Гран При на Канада, 19:00 часа

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот megan fox » 13 юни 2010 13:51

Макар и СП по футбол вече да започна нека не забравяме, че тече и сезона във Формула 1. ;)
Днес ще се проведе Гран При на Канада на пистата Жил Вилньов.

На свободните тренировки блеснаха пилотите на Макларън и Ред Бул - Хамилтън и Фетел.

За първи път от началото на сезон 2010 пилот на Ред Бул няма да стартира от пол позишън. Победител в квалификацията стана световният шампион от 2008 година Люис Хамилтън с неговия Макларън. Ред Бул все пак присъстват на първата стартова редица чрез Марк Уебър. Съотборникът на австралиеца - Себастиан Фетел пък се нареди трети. Четвърти е двукратният световен шампион Фернандо Алонсо с Ферари, докато неговият съотборник Фелипе Маса ще започне надпреварата седми. На трета стартова редица се наредиха Дженсън Бътън и Витантонио Лиуци. Другият пилот на Форс Индия Айдриан Сутил също се намира сред първите десет и неговата позиция е девета. Роберт Кубица остана осми, а топ 10 попълни Нико Розберг, който в днешния ден победи съотборника си Михаел Шумахер. Седемкратният световен шампион допусна грешка в последния си бърз тур във втората част и не подобри времето си, което му стигна за 13-тото място.

Гран При на Канада ще започне в 19:00 наше време. Какви са вашите очаквания за състезанието?

Аз лично очаквам нова победа на Хамилтън и Макларън! Трасето в Монреал се характеризира с дългите си прави и бавните шикани и обръщащи посоката на движение на 180 градуса завои, а всичко това дава голямо предимство на сребърните стрели пред червените бикове. ;) За писти като тази в Канада най-важният компонент е двигателя и неговата мощност, а публично известен факт е, че двигателите на Мерцедес са най-мощни.

Характерно за състезанието в Монреал е честата поява на кола за сигурсност - надявам се това да не окаже негативен ефект върху състезанието и най-вече да не бъде прецакан Хамилтън! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 13 юни 2010 14:01

Фен съм съм си на Шумахер.Все още не мога да разбера какво ства в тим като Мерцедес но очаквам да са там където трябва да са.На върха естествено.Миналата година доминираше Браун сега Ред Бул.....Нещо ми мирише на неква сапунка но и това ще свърши скоро.Така като умряха илюзийите ни за старт от Формула едно.
п.п. Надявам се Алонсо да спечели,а Шумахер да е на подиума.Поне за сега 1 място е все още мечта както за него така и за мен :)

Потребителски аватар
redrOck
Мнения: 4794
Регистриран на: 30 апр 2009 22:09
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот redrOck » 13 юни 2010 14:02

Надявам се да стане интересно състезание и Алонсо да спечели 8-) Форца Ферари! :twisted:

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот runnersa » 13 юни 2010 14:50

ibrahim_galatasaray написа:Фен съм съм си на Шумахер.Все още не мога да разбера какво ства в тим като Мерцедес но очаквам да са там където трябва да са.На върха естествено.Миналата година доминираше Браун сега Ред Бул.....Нещо ми мирише на неква сапунка но и това ще свърши скоро.Така като умряха илюзийите ни за старт от Формула едно.
п.п. Надявам се Алонсо да спечели,а Шумахер да е на подиума.Поне за сега 1 място е все още мечта както за него така и за мен :)

Колега сегашния Мерцедес е наследник на миналогодишния Браун забрави ли?

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 13 юни 2010 15:33

runnersa написа:
ibrahim_galatasaray написа:Фен съм съм си на Шумахер.Все още не мога да разбера какво ства в тим като Мерцедес но очаквам да са там където трябва да са.На върха естествено.Миналата година доминираше Браун сега Ред Бул.....Нещо ми мирише на неква сапунка но и това ще свърши скоро.Така като умряха илюзийите ни за старт от Формула едно.
п.п. Надявам се Алонсо да спечели,а Шумахер да е на подиума.Поне за сега 1 място е все още мечта както за него така и за мен :)

Колега сегашния Мерцедес е наследник на миналогодишния Браун забрави ли?

Не съм.Просто отказвам да го вярвам ;)

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 13 юни 2010 20:20

Страхотно състезание дотук ! Само нашите /Макларън/ да не направят някоя простотия :roll:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 13 юни 2010 20:38

Айде честита двойна победаааааа!!! Наздраве !
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот lewstherin » 13 юни 2010 21:07

Eто това се нарича състезание! Ето така трябва да са всички състезания, да няма скапани спънати писти, ако щат даже да вземат от канадския асфалт! А Шуми показа защо е номер 1 - слаба кола, страшно много обиколки с меките гуми, и огромен хъс за борба. Ето за това презареждане говореше той като се върна. Показа им как се водеха битки преди години, преди ФИА да наказва за най-малкото...

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот megan fox » 13 юни 2010 21:11

Супер състезание! Както очаквах Хамилтън победи, а за да бъде още по-приятно победата бе двойна, като това се явява трета двойна победа за сезона за Макларън :!: :twisted: :twisted: :twisted:
Британците увеличиха преднината си в класирането при конструкторите, а Хамилтън и Бътън вече са първи и втори при пилотите!

Не знам за другите, които са гледали състезанието, но аз бях много приятно изненадан, че нямаше тежки сблъсаци и като никога не се наложи да излиза кола за сигурност на пистата. - Така всичко се реши само от стратегията, качеството на колите и ест уменията на пилотите. :)

Да ни е честита заслужената двойна победа. ;)


П.П. За тези, които ги вълнува трети завърши Алонсо, пилотите на Ред Бул завършиха четвърти и пети.


Следващият старт е след 2 седмици, като Формулата се връща в Европа, а състезанието ще се проведе по улиците на Валенсия. Очаквам там Ред Бул отново да доминират, а Ферари да са далеч по-конкурентни, но нека изчакаме да видим какво ще стане. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гран При на Канада, 19:00 часа

Мнениеот Бижутера » 13 юни 2010 23:54

дайте цялото класиране, плийз... :oops:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта