Гран При на Белгия

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Гран При на Белгия

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 29 авг 2010 23:00

megan fox написа:
Модератор ЛокоПД написа:Най-интересното състезание дотук.Страхотен Хамилтън ! На всички фенове на Макларън - НАЗДРАВЕ! :lol:


Наздраве, но победата на Хамилтън бе напълно логична да се очаква! Единственото, което можеше да му я отнеме бе дефект или катастрофа! Всеки, който следи поне малко формулата (и поне малко е наясно с нещата свързани с този спорт) беше наясно, че Макларън ще доминират изцяло на Спа, както и ще доминират на Монца след 2 седмици! През този сезон тези две писти + тази в Канада (най-скоростните трасета в календара) са най-подходящи за болидите на Макларън! ;) На тях се иска чиста скорост и мощност, а британците имат от двете в излишък! ;)


Бтв тоя Фетел докога ще го телерират?! Ебати нaсраното камикадзе! Да го глобавят 10 милиона евро и да му забраняват да се състезава в следващите поне 5 години! Ебахти нещастника! Какво, трябва да убие някого на пистата ли, за да го накажат с цялата строгост на правилника?! Блъсна не един, а двама това състезание, като почти сигурно изкара Бътън от борбата за титлата с този инцидент (поне изкара и себе си, жалкият немски въшльо), за капак не беше отдавна състезанието, когато блъсна и СЪОТБОРНИКА си..., та това за Фетел си е чист РЕЦИДИВ! Баси бездарника, че Стиви Уондър да сложа в болид от Ф1 ще кара далеч по-чисто и няма да блъсне толкова много съперници, колкото блъсна Фетел през сезона!!! :evil: :evil: :evil:


Естествено,очаквах Хамилтън да победи.Обаче на Спа нищо не е сигурно,нали знаеш...Три пъти заваля,сейфтикар,катастрофи...това е писта само за майстори.Как се размина тоя пич с предпазната стена... :roll: Бях го отписал.За Фетел...наистина прекалява ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран При на Белгия

Мнениеот megan fox » 29 авг 2010 23:26

Ми аз в официалната тема за формулата си бях написал, че очаквам да има сейвтикар на пистата, то почти винаги има на Спа. ;)

В общи линии по време на състезанието бях изненадан точно от 2 неща:

1. Смешното наказание на Фетел след катастрофата му с Бътън
2. Колко трудно се даде Кубица на Уебър. Реално лично за мен съм убеден, че ако не беше грешката в бокса на поляка, че Уебър нямаше да успее да го изпревари.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта