F1 по TV7

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Бий_Чорбата
Мнения: 27
Регистриран на: 17 май 2009 08:35
Контакти:

Re: F1 по TV7

Мнениеот Бий_Чорбата » 26 юли 2009 18:32

Zenit-SPb написа:ТВ 7 наистина предава много по - добре Формула 1 от БТВ. Ако трябва да бъдем честни, БТВ са пълни аматьори в отразяването на което и да е спортно събитие. Просто са смешници. Не мога да разбера с какъв акъл шефовете на Ринг са взели Алекси Сокачев за продуцент на шампионската лига.... Това е пълно безумие. Таман се оттървахме от този простак и отново ни го натресоха да го гледаме....


Егати толкора се радвах че няма да го виждам и слушам Смукачев а сега пак !!!
Абе Ринг спите ли ?
Отворете си очите за такива бездарни комплексарчета !!!!!!!!!!

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: F1 по TV7

Мнениеот brossy » 26 юли 2009 18:51

Не съм съгласен 4е по ТВ 7 е по добре да се гледа Ф1.И.Тен4ев е най-на4етеният журналист в БГ по отношение на Ф1 затова мисля 4е БТВ превъзхожда тв 7.Пускам по време на рекламите ТВ7 и не съм много о4арован от коментара.

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: F1 по TV7

Мнениеот Federer91 » 26 юли 2009 21:14

На мен днеска специално ми беше доста интересна формулата и коментара на човека от ТV7 си беше добре.На някои може да не им харесва щот коментира сам а не като в BTV двама.Аз съм си на мнение,че от BTV не могат да отразяват добре спорт и затова винаги предпочитам други телевизии които предават същото събитие.

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: F1 по TV7

Мнениеот Бижутера » 26 юли 2009 21:30

Истината е,че коментаторите от ТВ7 не могат и на 1% да стигнат класата на тези от БТВ.Това и накланя везните изцяло към предаването на битиви ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: F1 по TV7

Мнениеот lewstherin » 27 юли 2009 12:25

От началото на сезона гледам по ТВ7-по добра картина, по-вече коментари, репортер на пистата, по силен звук от пистата, НЯМА РЕКЛАМИ.
Единственото което ме дразни е коментатора, който прави досдта нелепи грешки, като например редовно е последния разбрал за статегията на отборите, дори когато е очевидна.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта