Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
xxxx
Мнения: 147
Регистриран на: 25 окт 2008 17:50
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот xxxx » 13 мар 2015 22:37

gzagorov написа:Имам чувството, че ако по Диема Спорт пуснат освен А група, Висшата Лига, NBA, Формула 1, още и Примера Дивисион, Бундеслигата, Калчото, Ередивизие, NHL, NFL, Световното по футбол, Олимпийските игри (Летни и Зимни), NASCAR, WRC, Дакар, Льо Ман, турнирите от Големия шлем, ММА, Волейбол, Австралийски футбол, Бокс, Бейзбол, Голф, Снукър и Водна топка; и за всичкото поискат абонамент 5 стотинки, повечето потребители ще мрънкат, че точно тези състезания не са им интересни. А и ще се окаже, че има линкове в интернет. :mrgreen:
Не ,повечето потребители мрънкат защото като мен имат обикновенни телевизори и освен тези 4 лв. трябва да дадем още 40 ,ама тука нали уж е пълно с ''богаташчета'' или по скоро скрити рекалмистчета на платения канал :roll:

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот gzagorov » 13 мар 2015 22:52

xxxx написа:
gzagorov написа:Имам чувството, че ако по Диема Спорт пуснат освен А група, Висшата Лига, NBA, Формула 1, още и Примера Дивисион, Бундеслигата, Калчото, Ередивизие, NHL, NFL, Световното по футбол, Олимпийските игри (Летни и Зимни), NASCAR, WRC, Дакар, Льо Ман, турнирите от Големия шлем, ММА, Волейбол, Австралийски футбол, Бокс, Бейзбол, Голф, Снукър и Водна топка; и за всичкото поискат абонамент 5 стотинки, повечето потребители ще мрънкат, че точно тези състезания не са им интересни. А и ще се окаже, че има линкове в интернет. :mrgreen:
Не ,повечето потребители мрънкат защото като мен имат обикновенни телевизори и освен тези 4 лв. трябва да дадем още 40 ,ама тука нали уж е пълно с ''богаташчета'' или по скоро скрити рекалмистчета на платения канал :roll:

Аз нямам и телевизор, но да си ме видял да мрънкам.
Това е една от най-дразнещите за мен черти на съвременния българин. Обикновено влизам в някоя тема, за да науча някоя новина, дори клюка, ако щеш. Обаче по-често се оказва, че все някой не е доволен от нещо, не дава никакви решения и идеи, но за сметка на това пък знае всеки с какво се занимава, кой е "богаташче" и кой "рекалмистче". Не знам какъв е този мой мазохизъм...
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот SAMP » 13 мар 2015 23:01

xxxx написа:
gzagorov написа:Имам чувството, че ако по Диема Спорт пуснат освен А група, Висшата Лига, NBA, Формула 1, още и Примера Дивисион, Бундеслигата, Калчото, Ередивизие, NHL, NFL, Световното по футбол, Олимпийските игри (Летни и Зимни), NASCAR, WRC, Дакар, Льо Ман, турнирите от Големия шлем, ММА, Волейбол, Австралийски футбол, Бокс, Бейзбол, Голф, Снукър и Водна топка; и за всичкото поискат абонамент 5 стотинки, повечето потребители ще мрънкат, че точно тези състезания не са им интересни. А и ще се окаже, че има линкове в интернет. :mrgreen:
Не ,повечето потребители мрънкат защото като мен имат обикновенни телевизори и освен тези 4 лв. трябва да дадем още 40 ,ама тука нали уж е пълно с ''богаташчета'' или по скоро скрити рекалмистчета на платения канал :roll:



40 лева за какво?
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

Потребителски аватар
xxxx
Мнения: 147
Регистриран на: 25 окт 2008 17:50
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот xxxx » 13 мар 2015 23:03

gzagorov написа:
xxxx написа:
gzagorov написа:Имам чувството, че ако по Диема Спорт пуснат освен А група, Висшата Лига, NBA, Формула 1, още и Примера Дивисион, Бундеслигата, Калчото, Ередивизие, NHL, NFL, Световното по футбол, Олимпийските игри (Летни и Зимни), NASCAR, WRC, Дакар, Льо Ман, турнирите от Големия шлем, ММА, Волейбол, Австралийски футбол, Бокс, Бейзбол, Голф, Снукър и Водна топка; и за всичкото поискат абонамент 5 стотинки, повечето потребители ще мрънкат, че точно тези състезания не са им интересни. А и ще се окаже, че има линкове в интернет. :mrgreen:
Не ,повечето потребители мрънкат защото като мен имат обикновенни телевизори и освен тези 4 лв. трябва да дадем още 40 ,ама тука нали уж е пълно с ''богаташчета'' или по скоро скрити рекалмистчета на платения канал :roll:

Аз нямам и телевизор, но да си ме видял да мрънкам.
Това е една от най-дразнещите за мен черти на съвременния българин. Обикновено влизам в някоя тема, за да науча някоя новина, дори клюка, ако щеш. Обаче по-често се оказва, че все някой не е доволен от нещо, не дава никакви решения и идеи, но за сметка на това пък знае всеки с какво се занимава, кой е "богаташче" и кой "рекалмистче". Не знам какъв е този мой мазохизъм...
Според теб ,но честно качеството заслужава ли си парите стадиотни като стадиони терен като терен играчи като играчи ли са ,ако го има всичко това всеки ще си плаща ,но защо трябваше да го правят HD -вариант а не обикновенно за да може всеки който иска да гледа ,а не да ни натоварват допълнително с приемници и глупости .

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот iliev72 » 13 мар 2015 23:05

Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Балкански Орел » 13 мар 2015 23:10

iliev72 написа:Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !


Балъка си е балък, колкото и евтин да е номера.
[center]Levski & Lazio[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sunscres92 » 13 мар 2015 23:14

iliev72 написа:Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !


Или представи си, искат да видят какъв ще е рейтингът на Ф1, интересно как това, че са купили прави за състезание от Ф1, те е отказало от Диема Ехтра. Въобще гледаш ли какво пишеш.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот iliev72 » 13 мар 2015 23:27

sunscres92 написа:
iliev72 написа:Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !


Или представи си, искат да видят какъв ще е рейтингът на Ф1, интересно как това, че са купили прави за състезание от Ф1, те е отказало от Диема Ехтра. Въобще гледаш ли какво пишеш.

Евтин номер ! Но това трудно може да го проумее някой който е фен на Азис ;) Няма по скапана медия от Нова !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sunscres92 » 13 мар 2015 23:32

iliev72 написа:
sunscres92 написа:
iliev72 написа:Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !


Или представи си, искат да видят какъв ще е рейтингът на Ф1, интересно как това, че са купили прави за състезание от Ф1, те е отказало от Диема Ехтра. Въобще гледаш ли какво пишеш.

Евтин номер ! Но това трудно може да го проумее някой който е фен на Азис ;) Няма по скапана медия от Нова !


Нямам идея, кой е фен на Азис, вероятно си ти - защото аз определено не съм. Продължаваш да пишеш, без въобще да мислиш, какъв евтин номер - при положение, че искат да видят каква ще е аудиторията на Ф1 и ако ги удолетворява да закупят целият сезон, вместо да се "набутат" при евентуален слаб зрителски интерес. Но ти разбира се, като твоят любимец ТРЕНЕРА, си пишете едни и същи глупости, без дори да се замислите.

Също така констатациите за Нова, за огромна радост, не си човекът който може да ги прави :)

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот gzagorov » 13 мар 2015 23:35

xxxx написа:Според теб ,но честно качеството заслужава ли си парите стадиотни като стадиони терен като терен играчи като играчи ли са

Не!
Но всеки си решава сам и според ситуацията. Аз например, миналия месец платих за Gong Play, за март още не съм решил дали да подновя, като изтече срока. Ако преценя, просто няма да дам парите. Но да си призная, не е неприятно да знаеш, че имаш осигурен официален стрийм, вместо с часове да се ровиш из сайтове, реклами, вируси, за да откриеш такъв, който ту го пускат, ту го спират.
Иначе, то според качеството на продукта футбол не си заслужава и да ходиш по стадионите, но все пак се искат пари за билети и има такива, които ги дават. И това е напълно нормално. Не може да искаме всичко да ни е безплатно, колкото и приятно да ни е. Това ме издразни, не твоят коментар.

Ето, един над мен уж се колебаел за Диема Екстра (поне това се разбира от думите му), обаче това, че ще излъчват Ф1 и понеже българския коментар не му харесвал, го отказал окончателно. Т.е. без Ф1 може и да се абонира, ама като има Ф1 се отказва. Няк'ва криворазбрана гордост ли е това, не знам. Иначе голям специалист и психолог, щом разбира от номерата на Нова. И на всичкото отгоре дава определения за хора, които не познава. Интересно аз на кой ли съм фен. Виж го, за това говоря.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта