Михаел Шумахер в критично състояние

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот dreben23 » 03 яну 2014 02:58

Никога не съм го харесвал Шуми като пилот, но дано да се оправи момчето.
Все още си мисля, че пречукаха Сена, за да може той да си проправи път към успехите във формула 1 :cry: , но това е друга неприятна тема на разговор. :cry:
Дано се оправи човека, все пак е оставил огромна следа в автомобилния спорт и подобен нелеп край ще е много тъжен за всички! С тия работи не бива шеги... :(
Ските са много по-опасен спорт от автомобилизма като че ли и паданията са неизбежни, много често и фатални, че няма какво да те предпази освен една каска, но пък е много красив спорт. :)
Колкото и добър скиор да е човек, все ще паднеш със ските. :cry:
Долу горе ги разбирам тези, които твърдят, че трябва да се обръща внимание повече на несгодите на нашите си личности, но пичове, първо трябва да сме хора. Какво значение има, че не е българин и той е човешко същество?
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
goalkeeper
Мнения: 502
Регистриран на: 24 мар 2008 21:50
Skype: dockyy
Местоположение: София
Контакти:

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот goalkeeper » 03 яну 2014 05:35

dreben23 написа:...
Все още си мисля, че пречукаха Сена, за да може той да си проправи път към успехите във формула 1 :cry: , но това е друга неприятна тема на разговор. :cry:
...

Едва ли някой дистанционно му е счупил кормилната уредба точно на този завой. Просто като забраниха активното окачване, болида на Williams беше изключително непредвидим в началото на сезон 1994. На моменти предницата е поднасяла, в други моменти задницата - общо взето трудно управляем. И явно удължаването на кормилната рейка преди състезанието се е счупило и това е довело до инцидента. Иначе теории на конспирацията колкото искаш има.
Друг е въпроса до колко честно /съгласно правилата/ Бриаторе с Шумахер спечелиха двете титли с Бенетон.

Пожелавам му бързо оздравяване, защото е много нелепо човек да си отиде по този начин... :(
Изображение

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот iliyan » 03 яну 2014 10:30

goalkeeper написа:
dreben23 написа:...
Все още си мисля, че пречукаха Сена, за да може той да си проправи път към успехите във формула 1 :cry: , но това е друга неприятна тема на разговор. :cry:
...

Едва ли някой дистанционно му е счупил кормилната уредба точно на този завой. Просто като забраниха активното окачване, болида на Williams беше изключително непредвидим в началото на сезон 1994. На моменти предницата е поднасяла, в други моменти задницата - общо взето трудно управляем. И явно удължаването на кормилната рейка преди състезанието се е счупило и това е довело до инцидента. Иначе теории на конспирацията колкото искаш има.
Друг е въпроса до колко честно /съгласно правилата/ Бриаторе с Шумахер спечелиха двете титли с Бенетон.
Пожелавам му бързо оздравяване, защото е много нелепо човек да си отиде по този начин... :(

И аз съм съгласен с теб относно Сена , Уилямс , Бреаторе , Бенетон и Шумахер.Едва ли някога Сър Франк ще каже какво точно е причината , но едва ли някой е искал да пречука Сена.
Сена точно в този момент беше изключително популярен и едва ли някой би си направил труда да го убие и то на пистата.
По какъвто и било начин да си отиде човек е нелепо.Това мълчание от страна на докторите не е добре !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Михаел Шумахер в критично състояние

Мнениеот Der Führer » 03 яну 2014 11:07

Siegfried написа:Не разбирам що за хора сте?!?!?

И двамата са големи, но най-великият пилот във Формулата за мен е Аертон Сена. Не само защото бе безупречен пилот, но и защото веднъж си спря болида, за да помогне на изпаднал в беда колега, който беше излетял от пистата и болидът му се бе запалил (не се сещам за името му, за съжаление). Това е постъпка на истински шампион. Шумахер, за мен лично си е бил грубиянин, през 90те особено, като от него веднъж си пати и самият Сена.

Но да оставим тези различия настрана - нека подкрепим Шумахер, защото тези 7 титли и 91 победи не са му дадени даром! Бъдете истински фенове и подкрепете Шуми! Аз съм заклет фен на Райконен, но легендите трябва да се уважават :!:

Просто се дразня от подобни дебили , които под всяка тема за Михаел , започват да говорят за ВЕЛИКИЯ Сена ... Да Сена беше велик пилот , лека му пръст . Шумахер също . Както и Хакинен , Хил , Прост , Менсъл ... всеки един пилот печелил титлата във Ф1 може да се нарече велик . Да сравняваш двама пилота , от различни епохи си е дебилизъм ... аз не бих се наел да твърдя , че примерно Фанджо и Аскари не са били по-добри от Сена и Шумахер .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Михаел Шумахер в критично състояние

Мнениеот Der Führer » 03 яну 2014 11:08

Днес Шумахер навършва 45 години ... Нека 46-я го празнува със семейството си на избрано от него място , в добро здраве
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Михаел Шумахер в критично състояние

Мнениеот iliyan » 03 яну 2014 11:31

Der Führer написа:Просто се дразня от подобни дебили , които под всяка тема за Михаел , започват да говорят за ВЕЛИКИЯ Сена ... Да Сена беше велик пилот , лека му пръст . Шумахер също . Както и Хакинен , Хил , Прост , Менсъл ... всеки един пилот печелил титлата във Ф1 може да се нарече велик . Да сравняваш двама пилота , от различни епохи си е дебилизъм ... аз не бих се наел да твърдя , че примерно Фанджо и Аскари не са били по-добри от Сена и Шумахер .

Различни епохи има в мозъка ти ! Различни епохи са Лауда и Пилето ! И ти пишеш за да не заспиш ! Като са от различни епохи защо са се състезавали заедно 1,5 сезона а ?! Аман от кьоръфци като теб !!!
Я ме светни защо след като новобранеца Шумахер удари шампиона Сена имаше снимка в която Сена му обясняваше какво и къде е сбъркал а ?! Различни епохи :lol: :lol: :lol:
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот rumbata » 03 яну 2014 11:36

iliyan написа:Да обясня ! 2 от титлите Пилето ги печели след като в последното състезание блъска преки конкуренти за титлата след като знае , че няма как да ги победи на писта !

И аз не съм фен на Шумахер, но никога не съм си позволявал да изопачавам фактите в негова вреда!!!
Пожелавам му да се оправи, независимо дали ще бъде след седмица, месец или година.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот Der Führer » 03 яну 2014 11:44

rumbata написа:
iliyan написа:Да обясня ! 2 от титлите Пилето ги печели след като в последното състезание блъска преки конкуренти за титлата след като знае , че няма как да ги победи на писта !

И аз не съм фен на Шумахер, но никога не съм си позволявал да изопачавам фактите в негова вреда!!!
Пожелавам му да се оправи, независимо дали ще бъде след седмица, месец или година.

Остави го ... той дори не е фен на Сена , той антифен . Иначе щеше да знае , че Сена е вършил същите неща в които обвинява Шумахер ... което не пречи и двамата да са велики пилоти .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Интерфакс:Шумахер може да не излезе от комата?

Мнениеот iliyan » 03 яну 2014 11:47

тук
Нали можеш да четеш а ?! Виж как спечелил първата си титла ! Аман от коне с капаците като теб !
Der Führer написа:Остави го ... той дори не е фен на Сена , той антифен . Иначе щеше да знае , че Сена е вършил същите неща в които обвинява Шумахер ... което не пречи и двамата да са велики пилоти .

Отворко , ти като си фен на Формула 1 защо не те видях на прожекция на филма Senna организиран в Mall of Sofia от F1Racing България а ?!
Ти въобще знаеш ли , че този филм съществува а ?!
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Михаел Шумахер в критично състояние

Мнениеот MCMXIII » 03 яну 2014 12:18

Честит рожден ден на Шуми! Успех в битката му за живот!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта