неведнъж първата титла на Шукретена (даже клип съм качвал как изблъсква Хил на Аделаида и двамата отпадат и после немеца става шампион), та... абе точно на теб няма какво да се обяснявам, предполагам си разбрал, че от доста години следя формулата. :twisted:

А колкото до състезанието на Индианаполис да те допълня: Тогава ФИА забрани на всички отбори, които карат с гуми Мишлен да участват в състезанието, заради виража на 13-и завой! По време на тренировките станаха няколко инцидента, а по време на квалификациите Ралф Шумахер се разби в стената със своето кирливо БМВ. По онова време с гуми Брийджстоун караха само 3 отбора: Ферари, Джордан и... Минарди! И в тази жестока "конкуренция" пилето спечели единствената си победа през него сезон!!!

Модератор Локо Пд не се сърди, че дописах историята, просто тук има доста хлапета, които наистина гледат формулата от само 1-2 години и нямат представа за по-старите случки, или пък услужливата им памет е забравила тези моменти!

П.П. Мача не съм го гледал, така че не знам дали е имало дузпа, но щом става въпрос за Левски, най-вероятно не е имало! Левски са най-съдийският отбор в България и 2/3 от дузпите, които са получили последните 10 години са нереални и несъществуващи!!!! ФАКТ!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот megan fox » 31 авг 2010 20:30

qwerty321 написа:ГП Австралия - Шуми застигна Хил и го натисна и това доведе до отпадането на Хил и 1 титла на Шуми.
Локо ПД , спри да възхваляваш слаби състезатели :!: (освен Хил)



Млъкни! НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ОБАЖДАЙ НА ТЕМА ФОРМУЛА 1! Ако не беше жалък щеше да си смешен! Изобщо не си гледал състезанието на Аделаида и не знаеш какво е станало, но говориш наизуст по спомен какво са ти разказали за тази ситуация, а са ти го разказали грешно!!!

Шумахер допусна грешка - изтърва завой и Хил го догони и го атакува, и за да не бъде изпреварен подлият немец блъсна Хил! Шумахер отпадна директно, а Хил успя да стигне до бокса, но беше с повредено предно окачване (на предно ляво колело) и не можеше да продължи състезанието! Шумахер стана шампион с 2 точки преднина пред Хил! А по тогавашните правила за първо място се даваха 10 точки, за второ 6! Т.е. както Хил минаваше пред Шумахер, дори немеца да бе завършил втори титлата отиваше при британеца, защото той щеше да има 2 точки повече!!!

И понеже не искам да ми се правиш на интересен и не искам да споря с хора, които нищичко не знаят и не разбират от формула 1... ето ти клип към ситуация и сам виж нещата с очите си!!!!


[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
qwerty321
Мнения: 667
Регистриран на: 18 юли 2010 19:08
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот qwerty321 » 01 сеп 2010 00:35

megan fox написа:
qwerty321 написа:ГП Австралия - Шуми застигна Хил и го натисна и това доведе до отпадането на Хил и 1 титла на Шуми.
Локо ПД , спри да възхваляваш слаби състезатели :!: (освен Хил)



Млъкни! НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ОБАЖДАЙ НА ТЕМА ФОРМУЛА 1! Ако не беше жалък щеше да си смешен! Изобщо не си гледал състезанието на Аделаида и не знаеш какво е станало, но говориш наизуст по спомен какво са ти разказали за тази ситуация, а са ти го разказали грешно!!!

Шумахер допусна грешка - изтърва завой и Хил го догони и го атакува, и за да не бъде изпреварен подлият немец блъсна Хил! Шумахер отпадна директно, а Хил успя да стигне до бокса, но беше с повредено предно окачване (на предно ляво колело) и не можеше да продължи състезанието! Шумахер стана шампион с 2 точки преднина пред Хил! А по тогавашните правила за първо място се даваха 10 точки, за второ 6! Т.е. както Хил минаваше пред Шумахер, дори немеца да бе завършил втори титлата отиваше при британеца, защото той щеше да има 2 точки повече!!!

И понеже не искам да ми се правиш на интересен и не искам да споря с хора, които нищичко не знаят и не разбират от формула 1... ето ти клип към ситуация и сам виж нещата с очите си!!!!





Добре ,мамо :!:
[center]ИзображениеИзображение
Christian "I think I'm a white Dennis Rodman" Leatner and
Allen "I think I'm the next MJ" Iverson - Денис Роднам
[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот megan fox » 01 сеп 2010 00:35

Бижутера написа:
megan fox написа:
Бижутера написа:Пиши на кирилица, бе ей! :twisted:


Най-после видя някого на по-малко години от теб и веднага реши да се направиш на страшен! :lol: :lol: :lol:

да пише на кирилица или да се маха от форума :!:


Извинявай, забравих, че форума е твоя собственост.
Не разбрали, че е още дете. На 13 години е. Може дори да не знае как да си пусне кирилицата.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 01 сеп 2010 00:57

megan fox написа:
qwerty321 написа:ГП Австралия - Шуми застигна Хил и го натисна и това доведе до отпадането на Хил и 1 титла на Шуми.
Локо ПД , спри да възхваляваш слаби състезатели :!: (освен Хил)



Млъкни! НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ОБАЖДАЙ НА ТЕМА ФОРМУЛА 1! Ако не беше жалък щеше да си смешен! Изобщо не си гледал състезанието на Аделаида и не знаеш какво е станало, но говориш наизуст по спомен какво са ти разказали за тази ситуация, а са ти го разказали грешно!!!

Шумахер допусна грешка - изтърва завой и Хил го догони и го атакува, и за да не бъде изпреварен подлият немец блъсна Хил! Шумахер отпадна директно, а Хил успя да стигне до бокса, но беше с повредено предно окачване (на предно ляво колело) и не можеше да продължи състезанието! Шумахер стана шампион с 2 точки преднина пред Хил! А по тогавашните правила за първо място се даваха 10 точки, за второ 6! Т.е. както Хил минаваше пред Шумахер, дори немеца да бе завършил втори титлата отиваше при британеца, защото той щеше да има 2 точки повече!!!

И понеже не искам да ми се правиш на интересен и не искам да споря с хора, които нищичко не знаят и не разбират от формула 1... ето ти клип към ситуация и сам виж нещата с очите си!!!!



Няма какво повече да добавя.Може би си прекалено краен към gwerty321.. :roll: Всеки има право на мнение,но пък от друга страна,като спориш за нещо,трябва да си сигурен - в случая на видеото добре се вижда какво се е случило в Австралия.Момчето кзва,да "не възхвалявам слаби състезатели,освен Хил"... :roll: Освен Хил,съм споменал и Мика.Явно, Мика Хакинен е слаб пилот,според gwerty321 - това го оставям без коментар,щото наистина е смешно...Апропо,аналогична ситуация на тази в Австралия, имаше на Херес,1997 г. в Испания.Абсолютно по същия начин,Шушумигата се опита да удари Вилньов.И не само се опита,ами го и блъсна.Само че,този път номера не мина и Вилньов стана световен шампион.Да не говорим за по-близки събития,като "паркирането" на завоя в Монако,по време на квалификациите...Изобщо ,ако човек започне да се рови в историята на "седемкратния шампион",може да си направи справочник по мръсни номера + съдийски аванти.Гледал съм състезания с Лауда,Ригацони,Фитипалди,гледал съм и изпълненията на Прост и Сена,които ,като не можеха да се убият взаимно на пистата,се млатеха в бокса,при положение,че са съотборници в Макларън /аз по онова време бях за Прост :oops: / Та,като споменах за Прост и Сена,се питам,ако Пилето имаше подобен съотборник-съперник,а не послушника Барикело + Ферари и ФИА да работят за него години наред,какво щеше да стане ?
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
federer90
Мнения: 1947
Регистриран на: 30 юли 2010 19:27
Контакти:

Re: Кой ще стане шампион във Ф1?

Мнениеот federer90 » 01 сеп 2010 20:55

Така като гледам нещата вървят към титла за Люис.Трудно ми е да повярвам ,че Марк Уебър ще е шампион.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта