Михаел Шумахер в критично състояние

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот iliyan » 03 яну 2014 00:50

BadBoy написа:
iliyan написа:
BadBoy написа:Как реши, че съм фен на Шумахер само ти си знаеш :lol:
Какво искаш да кажеш с катастрофаджия не зная, но животът извън пистата няма нищо общо с нея.
И да, определено си интригант щом подскачаш, като ужилен не само по тази тема.

Да обясня ! 2 от титлите Пилето ги печели след като в последното състезание блъска преки конкуренти за титлата след като знае , че няма как да ги победи на писта !
Въобще не ми пука да ли си фен на катастрофаджията.След като го защитаваш явно си му фен !

Какво общо има Ф1 с това, което се случи, а именно злополука по време на почивка?
Съжалявам не знаех, че да пожелаеш на някой здраве те прави негов фен.

Не знам на кой какво си пожелавал , но мен без да ме познаваш ти ме нарече интригант !
Щом в темата за Пилето аз съм интригант ! Явно ти си му заклет фен !
Внимавай с квалификации на хора които дори не познаваш !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот BadBoy » 03 яну 2014 00:54

Отдавна те чета във форума за да си изградя мнение за теб, така че тази тема е поредната капка в чашата.
Така и не ни обясни на нас непросветените, какво общо има състезание от Ф1 със злополука по време на почивка.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот Reckless » 03 яну 2014 00:56

Levskar_90 написа:Дано се оправи човека, но закакво постоянно го раздухвате.

Когато Гого от Тоника се разболя нямаше една тема, а за чужденците които не им дреме за вас, бълвате теми...

Не знаех, че на Гого му дреме за нас !

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот iliyan » 03 яну 2014 01:01

BadBoy написа:Отдавна те чета във форума за да си изградя мнение за теб, така че тази тема е поредната капка в чашата.
Така и не ни обясни на нас непросветените, какво общо има състезание от Ф1 със злополука по време на почивка.

Ми чети си ;) Но явно и четенето не ти се отдава ;) Ако не си разбрал за едни Пилето е шампиона , а за други е катастрофаджията !
И вземи намери някой да те научи да четеш между редовете щото явно въобще не те и се отдава ;)
Един съвет - преди да се запознаеш с някой лично не давай квалификации за да не те сполетят и теб такива квалификации !
И аз те чета , но това не значи , че си идиот/гений/смотаняк/разбирач или нещо друго ! Направи си извода от това - ако можеш да правиш изводи де ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот donDiego » 03 яну 2014 01:04

Днес Шумахер навършва 45 години, да му пожелаем успех в борбата му за живота и да престанем със сълзливите теми :idea:
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот BadBoy » 03 яну 2014 01:07

Разтягането на локуми не може да заличи глупост, която е изречена, така и не ни каза на нас непросветените, какво общо има състезание от Ф1 със злополука по време на почивка.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот Reckless » 03 яну 2014 01:09

iliyan написа:Един съвет - преди да се запознаеш с някой лично не давай квалификации за да не те сполетят и теб такива квалификации !

О, ти се познаваш лично с Шумахер ли ?

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот donDiego » 03 яну 2014 01:19

BadBoy написа:Разтягането на локуми не може да заличи глупост, която е изречена, така и не ни каза на нас непросветените, какво общо има състезание от Ф1 със злополука по време на почивка.

На този коментар аз ли трябва да отговоря :roll: . Ето четете http://www.nytimes.com/2014/01/01/sport ... urope&_r=0. Описано е много добре какви са нараняванията, както и каква са я свършили докторите..какво повече да коментираме.
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот iliyan » 03 яну 2014 01:39

Reckless написа:
iliyan написа:Един съвет - преди да се запознаеш с някой лично не давай квалификации за да не те сполетят и теб такива квалификации !

О, ти се познаваш лично с Шумахер ли ?

По делата ще ги познаеш ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Михаел Шумахер в критично състояние

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 яну 2014 01:55

Абе къде го обърнахте на спор мамил ли бил, груб ли бил, ала бала..
Мен даже не ме интересува, че е най-успелия във Формула 1; тоя спорт не го гледам, а когато го гледах навремето бях за Хакинен (не че много и разбирам де). Не ме грее даже и че е състезател или легенда или еди кво си.

Друго е от значение.. поне за мен. Бих стискал палци на почти всеки в неговата ситуация (с адски малко изключения). Световна легенда, съседа или непознат от Джакарта все едно, по принцип човек не заслужава да угасне по подобен начин и мисля е редно поне палци да стискаме при подобни инциденти. Не защото някой е ЛЕГЕНДА а от .. човечност 1 вид.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта