Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот iliev72 » 13 мар 2015 23:39

sunscres92 написа:
iliev72 написа:
sunscres92 написа:
iliev72 написа:Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !


Или представи си, искат да видят какъв ще е рейтингът на Ф1, интересно как това, че са купили прави за състезание от Ф1, те е отказало от Диема Ехтра. Въобще гледаш ли какво пишеш.

Евтин номер ! Но това трудно може да го проумее някой който е фен на Азис ;) Няма по скапана медия от Нова !


Нямам идея, кой е фен на Азис, вероятно си ти - защото аз определено не съм. Продължаваш да пишеш, без въобще да мислиш, какъв евтин номер - при положение, че искат да видят каква ще е аудиторията на Ф1 и ако ги удолетворява да закупят целият сезон, вместо да се "набутат" при евентуален слаб зрителски интерес. Но ти разбира се, като твоят любимец ТРЕНЕРА, си пишете едни и същи глупости, без дори да се замислите.

Също така констатациите за Нова, за огромна радост, не си човекът който може да ги прави :)

Да не би аз да пуснах темичката за " като две капки ... " и се възхищавах на изпълнението на Васко Педераста а ?!
Влез във форума на Булсат и много бързо ще разбереш каква е аудиторията на Ф1 в България.Да не говоря , че този смешник Виденов разбира от Формула 1 колко аз разбирам от космонавтика.
Формула 1 и слаб зрителски интерес :lol: :lol: :lol: Тези две неща няма как да ги има в едно изречение.И май много ви дразни , че с тренера имаме близки виждания и нямам как да ви огрее това което на вас ви се иска а ?!
Свикнете с идея , че сте много далеч от спорта и в частност от футбола.За Формула 1 въобще и не искам да говоря.
gzagorov само ще ти кажа , че за изтичането на договора на булсат за формула 1 се знае от края на миналата година и те досега сключваха договор не за едно състезание , а за сезон без да си правят тънки сметки.
За разлика от повечето тук познавам Атанас Марков и до преди един ден никоя БГ ТВ няма договор дори за едно състезание от този сезон.И сега изведнъж имаме за едно състезание.Явно балъци са малко които хванаха с ВЛ и А група и трябват още.И мога да ти кажа , че на SkySport F1 има денонощем стрийм който не прекъсва.А за коментаторите и гостите в този канал няма смисъл дори да споменавам.Доказани имена в спортна журналистика и то пряко свързани с моторните спортове и в частност с Формула 1.
Последна промяна от iliev72 на 13 мар 2015 23:46, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sunscres92 » 13 мар 2015 23:45

Възхищавам се на твоите ФЕНОМЕНАЛНИ знания около спорта, даже се чудя как вече не са ви взели във SKy Sport и дори имам възможността да комуникирам с такъв известен специалист като теб.

Не знаех, че когато съм казал, че съм харесал изпълнение на който и да е изпълнител в шоу за имитации - че съм му фен, но ти си специалиста все пак.

Така, значи Формула 1 е интересна и много хора я гледат и гадните собственици на НОВА са закупили правата и я предават в HD формат. Наистина са ужасни!

И последно, какво значение има, че съм написал темата за "Като 2 капки Вода". Въобще пишеш едни безсмислици и ги представяш като факти.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот iliev72 » 13 мар 2015 23:50

sunscres92 написа:Възхищавам се на твоите ФЕНОМЕНАЛНИ знания около спорта, даже се чудя как вече не са ви взели във SKy Sport и дори имам възможността да комуникирам с такъв известен специалист като теб.

Не знаех, че когато съм казал, че съм харесал изпълнение на който и да е изпълнител в шоу за имитации - че съм му фен, но ти си специалиста все пак.

Така, значи Формула 1 е интересна и много хора я гледат и гадните собственици на НОВА са закупили правата и я предават в HD формат. Наистина са ужасни!

И последно, какво значение има, че съм написал темата за "Като 2 капки Вода". Въобще пишеш едни безсмислици и ги представяш като факти.

Ти прочетели какво написах.1 състезание.Ако им пука за БГ фенове още преди месец щяха да са купили правата за целият сезон.
А това си е изнудване да се абонираш за месец след като не им мина номера с ВЛ и А група.И ако тези които са се излъгали не са достатъчно - 1 състезание и стига толкоз.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот metodito » 13 мар 2015 23:53

Ако щат БНТ да дават по Дебела Екстра, и Hustler да пуснат. Ще източат малко пари, ще умре мафиота де е зад тях, и другата година пак ще се чудите кво стана! За "Дарик" и Радосвет няма проблем. Те отдавна не са това, което... искаха да са. Кофти ми е за "Гонг", че като медия просто заминаха отдавна. И Пеевски да им беше шеф, щяха да му лижат краката, барабар с Томето напред. Жалко... Аз им предлагам да въведат платена регистрация за този форум също. ТЪПАЦИ! :evil:

И между другото, както каза един форумец, тука има некви платени пропагандатори. Халал да им е. Ще си остана по тв-то да следя ЛЕ и ШЛ, ма и лев няма да дам на тея.
Последна промяна от metodito на 13 мар 2015 23:58, променено общо 1 път.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sunscres92 » 13 мар 2015 23:57

И къде го видя това изнудване :) :) ? ? ? ? Ти откъде знаеш, че са закупили само този старт - заповядай http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/13/2491448_diema_sport_shte_izluchva_i_formula_1/ прочети добре.

Кой се е излъгал, ти не можеш да кажеш. Някои хора искат да гледат А група/ВЛ с добро качество и български коментар, за което са преценили и че канала си заслужава, нямам идея какви излъгани хора те гонят.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот gzagorov » 14 мар 2015 00:05

sunscres92 написа:И къде го видя това изнудване :) :) ? ? ? ? Ти откъде знаеш, че са закупили само този старт - заповядай http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/13/2491448_diema_sport_shte_izluchva_i_formula_1/ прочети добре.

Кой се е излъгал, ти не можеш да кажеш. Някои хора искат да гледат А група/ВЛ с добро качество и български коментар, за което са преценили и че канала си заслужава, нямам идея какви излъгани хора те гонят.

Не му разваляй кефа, бе, той толкова се зарадва, че е хванал грандиозната измама на Нова. Също и платените пропагандатори разнищи. Мисля, че сега ще посветят крими сериал на него и Хорейшио бая се е притеснил, че му изстива мястото.
Колкото специалисти по конспирациите се навъдиха в този форум, няма толкова криминални сериали за всички тях.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот BadBoy » 14 мар 2015 00:18

iliev72 написа:Едно състезание ! Нищо повече ! Евтин трик за още балъци !
HDTV. Currently Australian GP only

Поне за мен по-калпав коментатор от Виденов няма в Диема !Ще си карам на стрийм от SkySports F1 ! Това окончателно ме отказа от Diema Extra !

Защо реши, че Виденов ще е коментатор?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Неутрален » 14 мар 2015 00:38

sin_fen написа:
Неутрален написа:
Долно уйно написа:Очаквано, а от лятото и La Liga ;)
време е да бъдат спрени задкулисните игри дадено събитие да се затваря само в ефира на един оператор, а на другите да се предлага при други условия.

Стенли по Gong Play ще се излъчва ли?


Съгласен съм напълно, само едно нещо ще допълня, дали пък не е по-добре да си гледаме формулата по някой чужд канал, например немски където предаването започва два часа преди старта, където ще слушаме компетентни коментари или ще плащаме за да ни пускат картина 1 минута преди старта и през другото време ще слушаме само за гуми и сцепление ? Както и с тениса на пример, гледаме с шурея турнир от големия шлем, там няма и минута реклама, даже дават как в почивката им наплитат ракетите, а тук още съдията не е извикал аут, хоп реклами. Нямам нищо против плащането за дадена услуга, стига да е качествена. Само да не стане като с мачовете от родната жалка А група. Иначе ще стискаме палци на кончетата да се завърнат там където им е мястото, на върха !


Тук не мога да бъда съгласен с теб. Преди 2 год. гледах формулата по RTL и понеже не знам немски ми беше адски неразбираща. Когато някъде стане нещо гледах като идиот и чакам повторение или по-късно разбирам какво е станало. Май ще трябва да им платя на тия хора. Искам, не искам ще трябва. А и по RTL имаше реклами и даваха умалена картина в долния десен ъгъл.


Съгласен съм относно езика, но за мен не представлява проблем и затова предпочитам да разбера повече информация освен това което го пише на сайта на ф1 и на някои от отборите. Всичко е въпрос на гледна точка, важно е зрителя да е доволен и да има добро качество щом се искат някакви средства, без значение дали става върпс за 1 стотинка или за 10 лева.
П.п. Тези ми направиха супер услуга като направиха мачовете от А група платени, сега въобще няма да се дразня да гледам мъката БГ футбол. Има мачове които си заслужават и по добре на стадиона на живо ,него пред ТВ. Все пък за 4-5 мача в годината, струва си да се ходи на стадиона.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Кашчей » 14 мар 2015 01:25

Да го духат и Диема спорт, и гонг плей!
Стенли, ти знаеш отлично защо, след като като админ на форума, 7 години не промени тиквоните, а и много други опции! лесно беше да се оправдаваш тогава..а сега също ли ще се оправдаваш?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Кашчей » 14 мар 2015 01:49

И да питам нещо Стенли:
-Стенли, нали е забранена рекламата на други сайтове във форума на ГОНГ?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта