Шумахер се завръща... с Мерцедес

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lord_VOODOO
Мнения: 107
Регистриран на: 30 ное 2009 16:29

Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот Lord_VOODOO » 12 дек 2009 20:44

Седемкратният световен шампион Михаел Шумахер е близо до договор с Мерцедес и ще кара за новия отбор през следващия сезон, предаде БТА, позовавайки се на авторитетния германски всекидневник "Билд".

Бившият пилот на Ферари ще се завърне във Формула 1 след оттеглянето си през 2006 година.

Отборът на Мерцедес обяви Нико Розберг за нов пилот на отбора, но за негов съотборник все още се водят преговори.

Според вестник "Билд" това ще бъде именно Шумахер, а договорът между двете страни се очаква да бъде подписан през следващата седмица.


http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2536335


Дано не е вярно, защото обичам Мерцедес, а този задник ми е възможно най-противният!
Но от друга страна ще се кефя на агонията на всички фенове на Ферари..., които са техни почитатели само заради Шумахер! :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
San-Jose
Мнения: 662
Регистриран на: 11 ное 2009 14:34
Контакти:

Re: Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот San-Jose » 12 дек 2009 20:49

Мерцедес няма нищо общо с Макларън освен двигателя, а общото е отбор на Рос Браун - Браун Джи Пи, който вече ще се казва Мерцедес-Браун, това е съвсем друг отбор, така че дано се върна най-великия във Формула1 и да мачка!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 12 дек 2009 20:52

Lord_VOODOO написа:
Седемкратният световен шампион Михаел Шумахер е близо до договор с Мерцедес и ще кара за новия отбор през следващия сезон, предаде БТА, позовавайки се на авторитетния германски всекидневник "Билд".

Бившият пилот на Ферари ще се завърне във Формула 1 след оттеглянето си през 2006 година.

Отборът на Мерцедес обяви Нико Розберг за нов пилот на отбора, но за негов съотборник все още се водят преговори.

Според вестник "Билд" това ще бъде именно Шумахер, а договорът между двете страни се очаква да бъде подписан през следващата седмица.


http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2536335


Дано не е вярно, защото обичам Мерцедес, а този задник ми е възможно най-противният!
Но от друга страна ще се кефя на агонията на всички фенове на Ферари..., които са техни почитатели само заради Шумахер! :twisted: :twisted:

Фен съм на Мерцедес,но ако това стане,ще ги заплюя завинаги.Всъщност,Лорде,работата не е сигурна."Пяли" са му за някаква много добра заплата,но не се знае още със сигурност.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот Messinho » 12 дек 2009 21:23

И да е истина съмнявам се много,но и да се осъществи,какво от това Шуми вече е религия.Той сам си призна,че е в много слаба форма и ако се върне ще е за 1 година.Незнам защо Бъкгарските медии си измислят.Мога да ви кажа,че ако Шуми се завърне няма да е много за дълго,защото лекарите на Шумахер са го посъветвали да не се завръща,напомням за болките мъ в гърба.Но ще е интересно как ще се вмести,дано Алонсо да си върне формата и да мачка
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот Бижутера » 12 дек 2009 22:32

ужассс...не вярвам, че Пилето може да се окаже такъв умопомрачителен предател...
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот lewstherin » 13 дек 2009 11:25

Вуду, аз съм фен на Ферари, но изобщо няма да съм в агония ако кара за друг отбор. Даже ще се развам че отново е на пистата. А ако се върне с друг отбор, това само ще потвърди слуховете че се пенсионира под натиск от Монтидземоло, а не по собствено желание. В такъв случай дано стане шампион отново, с Мерцедес. Дано и Райконен ако се завърне да стане шампион с друг отбор, щото тоя Монтидземоло последните години направи големи грешки като шеф, и си го заслужава.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Шумахер се завръща... с Мерцедес

Мнениеот Siegfried » 15 дек 2009 23:27

Какво мисля за завръщането на нахалния немец - вече споделих в моя тема , която е изкопирана - явно :lol: За мен Айртон Сена Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ И ЩЕ СИ ОСТАНЕ ТАКЪВ !!!
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта