Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lord_Dexter
Мнения: 636
Регистриран на: 02 юли 2009 10:32
Контакти:

Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Lord_Dexter » 11 юли 2010 15:48

Според мен, вече прекаляват от няколко състезания насам се прави така че Хамилтън да спечели и Ферари да са колкото може по-назад - някакви умопомръчителни наказания за Ферари нон стоп и някакви смехотворни за Хамилтън ( ако въобще го накажат понеже си прави каквото си иска от известно време насам).... според мен е тенденция вече, и как не ги е срам.... възмутен съм :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
let's put a smile on that face...
Още много време ще чакате за славна история....

Потребителски аватар
Kerer
Мнения: 884
Регистриран на: 10 юни 2009 20:27
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Kerer » 11 юли 2010 16:24

Аз Напълно те подкрепям.
Дунав ЗАВИНАГИ

Червени Шивачки Не Струвате !

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот runnersa » 11 юли 2010 16:36

И това го има, но като чиста скорост Ферари са много далеч от Редбул и Макларън ;) Начина по който Фетел задмина Маса по едно време е показателен ;)

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот zlatan » 11 юли 2010 16:37

а какво му костваше на Алонсо след като видя че изпреварването му спрямо Кубица е меко казано рисково защо не си му върна позицията,аааааааааааааааааааа.Не замесвай Хамилтън в подобни истории и ми кажи днес с какво му помогна,след като се вижда че редбулите са недостижими.Аре по реално,моля те.
LEVSKI_FOREVER

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот runnersa » 11 юли 2010 16:41

Модератор ЛокоПД написа:
Lord_Dexter написа:Според мен, вече прекаляват от няколко състезания насам се прави така че Хамилтън да спечели и Ферари да са колкото може по-назад - някакви умопомръчителни наказания за Ферари нон стоп и някакви смехотворни за Хамилтън ( ако въобще го накажат понеже си прави каквото си иска от известно време насам).... според мен е тенденция вече, и как не ги е срам.... възмутен съм :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Май ти липсват годините,когато Ферари правеха каквото си искат и бяха подпирани от ФИА. И всичко това,за да става шампион Шумахер .Да не говорим за "отборната тактика" и за това,какво бяха принудени да търпят съотборниците на Пилето - да спират на метри от финала,за да го пускат,да му пъзят гърба /и гъза/.В колко състезания на Ферари им бяха спестени наказания ? И това беше години наред.Освен това,днес Ред Бул победиха ,а при тях няма такива филми - първи и втори пилот,всички виждаме за кво става дума.Още от старта мачкане и накрая побеждава по-добрия - в случая днес победи Уебър,а Фетел нямаше шанс със спуканата гума.А Ферари нямат конкурентноспособен автомобил,а вече и без подпирането от страна на ФИА,са си точно на място. ;)

Точно който си мисли, че Ферари изостават от Редбул и Макларън само заради някакво побутване е много заблуден! Особено Редбулите са толкова по-бързи в момента от Ферари, че не е истина! ;)

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 11 юли 2010 16:45

Lord_Dexter написа:Според мен, вече прекаляват от няколко състезания насам се прави така че Хамилтън да спечели и Ферари да са колкото може по-назад - някакви умопомръчителни наказания за Ферари нон стоп и някакви смехотворни за Хамилтън ( ако въобще го накажат понеже си прави каквото си иска от известно време насам).... според мен е тенденция вече, и как не ги е срам.... възмутен съм :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Май ти липсват годините,когато Ферари правеха каквото си искат и бяха подпирани от ФИА. И всичко това,за да става шампион Шумахер .Да не говорим за "отборната тактика" и за това,какво бяха принудени да търпят съотборниците на Пилето - да спират на метри от финала,за да го пускат,да му пъзят гърба /и гъза/.В колко състезания на Ферари им бяха спестени наказания ? И това беше години наред.Освен това,днес Ред Бул победиха ,а при тях няма такива филми - първи и втори пилот,всички виждаме за кво става дума.Още от старта мачкане и накрая побеждава по-добрия - в случая днес победи Уебър,а Фетел нямаше шанс със спуканата гума.А Ферари нямат конкурентноспособен автомобил,а вече и без подпирането от страна на ФИА,са си точно на място. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 11 юли 2010 16:57

runnersa написа:Точно който си мисли, че Ферари изостават от Редбул и Макларън само заради някакво побутване е много заблуден! Особено Редбулите са толкова по-бързи в момента от Ферари, че не е истина! ;)


Ред Бул са доста по-бързи и от Макларън,за мое голямо съжаление :( Най-показателен беше момента,в който колата за сигурност се прибра и се видя как Уебър направи такъв "ластик" на Хамилтън,че...чак лошо ми стана :roll:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот enguerino » 11 юли 2010 16:58

runnersa написа:
Модератор ЛокоПД написа:
Lord_Dexter написа:Според мен, вече прекаляват от няколко състезания насам се прави така че Хамилтън да спечели и Ферари да са колкото може по-назад - някакви умопомръчителни наказания за Ферари нон стоп и някакви смехотворни за Хамилтън ( ако въобще го накажат понеже си прави каквото си иска от известно време насам).... според мен е тенденция вече, и как не ги е срам.... възмутен съм :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Май ти липсват годините,когато Ферари правеха каквото си искат и бяха подпирани от ФИА. И всичко това,за да става шампион Шумахер .Да не говорим за "отборната тактика" и за това,какво бяха принудени да търпят съотборниците на Пилето - да спират на метри от финала,за да го пускат,да му пъзят гърба /и гъза/.В колко състезания на Ферари им бяха спестени наказания ? И това беше години наред.Освен това,днес Ред Бул победиха ,а при тях няма такива филми - първи и втори пилот,всички виждаме за кво става дума.Още от старта мачкане и накрая побеждава по-добрия - в случая днес победи Уебър,а Фетел нямаше шанс със спуканата гума.А Ферари нямат конкурентноспособен автомобил,а вече и без подпирането от страна на ФИА,са си точно на място. ;)

Точно който си мисли, че Ферари изостават от Редбул и Макларън само заради някакво побутване е много заблуден! Особено Редбулите са толкова по-бързи в момента от Ферари, че не е истина! ;)



Честно казано ми се струва малко гнило това че Редбул могат да правят почти 1 секунда на Ферари и Макларън в квалификатсиите (все едно Тотнъм или Виляреал да водят с 10-15 точки на Челси и Барса).`
П.п. Фетел е облагодетелстван от Редбул и няма равенство в отбора им.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот brossy » 11 юли 2010 17:03

Lord_Dexter написа:Според мен, вече прекаляват от няколко състезания насам се прави така че Хамилтън да спечели и Ферари да са колкото може по-назад - някакви умопомръчителни наказания за Ферари нон стоп и някакви смехотворни за Хамилтън ( ако въобще го накажат понеже си прави каквото си иска от известно време насам).... според мен е тенденция вече, и как не ги е срам.... възмутен съм :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Няма не досегаеми.Ферари се мислеха за богове и ,че може да нарушават правилата.
ако Алонсо беше пуснал Кубица нямаше да го накажат.
Години на ред Ферари бяха лансирани и си правеха каквото си поискат.

Потребителски аватар
Club Foot
Мнения: 157
Регистриран на: 03 фев 2010 22:54
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Club Foot » 11 юли 2010 17:07

zlatan написа:а какво му костваше на Алонсо след като видя че изпреварването му спрямо Кубица е меко казано рисково защо не си му върна позицията,аааааааааааааааааааа.Не замесвай Хамилтън в подобни истории и ми кажи днес с какво му помогна,след като се вижда че редбулите са недостижими.Аре по реално,моля те.


Алонсо, както и Хамилтън са едни от най-агресивните пилоти във Ф1 като цяло. Ситуацията няма какво да я коментирам, но ми писна да гледам постоянни наказания за Фернандо или Фелипе. Ясно е, че тази година Ферари отново ще са безгласна буква, с оглед класирането в момента. Но тези глупости на ФИА разрушават така или иначе срутения покрив на форума 1 тази година. Далеч съм от мисълта, че на повечето им харесват тазгодишните промени в правилата.
Те се гордеят с 3 резултата от мачовете им с нас, тъй като сме съпътствани от слава през целият ни живот ..


Ние на този стадион сме родени,
и на този стадион ще умрем,
и дори и небето да падне
няма да ви предадем.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта