АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот KIL » 25 мар 2024 17:41

Състав:
23. Иван Дюлгеров
6. Валентин Антов
3. Живко Атанасов
5. Алекс Петков
26. Виктор Попов
4. Илия Груев
7. Георги Костадинов
20. Филип Кръстев
11. Кирил Десподов
22. Илиан Илиев
17. Александър Колев
Треньор
Илиан Илиев
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Drunken_Master » 25 мар 2024 19:53

Трагедия...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Аврамов » 26 мар 2024 10:31

Отборът определено изглежда значително по-добре отколкото при Кръстаич, но на Илиев ще му трябват поне 1-2 години, за да изгради наистина боеспособен тим с облик, както беше при Хубчев. От тези приятелски мачове изобщо не могат да се правят изводи, защото в тях не се играе напълно концентрирано, експериментира се със състав, тактика, схеми, правят се много смени и т.н. Реалното ниво ще се види наесен в официалните мачове. Ако Недялков, Доминик Янков, Фабиан Нюрнбергер, Божидар Краев, Силвестър Джаспър и някой други са в състава, нивото ще се вдигне значително. Лично аз съм умерен оптимист, винаги ще подкрепям националния отбор и пожелавам от сърце успех на Илиев и момчетата!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Drunken_Master » 26 мар 2024 11:52

С какво по-точно изглежда по-добре отборът? Аз не можах, да вдяна... сайтове като Sportal.bg и Gol.bg какъв мач са гледали, при положение, че ония направо ни смазаха (и статистиката го доказва), а те твърдят, че ние сме "изпуснали" победата...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Blagoy » 26 мар 2024 14:10

Падението е пълно! Аз лично не съм виждал такова опълчение срещу подобен съперник... Те азерите отправиха почти толкова удари срещу нас, колкото и с Монголия. Май сме на нивото на Монголия по-скоро...
Не може срещу такъв отбор да допуснеш да те доминира тотално и да ти отправи 25 удара. И само късметът и някои добри изяви на Дюлгеров и Вуцов ни спасиха от загуба. Не знам, все си мисля, че от Азербайджан би трябвало да имаме по-добри футболисти, поне на хартия. Само в началото на второто полувреме се видяха някои хубави неща в играта ни. Кирчо е един от двамата ни най-качествени футболисти, няма спор, но трябва да почне да играе по-малко лигаво за националния. Няма право такива несериозни отигравания да прави. Имахме късмет, че съдията не видя докосването от Филип Кръстев и отсъди корнер, иначе и един гол нямаше да вкараме.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Drunken_Master » 26 мар 2024 16:10

Blagoy написа:Падението е пълно! Аз лично не съм виждал такова опълчение срещу подобен съперник... Те азерите отправиха почти толкова удари срещу нас, колкото и с Монголия. Май сме на нивото на Монголия по-скоро...
Не може срещу такъв отбор да допуснеш да те доминира тотално и да ти отправи 25 удара. И само късметът и някои добри изяви на Дюлгеров и Вуцов ни спасиха от загуба. Не знам, все си мисля, че от Азербайджан би трябвало да имаме по-добри футболисти, поне на хартия. Само в началото на второто полувреме се видяха някои хубави неща в играта ни. Кирчо е един от двамата ни най-качествени футболисти, няма спор, но трябва да почне да играе по-малко лигаво за националния. Няма право такива несериозни отигравания да прави. Имахме късмет, че съдията не видя докосването от Филип Кръстев и отсъди корнер, иначе и един гол нямаше да вкараме.

Пълен та*ак сме, пълен!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: АЗЕРБАЙДЖАН - БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Вълчан » 26 мар 2024 21:01

Играем първото полувреме с Илиев...Кръстев..Груев. Раздвижени и нестандартни уж футболисти. Какво измислиха като комбинации. Нищо.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта