Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue Monster
Мнения: 129
Регистриран на: 26 юни 2009 17:18
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот Blue Monster » 20 май 2010 19:04

Аааа, значи мегазвездата И. Стоянов не бил играч за 2-3 минути. А какви постижения има той, че да има претенции колко да играе? Той трябваше да се удари с пета в г**а, че изобщо е сред повиканите, ами тръгнал ултиматоми да поставя! :evil:

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот kiko75 » 20 май 2010 19:05

То бива страх ама такова нещо не съм виждал. Ами ако бях влязъл по-рано и бях вкарал гол? После щеше да се тупа в гърдите. Не стига, че пътувам от Русия, откъдето ми дадоха 15 дни почивка, в 10 от които щях да съм с националния отбор. Не съм против никого, това е представителния тим на България, но се подиграват с мен”, завърши халфът.======================= много точно страхливец
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

TUZARA
Мнения: 71
Регистриран на: 07 юни 2008 23:44
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот TUZARA » 20 май 2010 19:09

И.Стоянов бил попитал Мъри дали ще разчита на него на което Мъри отговорил с ДА , но той не му бил повярвал!!!Тоя Стоянов за какъв се има?Да не би да иска писмен договор с националния , че всеки мач ще е титуляр??!!!
Пълен глупендер!

Потребителски аватар
daniel_red
Мнения: 155
Регистриран на: 26 мар 2010 16:31
Skype: busterkittond
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот daniel_red » 20 май 2010 19:09

АСМИЛАН, и твоето мнение е малко крайно. Иван Стоянов не е никой, той за един полусезон се превърна в лидер на най-титулования български клуб, а сега играе с голям успех в едно от силните първенства в Европа. Самата му постъпка е прибързана, въпреки, че ми беше направило впечатление как няколко контроли го викат и не го пускат или го пускат за 5 минути. Глупаво е, защото все пак това с контроли, как ще се видят качествата. Казвате, че имало още един мач, добре, но едва ли след полет до другия край на земята, играчите ще са в страхотна кондиция. Като се бъзикат с теб няколко пъти, може да се замислиш дали да идеш до ЮАР, където пак може да не те пуснат :) Все пак явно е просто момче или поне прекалено нетърпелив, защото на всички е ясно, че отново не се викат най-силните играчи(справка Чавдар и Русия) а просто 20 от 30-тината ставащи :)


Потребителски аватар
liverpul11
Мнения: 105
Регистриран на: 23 сеп 2009 22:27
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот liverpul11 » 20 май 2010 19:11

с хасковския каун начело скоро никои нема да остане.

TUZARA
Мнения: 71
Регистриран на: 07 юни 2008 23:44
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот TUZARA » 20 май 2010 19:12

SHAKOMINATORA написа:Някой вярва ли на тея БЛИЦ въобще? :shock:

В ГОНГ КАЗВАТ ЧЕ СА ГО ДАЛИ ПО РИНГ-ТВ

Потребителски аватар
Ki Cho
Мнения: 781
Регистриран на: 10 авг 2009 10:46
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот Ki Cho » 20 май 2010 19:12

daniel_red написа:АСМИЛАН, и твоето мнение е малко крайно. Иван Стоянов не е никой, той за един полусезон се превърна в лидер на най-титулования български клуб, а сега играе с голям успех в едно от силните първенства в Европа. Самата му постъпка е прибързана, въпреки, че ми беше направило впечатление как няколко контроли го викат и не го пускат или го пускат за 5 минути. Глупаво е, защото все пак това с контроли, как ще се видят качествата. Казвате, че имало още един мач, добре, но едва ли след полет до другия край на земята, играчите ще са в страхотна кондиция. Като се бъзикат с теб няколко пъти, може да се замислиш дали да идеш до ЮАР, където пак може да не те пуснат :) Все пак явно е просто момче или поне прекалено нетърпелив, защото на всички е ясно, че отново не се викат най-силните играчи(справка Чавдар и Русия) а просто 20 от 30-тината ставащи :)

А ти помниш ли Рууни колко мача изчака на скамейката преди да стане истински титуляр?
А папагалите са птиците с доказано най-силен клюн.

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот maldin1 » 20 май 2010 19:14

Ki Cho написа:А ти помниш ли Рууни колко мача изчака на скамейката преди да стане истински титуляр?
А кои играха тогава,че Руни беше на пейката ? Не казвам,че нашите не стават ,но няма място за сравнения тука.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

scooool
Мнения: 770
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Иван Стоянов : Скарах се с Мъри и напуснах националния отбор

Мнениеот scooool » 20 май 2010 19:17

Дай всеки които не играе и ли не е повикан даже да бойкотира.Това минава всички граници,но предполагам че е нормално минеш ли през cska все бойкотират то не беше Стойчков,Стилян,Трифон,Лечков и тн.Преди 3 дена и Бербо нещо не се чувствал обичаян,аз ли нещо не разбирам футбола трябва да е игра за мъже на за манекенчета,направо ми липсва стария стил където се играеше на литър кръв и метър кожа


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта