Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот sandi74 » 25 ное 2012 20:58

Себастиан Фетел е за трети пореден път световен шампион във формула 1.В последното състезание за сезона в Бразилия Фетел остана 6-и а основния му конкурент Алонсо завърши на 2-ро място.По този начин Фетел събра 281 точки срещу 278 на Алонсо и стана за трети пореден път световен шампион.Честито на новия стар шампион Фетел.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот Rofles » 25 ное 2012 21:02

Въпреки, че съм си за Ферари, няма как да не поздравя РБ и Фетел, а и най-вече Нюи. Честито :)
Изображение[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот ros » 25 ное 2012 21:32

Току що прочетох че Фетел е изпреварил Кобаяши при жълти флагове, нещо абсолютно забранено от правилника и няма да е изненада да го накажат с 20 сек... Ще видим. Иначе - браво на Фетел
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Jamala
Мнения: 358
Регистриран на: 28 юли 2009 23:09
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот Jamala » 25 ное 2012 21:36

ros написа:Току що прочетох че Фетел е изпреварил Кобаяши при жълти флагове, нещо абсолютно забранено от правилника и няма да е изненада да го накажат с 20 сек... Ще видим. Иначе - браво на Фетел


Не е изпреварвал на жълти флагове,а това са сигнализация на пистата за идващият дъжд(или нещо такова).Това го казаха коментаторитр на състезанието.Иначе честито на Фетел

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот ros » 25 ное 2012 21:38

Jamala написа:
ros написа:Току що прочетох че Фетел е изпреварил Кобаяши при жълти флагове, нещо абсолютно забранено от правилника и няма да е изненада да го накажат с 20 сек... Ще видим. Иначе - браво на Фетел


Не е изпреварвал на жълти флагове,а това са сигнализация на пистата за идващият дъжд(или нещо такова).Това го казаха коментаторитр на състезанието.Иначе честито на Фетел


Минути след драматичния финал на Формула 1 в Бразилия стана ясно, че новият-стар шампион Себастиан Фетел е изпреварил против правилата Камуи Кобаяши в Гран при на Бразилия. Двамата се бориха дълго за позиция в дъждовния трилър край Сао Пауло. Телевизия “Sky Sports” направи детайлен анализ на ситуацията и след серия от повторения и коментари стана ясно, че Фетел е изпреварил японецът при жълти флагове на последните завои. Както е известно, това е напълно забранено според правилата.

След маневрата Кобаяши влиза в бокса, а Фетел продължава по пистата. До този момент няма протест от Ферари или друг отбор за евентуално 20 секундно наказание на Фетел. Под дъжда и ниската видимост се виждат как жълтите светлини светят постоянно, а има и развяти жълти флагове. Между общо 4-5 жълти светлини поставени по оградите около завоите има и една зелена, но Фетел прави изпреварването след жълта светлина.

Съдиите на ФИА не разглеждат ситуацията и заради многото други инциденти и катастрофи на “Интерлагос”. Според “Sky Sports”, Фетел е сигурен за шестото си място, след като няма и протест дори от страна на тима на Заубер за който кара Кобаяши.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот Жоржиньо » 25 ное 2012 22:03

Нормално за немския боклук!!!Алонсо заслужаваше много повече титлата !

CSKA Sofia 1948
Мнения: 427
Регистриран на: 01 авг 2012 15:49
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот CSKA Sofia 1948 » 25 ное 2012 22:09

Фетел тръгва по-следите на М.Шумахер, нечестно спечелени титли...По-смешен е и от Шумахер.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот doktora25 » 25 ное 2012 22:16

Не гледам Ф1, ама винаги се радвам когато германците печелят ;) :mrgreen:
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
pepo
Мнения: 349
Регистриран на: 04 авг 2008 23:27
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот pepo » 25 ное 2012 22:18

Жоржиньо написа:Нормално за немския боклук!!!Алонсо заслужаваше много повече титлата !

Явно гледате някакви други съзтезания,а тука само си пишете :roll: :roll: :roll:
Никой не може да спре Лавината!Лавината спира само когато сама реши!

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот Жоржиньо » 25 ное 2012 22:27

pepo написа:
Жоржиньо написа:Нормално за немския боклук!!!Алонсо заслужаваше много повече титлата !

Явно гледате някакви други съзтезания,а тука само си пишете :roll: :roll: :roll:

Гледам Ф1 от 98 година не знам кой гледа други състезание,ама в колата на тоя и маймуна да вкараш пак ще ги гази...


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта