Лутън таун. bg

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nadal_11
Мнения: 405
Регистриран на: 16 авг 2009 22:27
Skype: nadal_11
Контакти:

Лутън таун. bg

Мнениеот nadal_11 » 06 сеп 2009 15:06

Лутън таун. Това е бивш елитен английски клуб, който в момента е изпаднал до петото ниво в родината на футбола – Националната конференция. Национална? Ами ето ви още една връзка с друг отбор, за който иде реч в следващите редове. Българският национален отбор. Правим словесен каламбур между английския и българския език и се получава новото наименование на трикольорите. Лутън таун. bg.

Защо, ще попитате. Откакто си е в София, нашият национален отбор се лута из кварталите на града. Не за пръв път, разбира се. Първият ден тренира на неутралния Царско село. Вторият бе на базата на ЦСКА в Панчарево. Третия ден е очакван на „Герена“. Остават четвъртък и петък. Последните два тренировъчни дни преди квалификацията с Черна гора. Локо Сф и Славия са на линия със своите стадиони.

Но това не е всичко за лагера. Преди мача със световния шампион Италия някъде ще трябва да се проведат още две тренировки. Ами да. София е голям град, а не town (б.а градче от английски). А в една столица трябва да има и други стадиони. На по-нискоразредни отбори, например. Академик София, Септември...

В крайна сметка той затова е национален отбор, за да му помагат всички. И понеже е останал сираче, мнозина да влизат в ролята на родители. За кратко. Дето се вика от Бояна до Перник – ей го къде е. Ако се наложи и Миньоро може да помогне за една тренировка. Нали наскоро стадионът му получи лиценз.

Лутън таун. bg. Това е отборът на всички българи. Обичаме го! За разлика от петодивизионния английски Лутън таун, който обаче не се лута никъде. Понеже си има прекрасна тренировъчна база.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот mike28 » 06 сеп 2009 15:08

И твоето мнение е? Не можа ли просто да пуснеш линк към статията в Гонг, която и без това повечето тук сигурно сме чели и да си изкажеш твоето мнение? Какъв е смисъла да я има статията и в сайта и във форума на гонг?

Потребителски аватар
aloha^guy
Мнения: 1228
Регистриран на: 15 окт 2008 15:22
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот aloha^guy » 06 сеп 2009 15:12

mike28 написа:И твоето мнение е? Не можа ли просто да пуснеш линк към статията в Гонг, която и без това повечето тук сигурно сме чели и да си изкажеш твоето мнение? Какъв е смисъла да я има статията и в сайта и във форума на гонг?

Ее голяма работа като я е пуснал...като не я харесваш ,не я чети...имай малко уважение за труда :evil: :evil: Все пак човека си е направил усилие да потърси нещо интересно и да я копира...а пък ти "дай да го изядем" :evil: :evil:
Ana Ivanovic - момичето от сънищата ми... MANCHESTER UNITED Отборът на мечтите...ЦСКА - отборът на сърцето
САМО ЦСКА !
Ии емотиконите са моя ЗАПАЗЕНА МАРКА forum_Emoticons®
Изображение

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот mike28 » 06 сеп 2009 15:16

Алоха, това е елементарно правило за писане във форумите, съдържа се и в Нететикета. Проблем ли имаш с това? За мен не е проблем, че е намерил интересна статия, ама до пренасяш от сайта във форума на Гонг, е като да преливаш от пусто в празно. Това е форум, тук се изказват мнения, не просто да копираш нещо, без да се знае какво мислиш лично по въпроса. Със същия успех обясних, че можеше просто да сложи и един линк, ние щяхме да си я прочетем на сайта, там барем и картинки има. ;)
Да не говорим, че не спомена нито източника, нито автора. :evil:

Потребителски аватар
aloha^guy
Мнения: 1228
Регистриран на: 15 окт 2008 15:22
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот aloha^guy » 06 сеп 2009 15:24

mike28 написа:Алоха, това е елементарно правило за писане във форумите, съдържа се и в Нететикета. Проблем ли имаш с това? За мен не е проблем, че е намерил интересна статия, ама до пренасяш от сайта във форума на Гонг, е като да преливаш от пусто в празно. Това е форум, тук се изказват мнения, не просто да копираш нещо, без да се знае какво мислиш лично по въпроса. Със същия успех обясних, че можеше просто да сложи и един линк, ние щяхме да си я прочетем на сайта, там барем и картинки има. ;)
Да не говорим, че не спомена нито източника, нито автора. :evil:

8-) ok..то и аз съм правил така..ама поне си оставям мнението :evil: :evil:
Ana Ivanovic - момичето от сънищата ми... MANCHESTER UNITED Отборът на мечтите...ЦСКА - отборът на сърцето
САМО ЦСКА !
Ии емотиконите са моя ЗАПАЗЕНА МАРКА forum_Emoticons®
Изображение

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот mike28 » 06 сеп 2009 15:25

Ами нали точно за това говоря и аз. , Нейсе, разбрахме се. :lol:

nadal_11
Мнения: 405
Регистриран на: 16 авг 2009 22:27
Skype: nadal_11
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот nadal_11 » 06 сеп 2009 15:38

мхм, исках просто да ви прочета мнението

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот mike28 » 06 сеп 2009 15:40

Да де, ама като автор на темата е добре да кажеш първо своето. Между другото, отбора на Лутън, като има такава невероятна база, защо е в 5-та дивизия?

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот Fichango » 06 сеп 2009 16:12

Слабичко като изпълнение

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лутън таун. bg

Мнениеот Lyubooo » 06 сеп 2009 17:40

единственото хубаво на тая тема е мнението на mike28!
въпросната статия е чак отпреди 02.09, за к'ъв ни я рефрешва наново и то във форума?
всеки който влиза в тоя форум гледа също и сайта, така че тая статия не е останала незабелязана и ако беше хубава сигурно щеше да бъде и коментирана!
отделно остава и неразбрана целта на копиращия да ни забавлява с тая стара статия!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта