Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 12 юли 2010 00:18

delpi написа:
Модератор ЛокоПД написа:...

Май ти липсват годините,когато Ферари правеха каквото си искат и бяха подпирани от ФИА. И всичко това,за да става шампион Шумахер .Да не говорим за "отборната тактика" и за това,какво бяха принудени да търпят съотборниците на Пилето - да спират на метри от финала,за да го пускат,да му пъзят гърба /и гъза/.В колко състезания на Ферари им бяха спестени наказания ? И това беше години наред.Освен това,днес Ред Бул победиха ,а при тях няма такива филми - първи и втори пилот,всички виждаме за кво става дума.Още от старта мачкане и накрая побеждава по-добрия - в случая днес победи Уебър,а Фетел нямаше шанс със спуканата гума.А Ферари нямат конкурентноспособен автомобил,а вече и без подпирането от страна на ФИА,са си точно на място. ;)


Личи си колко болка си изпитвал през годините при всички победи на великия Шуми!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:lol: Гледам Ф1 доста време ,преди да се появи "Шуми".Намразих го,когато спечели първата си световна титла.Помниш ли как я спечели ? :mrgreen: Е,оттогава не го "дишам".Вярно,перфектен пилот,но като човек е пълен боклук.А за "ерата Шумахер във Ферари" да не говорим - всеки който гледа Ф1 е наясно.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот JackPackage » 12 юли 2010 00:45

Oziris написа:Тази тема ме кара да се смея просто :) Когато е имало защо винаги са наказвали Хамилтън ще дам за пример наказанието му на Спа 2008-а, когато изпревари Райконен на последния завой преди стартфинала, пусна го пред себе си и веднага пак го изпревари и след състезанието го наказаха и го пратиха назад в класирането и победител стана Маса. С какво е по-специален "великия" Алонсо, той какво като отиде във Ферари и си помисли, че всичко му е позволено? Днес ако беше влязъл веднага след обявяването на наказанието щеше да вземе точки, да не говорим ако не беше толкова нахален и да беше си пуснал Кубица да си върне позицията. Аз поне до този момент не съм виждал ненаказан за такова нещо състезател, така че свалете си червените очила и вижте истината вместо да плачете.


http://www.f1tube.net/video/f1-monza-2007-part-1-race
следи втория Макларън на шикана на втория завой ;)
И не, не беше наказан :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Дали не се прекалява с това побутване на Хамилтън...

Мнениеот Oziris » 14 юли 2010 10:58

Пилотът на Ферари Фернандо Алонсо е бил предупреден три пъти от съдиите на Гран при на Великобритания да пусне Роберт Кубица от Рено. Това заяви днес състезателният директор на ФИА Чарли Уайтинг. Двукратният световен шампион бе наказан с минаване през бокса заради минаване напряко през завоя при атаката си срещу Кубица. Въпреки че наказанието бе официално обявено девет обиколки след непозволената маневра, предупреждението от Уайтинг е било отправено на момента.

Правилата изискват в такъв случай Фернандо да пропусне пред себе си пилота, когото е изпреварил. Той обаче по-късно се оправда, че не е имал възможност да го направи, защото, когато от Ферари са му наредили да пропусне Роберт, Нандо вече е бил пред друг пилот, а полякът видимо е изостанал.

"Три пъти съобщих на Ферари, че Фернандо Алонсо трябва незабавно да пусне Роберт Кубица. Това се случи веднага след непозволената атака през тревата. По радиото ги посъветвах да го направят и най-вероятно няма да получат наказание от стюардите", заяви Уайтинг. "Те не ме послушаха и на третото ми обаждане ми заявиха, че Кубица вече бил много назад по трасето, за да го пуснат да си върне позицията. Това, което твърдят от Ферари, че стюардите са се забавили твърде дълго, не е вярно. За нас ситуацията беше ясна на момента - Алонсо спечели предимство, като мина напряко", завърши британецът.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта