Нов президент на БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Нов президент на БФС

Мнениеот ogrizko » 29 яну 2024 15:40

Интересно ми е мнението на феновете ...да ги оставяме клубовете да се оправят и да си решават, но според феновете кой трябва да стане новия президент на БФС???

Засега кандидатите са тези, може би ще има и други, които да се допълват:

1. Бербатов
2. Георги Градев
3. Илиан Стоянов - Коловати
4. Крушарски
5. Манол Иванов

Всички "нови" президенти могат да се обсъждат евентуално в тази тема ако ви е интересно :)
Последна промяна от ogrizko на 29 яну 2024 15:44, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Президент на БФС

Мнениеот ogrizko » 29 яну 2024 15:43

и така ...моето мнение е, че аз съм си за Бербатов ...той проведе тежката война срещу ръководството на БФС, направи достатъчно обиколки из страната, показа последователност ...заслужава да му се даде шанс :)

на мен лично ми е забавно изведнъж как изпълзяха 1000 кандидата жадни за власт и слава и вероятно да облажат ....а досега никакви ги нямаше :)

последния кандидат Манол Иванов дори за пръв път го чувам днеска....
Изображение

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот favaca8888 » 30 яну 2024 12:03

залагам на сглобка.
нещо от сорта на тандем Бербатов-Градев.
Като цяло си мисля,че Перуакн ще си остане.Не може друго да се очаква от нагло,корумпирано,некадърно и мафиотско управление на мизерния ни футбол...
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1845
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот olympic teteven » 30 яну 2024 13:45

Който и да е, не очаквам някакво грандиозно "отлепяне на ютията" в близко бъдеще... :(

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот ogrizko » 30 яну 2024 17:54

olympic teteven написа:Който и да е, не очаквам някакво грандиозно "отлепяне на ютията" в близко бъдеще... :(

за какво отлепяне говориш? за резултати на национала или друго??

резултатите в национала едва ли ще са кой знае какви, но иначе може много неща в структурата на БФС да се подобрят и организационно и да спре да се краде и т.н. :)

дано само Перукан да не намери начин да остане или някакви негови хора...
Изображение

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот favaca8888 » 31 яну 2024 08:59

ogrizko написа:
olympic teteven написа:Който и да е, не очаквам някакво грандиозно "отлепяне на ютията" в близко бъдеще... :(

за какво отлепяне говориш? за резултати на национала или друго??

резултатите в национала едва ли ще са кой знае какви, но иначе може много неща в структурата на БФС да се подобрят и организационно и да спре да се краде и т.н. :)

дано само Перукан да не намери начин да остане или някакви негови хора...


Браточка,

Резултатите са основния компонент, който вълнува феновете.Дали чистачката чисти великолепно,дали имаме футболна база,дали имаме модерен стадион,дали организация,работа и прочие са на супер ниво,това не топли никой.
Отборът на който ти си фен е прекрасен пример(не търся заяждане).Простата причина ,че сте първи в момента,буди огромен ентусиазъм у Вас и съм сигурен че на 90 % от феновете на Черно море не ги вълнува как точно се управлява клубът Ви.Важното е че имате резултати.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

fucktheblueshits
Мнения: 7
Регистриран на: 01 авг 2022 13:49
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот fucktheblueshits » 04 фев 2024 15:38

Не съм съгласен с тебе за някой неща
Вярно е че резултатите са най важни и ни радват много във Варна но само ти напомням че смяната на изпълнителният директор на Черно Море дойде именно след протестите на феновете срещу стария директор който не знаеше дори и правилата на играта
По темата
Аз лично бих подкрепил Бербатов заради това което прави последните години а именно да се бори срещу плешивия пияния и простия
Също като колегата по горе ще съм доволен и на сглобка Бербатов-Градев

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот favaca8888 » 04 фев 2024 21:54

fucktheblueshits написа:Не съм съгласен с тебе за някой неща
Вярно е че резултатите са най важни и ни радват много във Варна но само ти напомням че смяната на изпълнителният директор на Черно Море дойде именно след протестите на феновете срещу стария директор който не знаеше дори и правилата на играта
По темата
Аз лично бих подкрепил Бербатов заради това което прави последните години а именно да се бори срещу плешивия пияния и простия
Също като колегата по горе ще съм доволен и на сглобка Бербатов-Градев


Помня ги тези протести,може и те да са дали положителна насока за развитието и работата на треньора.
В общи линии ние феновете не можем да гласуваме пряко за президент на БФС.Сигналите които обаче даваме се надявам да са
достатъчни,мутрата която седи най-отгоре да осъзнае,че трябва да сложи кон на Г 4 и Михайлов да не е на власт повече.
Магаре да сложат,ще е по-добре и ще се изпусне малко въздух.А и няма да играем контроли само гост.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
krasen_g
Мнения: 185
Регистриран на: 29 юли 2008 10:24
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот krasen_g » 05 фев 2024 15:56

От кандидатите анонсирали се до сега най- начетен, разпознаваем, контактен и политически независим е Бербатов. Още повече, че има хъс да се бори с корумпетата... Перуката ще изяде главата на Бокича и Делян... :mrgreen:
Това, че медузите оцеляват повече от 700 млн. години без мозък дава шанс на турско-сините свини!:)

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Нов президент на БФС

Мнениеот vratar4eto » 06 фев 2024 15:56

От кандидатите не виждам много надежда, но кой знае. Бербатов ще е още от същото. В екипа му са тъста на Доган - младши, един от настоящите членове на изпълкома и първоначалият избор за кандидат за кмет на София на ГЕРБ. Няма начин промяната да не дойде от тези хора :mrgreen:
Градев също не ми е много симпатичен, но поне ще поразкара част от плявата. За Крушара и другите клоуни няма смисъл да се говори много.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта